OKULLARIMIZ AÇIK! Detaylı bilgi almak için bizi arayın

Amerika Dil Okulları

Amerika dil okulları ile tipik bir Amerikalının hayatının detaylarını sabahları İngilizce öğrenerek, öğlenleri ders sonrası aktivitelere katılarak keşfetmeye ne dersiniz? Sizlere sunduğumuz Amerika dil kursları çok sayıda farklı şehirde bulunmakta. Amerikan dil okulları arasından kendinize en uygun programı seçmeniz, Amerika dil eğitimi maceranızın olumlu gelişmesinde önemli rol oynayacaktır.

Amerika Dil Okulları

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Amerika
Şehir: New YorkLos AngelesMiamiHonoluluSan FranciscoSan DiegoBostonSanta BarbaraSeattle

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Amerika
Şehir: New YorkLos AngelesMiamiHonoluluSan FranciscoSan DiegoBostonSanta BarbaraSeattle

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Amerika
Şehir: New YorkLos AngelesMiamiHonoluluSan FranciscoSan DiegoBostonSanta BarbaraSeattle

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Amerika
Şehir: New YorkLos AngelesMiamiHonoluluSan FranciscoSan DiegoBostonSanta BarbaraSeattle

Neden EF ile Amerika'da Dil Okulları?

Amerika'daki akredite dil okullarımızda İngilizce dilini hızlı ve etkili bir şekilde öğrenin. Amerika'da dil eğitimi almak istiyorsanız, her Pazartesi başlayan ve hedeflerinize ve ilgi alanlarınıza uyarlanan çeşitli seviyelerde, farklı uzunluklarda bir İngilizce kursu seçebilirsiniz.

Dünyanın dört bir yanından gelen yeni arkadaşlarla Amerikan kültürünü ve toplumunu keşfederken bir Amerikan dil okuluna mı gidiyorsunuz? O zaman EF'de doğru yerdesiniz. 50 yılı aşkın tecrübemizle Amerika'da da dahil olmak üzere dil kursları, dil seyahatleri ve yurtdışındaki çalışmalarda pazar lideriyiz. Garantilerimize ve akreditasyonlarımıza genel bakış:

 • Kişiselleştirilmiş kurs: Amerika'ya seyahat edin ve nerede, ne zaman ve nasıl isterseniz ideal rotanızı bir araya getirin.
 • Garantili İlerleme: Amerika'da bir dil kursu aldığınız her altı haftada bir, İngilizce okuma, konuşma ve dinleme becerilerinde seviye atlamanız garanti edilir.
 • Uluslararası ağ: Dünyanın dört bir yanından yüzlerce sınıf arkadaşı sizinle Amerika'da eğitim alıyor!
 • Uluslararası Tanınan: EF, Amerika'da - British Council, EAQUALS, ACCET - akredite İngilizce kursları sunan az sayıdaki Dil Okulundan biridir.
 • Eksiksiz bir deneyim: EF ile Amerika'ya gitmek sadece İngilizce dilini öğrenmekten daha fazlasıdır. EF size etkinlikler, geziler ve kişisel rehberlik gibi eksiksiz bir deneyim sunar.

Amerika dil okullarının fiyatları ne kadar?

Aşağıdaki tabloda 4 haftalık Amerika dil okulu planlarına ait yaklaşık fiyatlara ulaşabilirsiniz. 8 hafta veya üzeri rezervasyon yaptırırsanız % 20 indirim kazanabilir ve danışmanlık hizmeti ödemezsiniz.

Amerika Dil Okulları 2021 Fiyat Listesi

MerkezTemel kurs fiyatlarıGenel kurs fiyatlarıYoğun kurs fiyatları
New York Dil Okulu $ 2,980.00 $ 3,180.00 $ 3,420.00
Los Angeles Dil Okulu $ 2,700.00 $ 2,900.00 $ 3,260.00
Miami Dil Okulu $ 2,700.00 $ 2,900.00 $ 3,180.00
Honolulu Dil Okulu $ 2,580.00 $ 2,780.00 $ 3,140.00
San Francisco Dil Okulu $ 2,700.00 $ 2,900.00 $ 3,180.00
San Diego Dil Okulu $ 2,700.00 $ 2,900.00 $ 3,260.00
_

_4 haftalık dil kursu için ortalama fiyat. Fiyatların şehre, kurs türüne, konaklama türüne ve döviz kuruna bağlı olarak değişebileceğini lütfen unutmayın.

