Yurtdışı Dil Okulları

İspanya Dil Okulları

İspanya Dil Okulları
4.9
732
(732 değerlendirme)
4.9

İspanya dil okulları ile kursa gittiğiniz zaman İspanyolca öğreneceğinizin garantisini zaten siz kendi kendinize vermiş oluyorsunuz. Barselona ve Malaga'nın şehir merkezinde bulunan İspanya dil okulları sizlere modern, ferah ve az öğrencili sınıflarda deneyimli öğretmenlerle ders yapma olanağı sunuyor. Seviyeniz ne olursa olsun İspanya'da dil kursu alarak hem dili yaşayarak pratik edebilir.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İspanya
Şehir: BarselonaMalaga
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İspanya
Şehir: BarselonaMalaga
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İspanya
Şehir: BarselonaMalaga
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İspanya
Şehir: BarselonaMalaga

İspanya Dil Okulları

İspanya dil okulları ile öğrenim görmek, İspanyolca becerilerinizi geliştirmek için harika bir yoldur. Okullarımızda deneyimli eğitmenler karma eğitim tekniği uygulamaktadır; böylece İspanyolcayı iletişim egzersizleri, yazılı materyaller ve online programlarımızdan yararlanarak öğrenirsiniz. İspanya'da dil okulu kaydınızı ülkenin farklı bölgelerindeki merkezlerimize yaptırabilirsiniz. Şehirde olmayı tercih etmeniz halinde Barcelona ya da Madrid’de öğrenim görebilir, deniz kenarı yaşamının tadını çıkarmak istemeniz halinde ise Malaga’daki sınıflarımıza kaydolabilirsiniz. İspanya dil okulu için İspanya’nın hangi bölgesini seçerseniz seçin, yaratıcı öğretim yöntemlerimiz sayesinde İspanyolcayı hızlıca öğreneceksiniz. Hemen İspanya dil okullarına uygun fiyatlarla katılmak için kaydınızı yaptırın, dil eğitiminizi ertelemeyin.

Neden İspanya'da Dil Okulu

Ücretsiz staj programları, sınav hazırlık kursları ya da gönüllü projeleriyle bir yandan İspanyolca öğrenirken unutulmaz bir deneyim yaşamak sizin elinizde. Kısacası İspanyolca becerilerinize yapacağınız yatırım, çok işinize yarayacak. Hemen şimdi İspanyolca dil okuluna kayıt yaptırın, uygun fiyat seçeneklerinden ve EF'in kaliteli eğitim programlarından yararlanma fırsatını kaçırmayın.

Neden İspanya'da dil eğitim almalı?

İspanya’da dil kursu öğrencisi olarak öğrenim görmek, bir dili öğrenmenin en etkin unsurlarını bir araya getirir. Sınıf içi iletişim egzersizleri ve faaliyetleri tamamen İspanyolca'nın gerçek hayatta kullanımı üzerine odaklanmıştır, dolayısıyla dili çeşitli durumlarda nasıl konuşmanız gerektiğini öğrenirsiniz. İspanya dil kursuna katılmak, ayrıca İspanyolcanızı sınıf dışında kullanmanızı da sağlar. Alışveriş ve restoranda yemek yemek gibi kendi anadilinizde basit gibi görünen faaliyetler, İspanya’da birer öğrenim fırsatına dönüşür. İspanya dil kursları ile öğrenim görmek sürükleyici bir deneyimdir. Bu deneyimi yaşayarak dili hızlıca öğreneceksiniz. İspanya'da İspanyolca dil eğitimi alın.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.