Yurtdışı Eğitim

Yurtdışı Eğitim
4.5
(15984 değerlendirme )
4.5

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almayı, yurtdışında bir dil okuluna gitmeyi veya bir yüksek lisans programına kaydolun. EF olarak milyonlarca insanın yurtdışında eğitim görmesine, dünyayı keşfetmesine ve hem kişisel hem de profesyonel olarak kendilerini geliştirmelerine yardımcı olduk. 50 yılı aşkın süredir misyonumuz, her yaştan, milletten ve geçmişten insana farkl kültürleri tanıtmak ve dil öğrenmelerine yardımcı olmaktır. Yurtdışı eğitim programlarımıza göz atın ve bizimle iletişime geçin, böylece yurtdışındaki çalışmalarınızı birlikte planlamaya başlayabiliriz.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: AmerikaİngiltereMaltaİspanyaKanadaFransaİrlandaKoreAvustralyaJaponyaAlmanyaİtalyaKosta RikaGüney AfrikaSingapurYeni Zelanda

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: AmerikaİngiltereMaltaİspanyaKanadaFransaİrlandaKoreAvustralyaJaponyaAlmanyaİtalyaKosta RikaGüney AfrikaSingapurYeni Zelanda

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: AmerikaİngiltereMaltaİspanyaKanadaFransaİrlandaKoreAvustralyaJaponyaAlmanyaİtalyaKosta RikaGüney AfrikaSingapurYeni Zelanda

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: AmerikaİngiltereMaltaİspanyaKanadaFransaİrlandaKoreAvustralyaJaponyaAlmanyaİtalyaKosta RikaGüney AfrikaSingapurYeni Zelanda

EF ACADEMY

14 - 19 Yaş
1-5 yıl
Yatılı Okullar
75 ülkeden gelen öğrencilerle birlikte eğitim alın. Uluslararası diploma sahibi olun ve en iyi üniversitelerin kapısını aralayın.
Merkez: Amerikaİngiltere

EF Yurt Dışı Üniversite Hazırlık

16 + Yaş
6 ay ve üzeri
Dünya çapında 200'den fazla ortak üniversiteden birine garantili giriş hakkı kazanın ve uluslararası kariyerinizi başlatmak için gerekli becerileri geliştirin.
Merkez: AmerikaİngiltereFransaAvustralyaAlmanyaSingapur

Hult International Business School

18+ yaş
Lisans, master ve MBA programları
Ödüllü ve bağımsız Hult Uluslararası İşletme Okulu sunar: Uluslararası kariyerinizi hızlandırmak için tasarlanmış Lisans, Master ve MBA programları.
Merkez: AmerikaİngiltereBirleşik Arap EmirlikleriÇin

Neden Yurtdışı Eğitim?

Yurtdışı eğitim cesaret ve kararlılık ister, ama getirisi de bir hayli büyüktür. Yurt dışı eğitim almak konusunda korkularınızı üzerinizden silkeleyerek ilk adımı atmanıza yardımcı olmak bizim misyonumuz. Dünyaca ünlü Miami sahilinde şezlongunuzda rahatlamak ya da Londra'nın tatlı yağmurunda Big Ben'i izlerken kariyer basamaklarını tırmanmak istiyor olabilirsiniz.

Amaçlarınıza uygun, kişiselleştirebileceğiniz yurtdışı eğitim programları ile ister birkaç haftalık, ister birkaç aylık, ister yıllık bir yurt dışı eğitim programına katılarak global bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz.

 • Yurtdışında eğitim almak vizyonunuzu genişletirerek hayata bakışınızı değiştirir
 • Öğreneceğiniz yeni dil iş hayatında sizi öne geçirir
 • Yurtdışında yaşam gibi bir isteğiniz varsa ana dili konuşmanız size avantaj yaratır
 • Kendi ayaklarınızın üzerinde durarak bağımsız olmayı öğrenirsiniz
 • Yurtdışı eğitim size unutulmayacak hatıralar kazandırır
 • Learn and travel, work and travel programlarında olduğu gibi yarı zamanlı çalışma fırsatı doğurur

Yurtdışı Eğitim Programları

Bir sınava hazırlanmak, yurtdışındaki bir üniversiteden mezun olmak ya da sadece dil okulumuzda yeni bir dil ve kültür öğrenmek ve keşfetmek istiyorsanız, doğru yere geldiniz. Yurtdışında okumak, güven kazanmanın ve yeni bir dil konuşma deneyimi kazanmanın en iyi yoludur.

Yurtdışında eğitim programlarımız yıl boyu süren kurslardan yaz tatili programlarına kadar uzanır, bu nedenle herkes için bir şeyler vardır. Yurtdışında okumak istediğinize karar verdiyseniz, neyi öğrenmek ve keşfetmek istediğinizi bulmanın zamanı geldi. EF'te çok sayıda yurt dışı eğitim programı sunuyoruz:

Yurtdışı dil okulları

EF dünya çapında 19 ülkede 50'den fazla dil okulunda, 9 dilde seçeneği ile her yaştan ve seviyeden uluslararası öğrencilere uygun dil kursları sunmaktadır.