Amerikan Kültürü ve Sosyal Yaşam

Amerika Birleşik Devletleri'nin sunabileceği çok şey var ve her devletin kendine özgü özellikleri var. EF ile Amerika'da İngilizce eğitimi seçerek dünyanın her yerinden gelen öğrencileri tanıyacaksınız. Onlarla birlikte dersler, aktiviteler ve geziler sırasında Amerikan kültürünü keşfedeceksiniz.

Amerika'da hangi şehir veya eyaleti seçerseniz seçin: Amerikan kültürünü ve yaşam tarzını keşfetmek için yeterli boş zamanınız var. EF ile Amerika'ya gitmek size dünyanın en etkili ülkesini tanımak için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Kaliforniya'daki Yosemite'den Arizona'daki Büyük Kanyon'a kadar Amerika'daki milli parkları ziyaret edin ya da daha fazla şehir sakini iseniz New York, Chicago, Los Angeles, San Francisco veya Las Vegas'ı seçin. İster parti yapmayı sevin, ister modern sanatı sevin, Amerika'daki olanaklar sınırsızdır. Her şehir veya eyalet kendi karakterine, atmosferine ve manzaralarına sahiptir.

Amerikan kültürünün onlarca yıldır yaşam biçimimiz üzerinde büyük etkisi oldu. Big Bang Theory'yi televizyonda izliyor, bir Hollywood gişe rekorları kıran sinemaya gidiyoruz, Beyoncé'nin müziğini dinliyor, Amerikan fast food zincirinden bir hamburger sipariş ediyoruz ve her gün Netflix, Google ve Facebook'tan uygulamaları kullanıyoruz. Kısacası, ABD Dil Eğitimi'ni seçin ve Amerikan kültürünü ve yaşam tarzını yakından tecrübe edin.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Amerika dil okulları?

Tüm Amerika dil okulu merkezlerimiz, en son teknoloji ile desteklenmiş, etkisi üst düzey global akademik kurumlar tarafından kanıtlanmış EFEKTA patentli öğretim tekniği ile eğitim veriyor. Böylelikle İngilizceyi hızlı ve garantili bir şekilde öğrenecek, Amerika'da dil okulu deneyimizinden en yüksek verimi alacaksınız. Amerikan dil kursu sürecinizi isterseniz kısa süreli, isterseniz 3 aydan bir yıla kadar sürecek uzun bir program ile planlayabilirsiniz.

Henüz ülkenizdeyken önceliklerinizi en iyi şekilde belirleyip, Amerika dil okulları arasından uluslararası eğitimde dünya lideri EF Education First ile İngilizce eğitimi almayı tercih edin; okullarımıza vardığınızda en iyi Amerikan dil kursu seçimini yaptığınıza emin olacaksınız. 2020'i EF Amerikan okulları tercihiyle İngilizce konuşarak geçirin.

Amerika'da dil eğitiminin avantajları nelerdir?

Bugün yaşadığımız küreselleşmiş dünyada dil becerileri ve kültürlerarası beceriler başarının anahtarıdır. Yeni yerler keşfetmek, kendinizi yabancı bir kültüre sokmak ve dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinmek, hem kişisel hem de profesyonel olmak üzere uzun vadeli başarı için kanıtlanmış faktörlerdir. Ancak yeni bir dili en verimli şekilde nasıl öğrenebilirsiniz? Sadece yurtdışında okuyarak!

