Kore Dil Okulları

Kore Dil Okulları
4.6
893
(893 değerlendirme)
4.6

Kore dil okulları bünyesinde Kore dil eğitimi almak sizi anında bir dil uzmanına dönüştürecek! Seul’un büyüleyici Gangam bölgesinde çağ ötesi Kyobo Towers’da bulunan Kore dil okulu, şehri keşfetmek isteyen öğrenciler için mükemmeldir. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm öğrenciler için uygun geniş bir Kore dil kursu yelpazesi sunuyoruz. Kore dil okulları fiyatları için hemen ücretsiz fiyat katalogu edinin!

Kore Dil Okulları

Kore Dil Okulları

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Güney Kore
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Güney Kore
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Güney Kore
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Güney Kore

Neden Kore Dil Okulları?

Kore dil okulları size ülkenin kültürünü tamamen kavrama fırsatını tanıyacaktır. Kore dil kursları esnek bir yapıya sahiptir ve sizin seçeceğiniz bir Pazartesi günü okula başlamanıza olanak tanır. Kore dil okulu dili keşfetmenin en anlamlı yoludur. Kitaplar ve yayınlar size çok şey öğretebilir ancak Güney Kore dil okulları ile geçireceğiniz ülke içindeki zamanınız size gerçek hayat pratiği sağlayacaktır.

Kore dil kursu ile sadece nasıl sipariş vereceğinizi öğrenmezsiniz, aynı zamanda o yemeklerin tadına da bakabilirsiniz. Ülkenin yaşlılara nasıl büyük saygı gösterdiğini kitaplardan okumak yerine kendi gözleriniz ile görebilirsiniz. Kore dil eğitimi sayesinde Asya tecrübesini birinci elden yaşama şansına erişeceksiniz.

Kore Dil Kursları

Kore dil okulu dahilinde Kore dil eğitimi alarak her iki dünyanın en iyi yanlarını deneyimleyeceksiniz. Sabahlarınızı birinci sınıf eğitmenlerimiz ile Korece’nin tüm ayrıntılarını öğrenerek geçirin. Öğleden sonra, Seul’ü dilediğiniz gibi keşfedebilir veya düzenlediğimiz aktivitelere katılabilirsiniz.

Korece alfabesine hakim olmak veya Korece dilbilgisinin inceliklerini öğrenmek isterseniz, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir programımız bulunacaktır. Kore’ye seyahati kısa bir dil kursu ile birleştirebilir veya profesyonel bir yeterlilik için bir yıl geçirebilirsiniz. Korece’nizi iyice güçlendirmek için, çok kısa zamanda anadiliniz gibi konuşmanızı sağlayacak olan aile yanında kalmayı öneririrz. Seul merkezindeki modern Kore Okulumuzda okuyarak, dildeki akıcılığınızı hızlandırabilirsiniz.

Kore Dil Okullarına Kayıt Olmak İstiyorum, Sonraki Adım Nedir?

Kore dil kursları ile ilgileniyor ve bu eşsiz benzersiz maceraya başlamak için sabırsızlanıyorsanız, Kore dil okulu fiyatlarına göz atmak isteyebilirsiniz. Her bütçeye uyacak planlarımızın tamamına ücretsiz fiyat katalogu ile erişebilirsiniz. Kore dil kursu sizi çağırıyor!

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.