Yurtdışında üniversite okumak

Bu yıl yurtdışında bir üniversitede okumak için hazırlanacaksınız. Yurtdışındaki akademik çalışmalarınız sırasında ihtiyaç duyacağınız becerileri kazanacaksınız. Programı başarıyla tamamladıktan sonra, dünya çapındaki ortak kurumlarımızdan birine giriş garantili olursunuz.

Veya Hult International Business School'da bir yurtdışı üniversite programına kaydolmayı ve Londra, New York, Şangay veya Dubai'de bir üniversiteye gitmeyi seçin.

Yurtdışında yüksek lisans

Bu yıl boyunca yurtdışında bir Yüksek Lisans derecesine hazırlanacaksınız. Programlar bir yüksek lisans derecesi veya MBA için gerekli tüm dil teknik, akademik ve konuya özgü becerileri sağlar.

Yurtdışında lise okumak

EF yurtdışı lise eğitim programları yurtdışında yeni bir kültür tanımayı ve yeni bir dil öğrenmeyi isteyen öğrencilere özel olarak düzenlenmiştir.

Yurtdışında yaz okulu

Yurtdışında bir yaz okulu, yaz aylarında öğrenmeyi bırakmak istemeyen öğrenciler için mükemmeldir. Dil becerilerinizi geliştirin, yeni arkadaşlar edinin ve yazın tadını çıkarın.

Yabancı dil sınavları ve dil sertifikaları

EF, Cambridge English, TOEFL, IELTS ve TOEIC gibi resmi yabancı dil sınavlarına hazırlanmanıza yardımcı olacaktır. EF ayrıca sizi İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Çince veya Japonca dillerinde bir sınava hazırlayabilir.

Yurtdışı Staj

Yurtdışında staj yapmak özgeçmişinize güçlendirir ve profesyonel bir ortamda dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

EF Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile Hayatınızı Değiştirin

Yurtdışında eğitim ile yabancı dilinizde gözlemleyeceğiniz gelişme bizim için bir ihtimal değil, EF olarak size verdiğimiz bir garantidir. Yurtdışı eğitim sürecinize başlamadan önce, eğitim sırasında ve eğitim maceranızdan döndüğünüzde devamlı yanınızda olarak, geleceğiniz için yaptığınız yurt dışı eğitim yatırımınızdan maksimum fayda almanızı sağlıyoruz.

Dünya İngilizce Yeterlilik Endeksi sıralamasında 1. sırada bulunan İsveçli bir firma olan EF Education First, 50 yıllık eğitim sektörü tecrübesini sizlerle paylaşıyor. EF'in sertifikalı eğitimcileriyle akademik ve sosyal açıdan tatmin edici bir yurtdışı kursu alıyorsunuz, eğitim sonrasında 6 aylık ücretsiz online eğitim hizmeti ile evinize dönüyorsunuz.

Tüm bunlara ek olarak yurtdışında eğitim maceranız sona erdiğinizde elinizde işverenlerin, üniversitelerin ve devlet kurumlarının dünya çapında geçerli gördüğü akademik bir sertifikanız olacak. Yurtdışında çalışmak veya yurtdışında yaşamak için bundan daha hızlı ve etkili bir yöntem düşünülemez.

Yurtdışında eğitim programlarımıza kaydolmak isteyen aday öğrencilerimiz, sunduğumuz düzinelerce dil okulundan seçim yapabilirler. Londra'da, ülkenin kalbinin attığı bir üniversitede mi okuyacaksınız yoksa Amerika'nın parlayan yıldızı New York'u mu seçeceksiniz? Yurtdışında eğitim alan danışmanlarımızın yardımıyla yurtdışına yolculuğunuz uygun yurtdışı eğitim fiyatları 2022 ile başlar!

EF’in ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık servisi, kariyeriniz için en kaliteli ve sizin için en uygun eğitimi bulacaktır. En iyi yurtdışı eğitim danışmanlığı için tecrübeyi tercih edin ve ücretsiz fiyat katalogu muzu indirerek yurtdışı maceranıza adım atın!

Sıkça Sorulan Sorular

Yurtdışında eğitim için nereye gitmeliyim?

Yurtdışı eğitim memnuniyetinizi en yüksek seviyeye çıkarmak adına sizlere yüzlerce farklı program sunuyoruz. Seviyenize, yaş grubunuza ve bütçenize uyacak yurtdışı eğitim fırsatları seçeneklerimiz ile sizi ideal kampüsümüze yönlendireceğimizi garanti ediyoruz.

Yurtdışında eğitim almanın avantajları nelerdir?