Liseden sonra, yaz tatillerinde veya Türkiye'de kariyer molası sırasında Amerika'da dil eğitimine katılmak: hayatınızın her aşamasında, Amerika'da bir İngilizce kursunun ardından hayatınızı sonsuza dek zenginleştirecek yeni bilgi, deneyim ve anılar getiriyor. Aşağıda bir yabancı eğitimin avantajlarını bulacaksınız:

 • Yurt dışında okurken dil becerilerinizi geliştirin
 • Yurtdışında üniversite eğitimine hazırlanın
 • Yurt dışında eğitim alırken uluslararası staj, iş veya gönüllü deneyimi
 • İyi bilinen dil sertifikaları edinin: TOEFL, TOEIC, IELTS veya Cambridge sınavı
 • ABD'ye gidin ve yüksek lisans veya MBA için hazırlanın
 • Yurt dışında eğitim alırken endüstri ve endüstri odaklı İngilizce dersleri alın
 • İlgi alanınızdaki isteğe bağlı ders konularını kişiselleştirin ve seçin

Amerika'da nerede dil eğitimi alabilirim?

EF Amerika dil okulları ülkenin en büyük ve en ilgi çekici şehirlerinde bulunuyor. Miami'den Seattle'a, San Diego'dan Boston'a, arzularınıza ve hedeflerinize en uygun merkezi EF kalitesi ve güveniyle bulacağımızdan emin olabilirsiniz.

Amerika'daki aşağıdaki dil okullarından birini seçebilirsiniz.

MerkezŞehir özellikleriEtkinlikler
New York Dil OkuluModa, medya, finans ve BM evi.Müzeleri, görülecek yerler, kültür etkinlikleri, alışveriş ve gece hayatı ile ünlüdür.
Los Angeles Dil OkuluAmerika'nın en eklektik ve canlı şehirlerinden biri, kıyı atmosferi.Sörf dersleri veya Las Vegas'a bir hafta sonu gezisi yapın.
Miami Dil OkuluGüçlü Latin Amerika etkisine sahip çok kültürlü şehir.Kültür, tarihi anıtlar, muhteşem mimari ve mükemmel alışveriş.
Honolulu Dil OkuluDağlar ve okyanus doğal güzelliği ile çevrili tropik cenneti.Çok sayıda turistik mekana ve turistik mekana kolayca ulaşılabilir.
San Francisco Dil OkuluStanford Üniversitesi'ne ev sahipliği yapan son derece güvenli, çeşitli ve çok kültürlü bir şehir.Şehir yaşamı ve açık hava aktivitelerinin karışımı, Yosemite Ulusal Parkı'na günübirlik geziler yapın.
San Diego Dil OkuluPasifik Okyanusu üzerinde muhteşem kumlu plaj ile okyanus ön şehir.Yürüyüş, kayak, bisiklet, sörf, balık tutma, yelken ve su sporları.

Amerika'da dil kursuna ne kadar süreyle katılabilirim?

Amerika'da dil kursuna haftalarca, aylarca hatta bir yıl boyunca katılabilirsiniz: Amerika'da İngilizce kursunuzun süresini seçmekte özgürsünüz. EF'in sunduğu esnek seçenekler ile Amerika'daki dil okulumuza yıl boyunca her pazartesi günü başlayabilirsiniz.

 • Amerika'da 1 aylık dil okulu: Tatil sırasında Amerika'da İngilizce kursuna katılan kişiler için yeni bir kültür öğrenirken dil becerilerini güçlendirmek için uygundur.
 • Amerika'da 3 aylık dil eğitimi: Yurtdışında okumak için fazla vakti olmayan, ancak İngilizce dil becerilerine hakim olurken farklı kültürleri tanımak isteyen gençler ve öğrenciler için uygundur.
 • Amerika'da 6 aylık dil eğitimi: İngilizce seviyeniz ne olursa olsun yurt dışında uzun bir süre yaşamak  eşsiz bir deneyimdir. Amerika'da 6 ay boyunca İngilizce öğrenirken, yeni sosyal beceriler kazancak ve Amerikan kültürünü tanırken dil becerilerinizde önemli ilerleme katedeceksiniz.
 • Amerika'da 1 yıl dil eğitimi: ABD'de bir yıl yaşadıktan sonra akıcı bir şekilde İngilizce konuşacaksınız. Ülkeyi tamamen keşfetme fırsatı yakalayacak ve yerel halktan biri haline geleceksiniz.

EF ne tür Amerikan dil kursları sunar?

EF'in yenilikçi öğretim yöntemi kişiselleştirilmiş İ