İspanyolca Dil Okulları

Bir İspanyolca dil okulu ile eğitim aldığınız takdirde, bu dili çok daha kolay ve hızlı bir şekilde öğreneceğinizi siz de biliyorsunuz. İspanya ve Kosta Rika'daki okullarımızda uzun ya da kısa dönemli birkaç hafta, ay veya yıl, ihtiyaçlarınıza uygun İspanyolca dil kursu bulacaksınız. Tropikal bir yer mi istiyorsunuz? O zaman Kosta Rika'da İspanyolca kursu seçenekleri tam size göre. Ya da Avrupa kültürünü deneyimlemek mi istiyorsunuz? Kesinlikle İspanya sizin seçiminiz. İspanyolca dil okulları size ve dil becerilerinize çok büyük katkılar sağlayacak, o yüzden araştırmaya hemen başlayın.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İspanyaKosta Rika

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İspanyaKosta Rika

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İspanyaKosta Rika

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İspanyaKosta Rika

Seçiminizi en popüler ülkeler arasından yapın

İspanyolca Dil Okulları

İspanyolca kursu bulmak bu kadar zor olmamalı. EF ile her düzeye uygun bir İspanyolca dil okulu bulmanız mümkün. Yeni başlayanlar için, orta düzeyde olanlara ya da ileri düzey İspanyolca bilenlere yönelik farklı kurslarımız mevcut. Herhangi bir İspanyolca dil okuluna yerleştirilmeden önce yapacağımız İspanyolca seviye belirleme sınavı ile ait olduğunuz seviye doğru bir şekilde belirleyeceğiz. İspanyolca dil kursları size süre anlamında farklı seçenekle sunuyor. Birkaç haftadan, birkaç aya ya da bir akademik yıl boyunca İspanyolca eğitimi alabilir böylece istediğiniz süre boyunca dilediğiniz kadar İspanyolcanızı geliştirme fırsatı elde edebilirsiniz. Ayrıca İspanyolca dil okulu seçiminizi İspanya ve Kosta Rika arasından hangisi size daha uygunsa ona göre seçiminizi yapabilirsiniz.

İspanyolca Kurs Seçenekleri

İspanyolca dil okullarımızla hedefleriniz ne olursa olsun sizi onlara ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz. Eğer amacınız hızlıca İspanyolca öğrenmekse haftada 32 ders içeren yoğun İspanyolca kurslarımıza kaydolabilirsiniz. Eğer amacınız İspanyolcayı öğrenirken aynı zamanda gideceğiniz ülkeyi gezmekse daha az ders alıp çevrenizi keşfetmek için daha fazla zaman ayırabileceğiniz programlara katılabilirsiniz. Özel ilgi kurslarına katılıp işletme, sosyal konular veya sanat gibi alanlara yönelik İspanyolca eğitimi de almanız mümkün. Eğer uluslararası geçerliliği olan bir yeterlilik sertifikası almak istiyorsanız sınav hazırlık kurslarımıza kaydolmanız faydalı olacaktır. Hatta staj programlarımıza katılım iş İspanyolcası öğrenebilirsiniz.