Yurtdışında eğitim almakla dünyanın kapılarını açabilecek, yepyeni yerler keşfederken aynı zamanda birçok farklı kültürle tanışma şansını yakalayacaksınız. Bir ülkenin dilini bilmeden o ülkenin kültürünü ve geçmişini anlamanız pek mümkün değildir. Dünyaya karşı bakış açınızı değiştirip yabancı kültürler tanırken aynı zamanda kendinizi de keşfetme ve daha iyi anlama fırsatı bulacaksınız.

Yurtdışı eğitim sizi hem fiziksel, hem de zihinsel olarak hiç görmediğiniz diyarlara sürükleyecek. Belki yeni işiniz Amerika'da başvurulmaya hazırdır? Belki de hayatınızı birlikte geçirmek istediğiniz insan Portekiz'de sizi bekliyordur? Yurtdışında eğitim almak tüm bu imkanları size sunacak. 

Yurtdışında okumak gelecekteki kariyerime nasıl yardımcı olacak?

İstediğiniz Pazartesi başlayabileceğiniz yurtdışı eğitim programları ile kariyerinizi şimdiden planlamaya başlayın. Sizin ihtiyaçlarınız için özel olarak hazırlamış olduğumuz yurtdışı programları size alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilirken dünyanın en görkemli şehir ve merkezlerimizde bulunan kampüslerimizde farklı kültürler tanıyacak, lisanınızı süratle geliştrecek ve yurtdışında eğitim sonrası unutamayacağınız hatıralarla evinize geri dönmüş olacaksınız.

Yurtdışı fırsatları elbette alacağınız bu eğitim ile sınırlı değil. Eğer hemen ülkenize dönmek istemiyorsanız ise yurtdışı staj ve yurtdışı yüksek lisans programlarımız hizmetinizde olacak. Kazanacağınız bu tecrübeler ile kariyeriniz için gerekli adımları atmış, aynı zamanda yurtdışında çevre yaparak her ülkede bir ayağınız olmasını sağlamış olacaksınız. 

Yurtdışı dil eğitimine ne kadar süre katılabilirim?

Yurtdışında bir dil kursuna haftalar, aylar ve hatta bir yıl boyunca bile katılabilirsiniz. EF'in sunduğu esnek seçeneklerle yıl boyunca her pazartesi yurtdışında eğitiminize başlayabilirsiniz.

 • Yurtdışında 2 haftalık dil eğitimi: Hızlı ve etkili dil öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir.
 • Yurtdışında 1 aylık dil eğitimi: Tatilde dil kursuna gidenlerin yeni bir kültür öğrenirken dil becerilerini güçlendirmeleri için uygundur.
 • Yurtdışında 3 aylık dil eğitimi: Yurtdışında okumak için fazla vakti olmayan ancak dil becerilerini geliştirirken farklı kültürleri tanımak isteyen gençlere ve öğrencilere uygundur.
 • Yurtdışında 6 aylık dil eğitimi: Dil seviyeniz ne olursa olsun yurt dışında uzun süre yaşamak eşsiz bir deneyimdir. 6 ay yurtdışında bir dil okurken, yeni bir kültür öğrenecek, yeni sosyal beceriler kazanacak ve dil becerilerinizde önemli bir ilerleme kaydedeceksiniz.
 • Yurtdışında 1 aylık dil eğitimi: Bir yıl yurtdışında yaşadıktan sonra yeni dilinizi akıcı bir şekilde konuşabilecek, gittiğiniz ülkeyi keşfetme ve yerli gibi yaşama şansına sahip olacaksınız.

Yurtdışında eğitim bursu nasıl alabilirim?

Yurtdışında okumak istiyorsanız eğer mali destek almanın birkaç yolu vardır. Yurtdışında okumak için burs almak çoğu zaman spor, sanat veya akademisyenlerde başarılı olan öğrencilere verilir.

EF şu anda Türk öğrencilere burs sunmuyor ancak özel kurum veya kuruluşlardan burs almanın bazı yolları vardır.

Yurtdışında eğitim fiyatları nedir?

Sizlere sunduğumuz yurtdışı eğitim programları ilginizi çektiyse, bizimle iletişime geçerek ilk adımı atabilirsiniz. Uygun yurtdışı eğitim ücretleri ile yeni yolculuklara yelken açmanızın zamanı geldi de geçiyor.

Hemen tüm planlarımız ve fiyatlarımızın yer aldığı ücretsiz fiyat kataloğunuzu isteyin ve yurtdışı eğitim fiyatları üzerinden geçerek sizin için ideal planı seçin!Geçtiğimiz sene milyonlarca öğrenci EF'i seçti; akademik alanda fark yaratmak için düğmeye basın ve yurtdışına çıkın. Learn and travel, yurtdışı kursları veya yurtdışı eğitimi... Gelecek yurt dışında!

Yurtdışında eğitim almanın şartları nelerdir?

Yurtdışında eğitim alma koşulları, seçtiğiniz eğitim, değişim programı veya dil kursuna bağlı olarak değişir. Genel olarak koşullar, iyi (sertifikalı) İngilizce dil becerilerini, geçerli bir vizeyi ve tüm çalışma dönemi için seyahat sigortasını içerir.