Singapur Dil Okulları

Dünya üzerinde İngilizce öğrenmek için en şaşırtıcı ülke neresi olurdu? Singapur! Singapur dil okulları sizlere İngilizce öğrenmek için daha ideal bir merkez sunamazdı. Ama tabii ki Singapur'da dil kursu alarak İngilizce öğrenmek aslında göründüğü kadar da sıra dışı bir olay değil. Singapur'da yaşayan insanlar iki dili de anadili gibi bilir ve bu şekilde yerlilerle çok rahat pratik yapabilirsiniz. Singapur'da dil kursu alırken bileceksiniz ki dünyada bulunan tüm okullarımızla aynı kalitede ve aynı teknikle İngilizce öğreniyorsunuz. Çok modern bir binada, şehrin tam merkezinde ve tüm alışveriş merkezi ve restaurantlara yakın lokasyonuyla en rahat şekilde kursunuzu alacaksınız. Yepyeni bir maceraya hazırsanız, Uygun fiyatlarla Singapur İngilizce dil okulları kaydınızı yaptırıp dil eğitiminizin planlarını gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Singapur

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Singapur

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Singapur

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Singapur