Tüm EF Programları

Yurt Dışı Eğitim

Yurt Dışı Eğitim
4.9
1639
(1.639 değerlendirme)
4.9

Yurt dışında bir üniversitede eğitim alın, yurt dışında bir dil okuluna gidin veya bir yüksek lisans programına kaydolun. EF olarak milyonlarca insanın yurt dışında eğitim görmesine, dünyayı keşfetmesine ve hem kişisel hem de profesyonel olarak kendilerini geliştirmelerine yardımcı olduk. 50 yılı aşkın süredir misyonumuz, her yaştan, milletten ve geçmişten insana farkl kültürleri tanıtmak ve dil öğrenmelerine yardımcı olmaktır.

Yurt Dışı Eğitim

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: AmerikaİngiltereMaltaİspanyaKanadaFransaİrlandaGüney KoreAvustralyaJaponyaAlmanyaİtalyaKosta RikaGüney AfrikaSingapurYeni Zelanda
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: AmerikaİngiltereMaltaİspanyaKanadaFransaİrlandaGüney KoreAvustralyaJaponyaAlmanyaİtalyaKosta RikaGüney AfrikaSingapurYeni Zelanda
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: AmerikaİngiltereMaltaİspanyaKanadaFransaİrlandaGüney KoreAvustralyaJaponyaAlmanyaİtalyaKosta RikaGüney AfrikaSingapurYeni Zelanda
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

50+ years
2-24 weeks
50 Yaş Üzeri Yetişkinlere özel tasarlanmış yurt dışı dil kurslarımızla kendinize zaman ayırın. Dil dersleri ve ilgi alanlarınıza özel olarak hazırlanmış etkinliklerin keyfini çıkarın.
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: AmerikaİngiltereMaltaİspanyaKanadaFransaİrlandaGüney KoreAvustralyaJaponyaAlmanyaİtalyaKosta RikaGüney AfrikaSingapurYeni Zelanda
EF ACADEMY

EF ACADEMY

14-19 Yaş
1-4 yıl
Yatılı Okullar
75 ülkeden gelen öğrencilerle birlikte eğitim alın. Uluslararası diploma sahibi olun ve en iyi üniversitelerin kapısını aralayın.
Merkez: Amerikaİngiltere
EF Yurt Dışında Üniversite Hazırlık

EF Yurt Dışında Üniversite Hazırlık

16+ Yaş
6 ay ve üzeri
Dünya çapında 200'den fazla ortak üniversiteden birine garantili giriş hakkı kazanın ve uluslararası kariyerinizi başlatmak için gerekli becerileri geliştirin.
Merkez: AmerikaİngiltereFransaAvustralyaAlmanya
Hult International Business School

Hult International Business School

18+ yaş
Lisans, master ve MBA programları
Ödüllü ve bağımsız Hult Uluslararası İşletme Okulu sunar: Uluslararası kariyerinizi hızlandırmak için tasarlanmış Lisans, Master ve MBA programları.
Merkez: AmerikaİngiltereÇinBirleşik Arap Emirlikleri

Neden Yurtdışı Eğitim?

Yurt dışı eğitim cesaret ve kararlılık ister, ama getirisi de bir hayli büyüktür. Yurt dışı eğitim almak konusunda korkularınızı üzerinizden silkeleyerek ilk adımı atmanıza yardımcı olmak bizim misyonumuz. Dünyaca ünlü Miami sahilinde şezlongunuzda rahatlamak ya da Londra'nın tatlı yağmurunda Big Ben'i izlerken kariyer basamaklarını tırmanmak istiyor olabilirsiniz.

Amaçlarınıza uygun, kişiselleştirebileceğiniz yurt dışı eğitim programları ile ister birkaç haftalık, ister birkaç aylık, ister yıllık bir yurt dışı eğitim programına katılarak global bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz.

 • Yurt dışında eğitim almak vizyonunuzu genişletirerek hayata bakışınızı değiştirir
 • Öğreneceğiniz yeni dil iş hayatında sizi öne geçirir
 • Yurt dışında yaşam gibi bir isteğiniz varsa ana dili konuşmanız size avantaj yaratır
 • Kendi ayaklarınızın üzerinde durarak bağımsız olmayı öğrenirsiniz
 • Yurt dışı eğitim size unutulmayacak hatıralar kazandırır
 • Learn and travel, work and travel programlarında olduğu gibi yarı zamanlı çalışma fırsatı doğurur

Yurt Dışı Eğitim Programları

Bir sınava hazırlanmak, yurt dışındaki bir üniversiteden mezun olmak ya da sadece dil okulumuzda yeni bir dil ve kültür öğrenmek ve keşfetmek istiyorsanız, doğru yere geldiniz. yurt dışında okumak, güven kazanmanın ve yeni bir dil konuşma deneyimi kazanmanın en iyi yoludur.

yurt dışında eğitim programlarımız yıl boyu süren kurslardan yaz tatili programlarına kadar uzanır, bu nedenle herkes için bir şeyler vardır. yurt dışında okumak istediğinize karar verdiyseniz, neyi öğrenmek ve keşfetmek istediğinizi bulmanın zamanı geldi. EF'te çok sayıda yurt dışı eğitim programı sunuyoruz:

Yurt dışı dil okulları

EF dünya çapında 19 ülkede 50'den fazla dil okulunda, 9 dilde seçeneği ile her yaştan ve seviyeden uluslararası öğrencilere uygun dil kursları sunmaktadır.

