OKULLARIMIZ AÇIK! Detaylı bilgi almak için bizi arayın

Çince Dil Okulları

Çince dil okulları arasından doğru olanını seçmek çok zor olabilir. Sizlere sunduğumuz Pekin dil okulumuz ise öğreniminiz için harika bir seçim olacaktır çünkü kullandığımız eğitim tekniği ile güvenli bir ortamda hızlıca Çince öğreneceğinizi garanti edebiliyoruz. Çince dil okulları ile 2 yıldır sizlere bu dili öğretiyoruz ve bu sayede deneyimli ekibimiz sizleri kesinlikle başarıya taşıyacaklar.

Çince Dil Okulları

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Çin

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Çin

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Çin

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Çin

Seçiminizi en popüler ülkeler arasından yapın

Çince Dil Okulu

Bir çok kişi Çince'nin dünyadaki öğrenmesi en zor dillerden biri olduğunu söyleyebilir. Çin'e giderek bir Çince kursu almak bu aşamada çok büyük fayda sağlayacaktır. Böylece çeşitli durumlara uygun olarak günlük dil pratiği yapıp çok daha kısa sürede öğrenebilirsiniz. EF'in sunduğu Çince kursu alacağınız yoğun derslerin yanında sizlere turizm ve boş zamanlarınızı değerlendirecek çeşitli aktivitelerle Çinceyi güvenle konuşmanıza yardımcı olacak. Yurtdışı Çince eğitiminizi şimdi almak için şimdi kaydolun, uygun fiyatlardan yararlanma fırsatı yakalayın!