Yurtdışı Dil Okulları

Avustralya Dil Okulları

Avustralya Dil Okulları
4.9
802
(802 değerlendirme)
4.9

Avustralya dil okulu, hayatınızda yeni bir sayfa açmak için doğru adres. Ülkenizden uzak farklı bir kıtada kendi ayaklarınız üzerinde durmak, bir yandan da İngilizce öğrenerek geleceğinize katkıda bulunmak istiyorsanız; Avustralya dil okulu sizin reçeteniz. 50 yılı deviren tecrübesiyle EF Avustralya İngilizce kursu, garantili bir dil gelişimi vadediyor. Uygun fiyatları ile Avustralya'da dil okulu fırsatını kaçırmayın!

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Avustralya
Şehir: SydneyBrisbanePerth
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Avustralya
Şehir: SydneyBrisbanePerth
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Avustralya
Şehir: SydneyBrisbanePerth
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Avustralya
Şehir: SydneyBrisbanePerth

EF Avustralya Dil Okulu

Avustralya dil okulu ile farklı bir kıtaya adımınızı atın ve İngilizcenizi olabildiğince geliştirin. Dünyanın en merak uyandırıcı kültürlerinden birinin, göz alıcı sahil manzaralarıyla birleştiği bu harika ülkede İngilizce dil okullarında İngilizce öğrenmek, eşine zor rastlanacak bir deneyimi sizlere sunacak.

Avustralya dil okulları arasında hangisini seçerseniz seçin, deneyimli eğitmenlerimiz ve sonu gelmeyecek sosyal aktivitelerimiz ile kaliteli bir Avustralya dil kursu yaşayacaksınız. 'i unutulmaz kılmak adına kendinizi Avustralya'da dil okulu okumayı planlarınız arasına alın ve kendinizi Pasifik Okyanusu'na ışınlayın. Üç farklı şehir seçeneğimizle size en uygun planı bulacağımıza eminiz.

Neden Avustralya'da Dil Eğitimi?

Bazı deneyimler için fırsat hayatta bir kez ayağınıza gelir. Biz bu rakipsiz Avustralya dil okulu olanağını size yılın her haftası, her günü sunuyoruz. Avustralya dil kursu ile sizi dünyanın başka bir ucundaki bu gizemli kıtaya davet ediyor, yabancı dilinizde gözlemleyeceğiniz devasa gelişmeyi de garanti ediyoruz.

Sizlere eğitim, eğlence ve dinginliği dengeli bir biçimde sunacak olan Avustralya dil okulları, Avustralya'da çalışma fırsatı ile kariyer gelişiminize de yardımcı olacak. Arkadaş canlısı öğretmenleriniz, sayısız ülkeden yolculuk etmiş yeni arkadaşlarınız ve dil serüveniniz boyunca size eşlik edecek koala ve kangurular ile Avustralya dil okulu günlerinize doyamayacaksınız.

Farklı Şehirlerde Avustralya Dil Okulu Tecrübesi

Avustralya İngilizce dil kursları ile amaçladığımız; maceradan maceraya atlamanız ve deneyiminizden azami keyfi almanız. İşte tam bunun için 3 farklı şehirde birbirinden zevkli planlar hazırladık:

Eğlencesine düşkün, şehir hayatıyla iç içe bir sahil kültürü hayal edenler için Avustralya'nın yoğun ve hareketli merkezi Sydney dil okulları, Lone Pine Koala koruma bölgesiyle yerli ve yabancı turistleri kendisine çeken sıra dışı kent Brisbane dil okulları ve muhteşem iklimi ve göz alıcı Margaret Nehri bölgesi ile ülkenin son dönemdeki parlayan yıldızı Perth.

Sizler Avustralya dil okulu çerçevesinde hangi merkezimizi seçerseniz seçin bir ortak noktada buluşuyor olacaksınız: Avustralya'da yaşamak ve eğitim almak büyük bir ayrıcalık.

Avustralya Öğrenci Vizesi Nasıl Alınır?

Avustralya'da dil okulu okumanız, Avustralya öğrenci vizesi alma sürecinizi de bir hayli kolaylaştıracaktır. Normalde zorlu aşamalardan geçmenizi gerektiren bu vizeye Avustralya dil okullarından birine kayıt olarak çok daha hızlı ulaşabilirsiniz.