Yurt dışında üniversite okumak

Bu yıl Yurt dışında bir üniversitede okumak için hazırlanacaksınız. yurt dışındaki akademik çalışmalarınız sırasında ihtiyaç duyacağınız becerileri kazanacaksınız. Programı başarıyla tamamladıktan sonra, dünya çapındaki ortak kurumlarımızdan birine giriş garantili olursunuz.

Veya Hult International Business School'da bir yurt dışı üniversite programına kaydolmayı ve Londra, New York, Şangay veya Dubai'de bir üniversiteye gitmeyi seçin.

Yurt dışında yüksek lisans

Bu yıl boyunca yurt dışında bir Yüksek Lisans derecesine hazırlanacaksınız. Programlar bir yüksek lisans derecesi veya MBA için gerekli tüm dil teknik, akademik ve konuya özgü becerileri sağlar.

Yurt dışında lise okumak

EF yurt dışı lise eğitim programları yurt dışında yeni bir kültür tanımayı ve yeni bir dil öğrenmeyi isteyen öğrencilere özel olarak düzenlenmiştir.

Yurt dışında yaz okulu

Yurt dışında bir yaz okulu, yaz aylarında öğrenmeyi bırakmak istemeyen öğrenciler için mükemmeldir. Dil becerilerinizi geliştirin, yeni arkadaşlar edinin ve yazın tadını çıkarın.

Yabancı dil sınavları ve dil sertifikaları

EF, Cambridge English, TOEFL, IELTS ve TOEIC gibi resmi yabancı dil sınavlarına hazırlanmanıza yardımcı olacaktır. EF ayrıca sizi İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Çince veya Japonca dillerinde bir sınava hazırlayabilir.

Yurt dışı staj

Yurt dışında staj yapmak özgeçmişinize güçlendirir ve profesyonel bir ortamda dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

EF Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile Hayatınızı Değiştirin

Yurt dışı eğitimimizle yabancı dilinizi ilerletmek bir ihtimal değil, EF olarak size verdiğimiz bir garantidir. yurt dışı eğitim sürecinize başlamadan önce, eğitim sırasında ve eğitim maceranızdan döndüğünüzde, yanınızda olmaya devam ederek geleceğiniz için yaptığınız yurt dışı eğitim yatırımınızdan maksimum fayda almanızı sağlıyoruz.

Dünya İngilizce Yeterlilik Endeksi sıralamasında 1. sırada bulunan İsveç esaslı EF Education First, 50 yıllık eğitim sektörü tecrübesini sizlerle paylaşıyor. EF'in sertifikalı eğitimcileriyle akademik ve sosyal açıdan tatmin edici bir yurt dışı eğitimi alır, eğitim sonrasında 6 aylık ücretsiz online eğitim hizmeti ile evinize dönersiniz.

Tüm bunlara ek olarak, yurt dışındaki eğitim maceranız sona erince şirketlerin, üniversitelerin ve devlet kurumlarının dünya çapında geçerli gördüğü akademik bir sertifikanız olur. Yurt dışında çalışmak veya yurt dışında yaşamak için bundan daha hızlı ve etkili bir yöntem düşünülemez.

Yurt dışında eğitim programlarımıza kaydolmak isteyen aday öğrencilerimiz, sunduğumuz onlarca dil okulundan seçim yapabilirler. Başkent Londra'daki üniversiteyi mi yoksa Amerika'nın parlayan yıldızı New York'u mu seçeceksiniz? Yurt dışında eğitim alan danışmanlarımızın yardımıyla yurt dışına yolculuğunuz en uygun fiyatlarla planlayın!

EF’in ücretsiz yurt dışı eğitimi danışmanlık servisi, kariyeriniz için en kaliteli ve sizin için en uygun eğitimi bulacaktır. En iyi yurt dışı eğitim danışmanlığı için tecrübeyi tercih edin ve ücretsiz fiyat kataloğumuzu indirerek yurt dışı maceranıza ilk adımı atın!

Sıkça sorulan sorular

Yurt dışında eğitim için nereye gitmeliyim?

Yurt dışı eğitim memnuniyetinizi en yüksek seviyeye çıkarmak adına sizlere yüzlerce farklı program sunuyoruz. Seviyenize, yaş grubunuza ve bütçenize uyacak yurtdışı eğitim fırsatları seçeneklerimiz ile sizi ideal kampüsümüze yönlendireceğimizi garanti ediyoruz.

Yurt dışında eğitim almanın avantajları nelerdir?

Yurt dışında eğitim almakla dünyanın kapılarını açabilecek, yepyeni yerler keşfederken aynı zamanda birçok farklı kültürle tanışma şansını yakalayacaksınız. Bir ülkenin dilini bilmeden o ülkenin kültürünü ve geçmişini anlamanız pek mümkün değildir. Dünyaya karşı bakış açınızı değiştirip yabancı kültürler tanırken aynı zamanda kendinizi de keşfetme ve daha iyi anlama fırsatı bulacaksınız.

Yurtdışı eğitim sizi hem fiziksel, hem de zihinsel olarak hiç görmediğiniz diyarlara sürükleyecek. Belki yeni işiniz Amerika'da başvurulmaya hazırdır? Belki de hayatınızı birlikte geçirmek istediğiniz insan Portekiz'de sizi bekliyordur? Yurtdışında eğitim almak tüm bu imkanları size sunacak. 

Yurt dışında okumak gelecekteki kariyerime nasıl yardımcı olacak?

İstediğiniz Pazartesi başlayabileceğiniz yurt dışı eğitim programları ile kariyerinizi şimdiden planlamaya başlayın. Sizin ihtiyaçlarınız için özel olarak hazırlamış olduğumuz yurtdışı programları size alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilirken dünyanın en görkemli şehir ve merkezlerimizde bulunan kampüslerimizde farklı kültürler tanıyacak, lisanınızı süratle geliştrecek ve yurtdışında eğitim sonrası unutamayacağınız hatıralarla evinize geri dönmüş olacaksınız.

Yurtdışı fırsatları elbette alacağınız bu eğitim ile sınırlı değil. Eğer hemen ülkenize dönmek istemiyorsanız ise yurtdışı staj ve yurtdışı yüksek lisans programlarımız hizmetinizde olacak. Kazanacağınız bu tecrübeler ile kariyeriniz için gerekli adımları atmış, aynı zamanda yurtdışında çevre yaparak her ülkede bir ayağınız olmasını sağlamış olacaksınız. 

Yurt dışı dil eğitimine ne kadar süre katılabilirim?

Yurtdışında bir dil kursuna haftalar, aylar ve hatta bir yıl boyunca bile katılabilirsiniz. EF'in sunduğu esnek seçeneklerle yıl boyunca her pazartesi yurtdışında eğitiminize başlayabilirsiniz.

 • Yurtdışında 2 haftalık dil eğitimi: Hızlı ve etkili dil öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir.
 • Yurtdışında 1 aylık dil eğitimi: Tatilde dil kursuna gidenlerin yeni bir kültür öğrenirken dil becerilerini güçlendirmeleri için uygundur.
 • Yurtdışında 3 aylık dil eğitimi: Yurtdışında okumak için fazla vakti olmayan ancak dil becerilerini geliştirirken farklı kültürleri tanımak isteyen gençlere ve öğrencilere uygundur.
 • Yurtdışında 6 aylık dil eğitimi: Dil seviyeniz ne olursa olsun yurt dışında uzun süre yaşamak eşsiz bir deneyimdir. 6 ay yurtdışında bir dil okurken, yeni bir kültür öğrenecek, yeni sosyal beceriler kazanacak ve dil becerilerinizde önemli bir ilerleme kaydedeceksiniz.
 • Yurtdışında 1 aylık dil eğitimi: Bir yıl yurtdışında yaşadıktan sonra yeni dilinizi akıcı bir şekilde konuşabilecek, gittiğiniz ülkeyi keşfetme ve yerli gibi yaşama şansına sahip olacaksınız.

Yurt dışında eğitim bursu nasıl alabilirim?

Yurtdışında okumak istiyorsanız eğer mali destek almanın birkaç yolu vardır. Yurtdışında okumak için burs almak çoğu zaman spor, sanat veya akademisyenlerde başarılı olan öğrencilere verilir.

EF şu anda Türk öğrencilere burs sunmuyor ancak özel kurum veya kuruluşlardan burs almanın bazı yolları vardır.

Yurt dışında eğitim fiyatları nedir?

Sizlere sunduğumuz yurtdışı eğitim programları ilginizi çektiyse, bizimle iletişime geçerek ilk adımı atabilirsiniz. Uygun yurt dışı eğitim ücretleri ile yeni yolculuklara yelken açmanızın zamanı geldi de geçiyor.

Hemen tüm planlarımız ve fiyatlarımızın yer aldığı ücretsiz fiyat kataloğunuzu isteyin ve yurtdışı eğitim fiyatları üzerinden geçerek sizin için ideal planı seçin! Geçtiğimiz sene milyonlarca öğrenci EF'i seçti; akademik alanda fark yaratmak için düğmeye basın ve yurtdışına çıkın. Learn and travel, yurtdışı kursları veya yurtdışı eğitimi... Gelecek yurt dışında!

Yurt dışında eğitim almanın şartları nelerdir?

Yurtdışında eğitim alma koşulları, seçtiğiniz eğitim, değişim programı veya dil kursuna bağlı olarak değişir. Genel olarak koşullar, iyi (sertifikalı) İngilizce dil becerilerini, geçerli bir vizeyi ve tüm çalışma dönemi için seyahat sigortasını içerir.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.