EF olarak öğrenci vizesi alımında gerekli tüm desteği size sağlıyoruz. Avustralya öğrenci vizesi başvurusu yapmak için gereken başlıca evraklar şunlardır: Pasaport, fotoğraf, öğrenci belgesi, vukuatlı nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, diploma, askerlik belgesi, maaş bordrosu.

Avustralya Dil Okulu ile Avustralya'da Nasıl Çalışabilirim?

Avustralya'nın öğrencilere sağladığı olanaklardan birisi de eğitim alırken çalışma fırsatıdır. Avustralya, eğitim şekli ve program uzunluğundan bağımsız olarak her öğrenciye yarı zamanlı (part-time) çalışma fırsatı vermektedir.

Bu uygulama dahilinde, Avustralya dil okulu planlarımızdan birine kayıt olan tüm öğrencilerimizin haftalık 20 saate kadar çalışma imkanı bulunacaktır.Böylelikle Avustralya dil okulları ile İngilizcenizi geliştirirken, kariyerinize katkı yapmaya başlayabilirsiniz. Avustralya'da yaşamak için ilk adımınız Avustralya dil eğitimi.

EF Güvencesi ile Avustralya Dil Okulları

Aslen bir İsveç firması olan EF Education First, eğitim sektöründe 50 yıldan fazla bir süredir aktifliğini sürdürmekte ve her yıl yüz binlerce öğrenciyi yabancı bir dil öğrenmek üzere yurt dışına göndermektedir.

On milyonu aşan toplam öğrenci sayımız ile tüm yurt dışı dil okulları arasında en olumlu geri dönüşü alan organizasyon olmanın gurununu yaşıyoruz. Tamamı kendimize ait olan 40'ın üzerindeki dil kampüsümüzle, dünyanın en büyük özel dil eğitimi ağına sahibiz. Avustralya dil okulu için de size EF güvencesi ve garantisini sunuyoruz. Güvenli, verimli ve hızlı bir dil eğitimi için EF ile uçuşa geçin.

Avustralya Dil Eğitimi ile İlgeniyorum, Ne Yapmalıyım?

Sydney, Brisbane veya Perth dil okulumuz ile ilgileniyor ve Avustralya dil okulu fiyatları görmek istiyorsanız, aşağıdaki seçeneklerden birisi ile bir sonraki adımı atabilirsiniz:

 • Avustralya dil okulu fiyatları  ve tüm programlarımız hakkında detaylı bilgi için ücretsiz fiyat kataloğu
 • Danışmanlarımız ile telefon görüşmesi yapmak için 0850 202 1000
 • Kayıt işlemlerini başlatmak için online kayıt seçeneği

Neden EF ile Avustralya Dil Okulu?

EF Education First olarak 16 farklı ülke ve 44 farklı şehirdeki dil kampüslerimizle yarım asırlık tecrübemizi her gün sizin hizmetinize sunuyoruz. Her biri tamamen kendimize ait olan Avustralya dil okullarımıza her sene binlerce öğrenci gönderiyoruz.

Esnek ders programlarımız ve seçtiğiniz herhangi bir Pazartesi başlayabileceğiniz Avustralya dil okulları ile kontrolü tamamen sizin elinize teslim ediyoruz.

Avustralya Dil Okulları Fiyatları - Neler Dahil?

 • Dünyaca kabul edilen EF eğitim sistemi ile İngilizce dersleri
 • Aile yanında konaklama - iki kişilik oda
 • EF dijital öğrenim materyalleri
 • Aile yanında hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği, hafta sonu tüm öğünler
 • Konaklama süresince Avustralya içi yerel destek ve yardım
 • My EF online platformuna erişim
 • EFSET Yerleştirme Testi ve İzleme Raporu
 • Haftada 20 saat çalışma imkanı
 • Hoş geldin partisi, şehir turu ve mezuniyet partisi
 • EF kampüslerinde ücretsiz Wi-Fi
 • Kurs sonrası My EF üzerinden 6 aya kadar ücretsiz online İngilizce eğitimi
 • EF Kurs Sertifikası ve EFSET Başarı Sertifikası

Avustralya Dil Okulu Fiyatları - Ek Hizmetler

Sağlık ve seyahat sigortası, uçak bileti hizmetleri, aile yanında tek kişilik odada konaklama, havaalanı transfer hizmetleri, yerel ekip tarafından düzenlenen geziler gibi ek hizmetleri talep etme hakkına da sahipsiniz.

Bütün Avustralya dil okulufiyatları için ücretsiz kataloğu indirmenizi öneririz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.