Yurtdışı Dil Okulları

Amerika Dil Okulları

Amerika Dil Okulları
4.5
849
(849 değerlendirme)
4.5

Amerika dil okulları ile tipik bir Amerikalının hayatının detaylarını sabahları İngilizce öğrenerek, öğlenleri ders sonrası aktivitelere katılarak keşfetmeye ne dersiniz? Sizlere sunduğumuz Amerika dil kursları çok sayıda farklı şehirde bulunmakta. Amerikan dil okulları arasından kendinize en uygun programı seçmeniz, Amerika dil eğitimi maceranızın olumlu gelişmesinde önemli rol oynayacaktır.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Amerika
Şehir: New YorkLos AngelesMiamiHonoluluSanta BarbaraBostonSan DiegoSan FranciscoSeattle
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Amerika
Şehir: New YorkLos AngelesMiamiHonoluluSanta BarbaraBostonSan DiegoSan FranciscoSeattle
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Amerika
Şehir: New YorkLos AngelesMiamiHonoluluSanta BarbaraBostonSan DiegoSan FranciscoSeattle
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Amerika
Şehir: New YorkLos AngelesMiamiHonoluluSanta BarbaraBostonSan DiegoSan FranciscoSeattle

Neden EF ile Amerika'da Dil Okulları?

Amerika'daki akredite dil okullarımızda İngilizce dilini hızlı ve etkili bir şekilde öğrenin. Amerika'da dil eğitimi almak istiyorsanız, her Pazartesi başlayan ve hedeflerinize ve ilgi alanlarınıza uyarlanan çeşitli seviyelerde, farklı uzunluklarda bir İngilizce kursu seçebilirsiniz.

Dünyanın dört bir yanından gelen yeni arkadaşlarla Amerikan kültürünü ve toplumunu keşfederken bir Amerikan dil okuluna mı gidiyorsunuz? O zaman EF'de doğru yerdesiniz. 50 yılı aşkın tecrübemizle Amerika'da da dahil olmak üzere dil kursları, dil seyahatleri ve yurt dışındaki çalışmalarda pazar lideriyiz. Garantilerimize ve akreditasyonlarımıza genel bakış:

 • Kişiselleştirilmiş kurs: Amerika'ya seyahat edin ve nerede, ne zaman ve nasıl isterseniz ideal rotanızı bir araya getirin.
 • Garantili İlerleme: Amerika'da bir dil kursu aldığınız her altı haftada bir, İngilizce okuma, konuşma ve dinleme becerilerinde seviye atlamanız garanti edilir.
 • Uluslararası ağ: Dünyanın dört bir yanından yüzlerce sınıf arkadaşı sizinle Amerika'da eğitim alıyor!
 • Uluslararası Tanınan: EF, Amerika'da - British Council, EAQUALS, ACCET - akredite İngilizce kursları sunan az sayıdaki Dil Okulundan biridir.
 • Eksiksiz bir deneyim: EF ile Amerika'ya gitmek sadece İngilizce dilini öğrenmekten daha fazlasıdır. EF size etkinlikler, geziler ve kişisel rehberlik gibi eksiksiz bir deneyim sunar.

Amerika dil okullarının fiyatları ne kadar?

Aşağıdaki tabloda 4 haftalık Amerika dil okulu planlarına ait yaklaşık fiyatlara ulaşabilirsiniz. 8 hafta veya üzeri rezervasyon yaptırırsanız % 20 indirim kazanabilir ve danışmanlık hizmeti ödemezsiniz.

Amerikan Kültürü ve Sosyal Yaşam

Amerika Birleşik Devletleri'nin sunabileceği çok şey var ve her devletin kendine özgü özellikleri var. EF ile Amerika'da İngilizce eğitimi seçerek dünyanın her yerinden gelen öğrencileri tanıyacaksınız. Onlarla birlikte dersler, aktiviteler ve geziler sırasında Amerika kültürünü keşfedeceksiniz.

Amerika'da hangi şehir veya eyaleti seçerseniz seçin: Amerika kültürünü ve yaşam tarzını keşfetmek için yeterli boş zamanınız var. EF ile Amerika'ya gitmek size dünyanın en etkili ülkesini tanımak için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Kaliforniya'daki Yosemite'den Arizona'daki Büyük Kanyon'a kadar Amerika'daki milli parkları ziyaret edebilir ya da daha dinamik şehirler seviyorsanız, New York, Los Angeles, San Francisco veya Las Vegas'ı seçin. İster parti yapmayı sevin, ister modern sanatı sevin, Amerika'daki olanaklar sınırsızdır. Her şehir veya eyalet kendi karakterine, atmosferine ve manzaralarına sahiptir.

Amerikan kültürünün onlarca yıldır yaşam biçimimiz üzerinde büyük etkisi oldu. Big Bang Theory'yi televizyonda izliyor, bir Hollywood gişe rekorları kıran sinemaya gidiyoruz, Beyoncé'nin müziğini dinliyor, Amerikan fast food zincirinden bir hamburger sipariş ediyoruz ve her gün Netflix, Google ve Facebook'tan uygulamaları kullanıyoruz. Kısacası, ABD Dil Eğitimi'ni seçin ve Amerikan kültürünü ve yaşam tarzını yakından tecrübe edin.

Sıkça sorulan sorular

Neden Amerika dil okulları?

Tüm Amerika dil okulu merkezlerimiz, en son teknoloji ile desteklenmiş, etkisi üst düzey global akademik kurumlar tarafından kanıtlanmış EF patentli öğretim tekniği ile eğitim veriyor. Böylelikle İngilizceyi hızlı ve garantili bir şekilde öğrenecek, Amerika'da dil okulu deneyimizinden en yüksek verimi alacaksınız. Amerikan dil kursu sürecinizi isterseniz kısa süreli, isterseniz 3 aydan bir yıla kadar sürecek uzun bir program ile planlayabilirsiniz.

Henüz ülkenizdeyken önceliklerinizi en iyi şekilde belirleyip, Amerika dil okulları arasından uluslararası eğitimde dünya lideri EF Education First ile İngilizce eğitimi almayı tercih edin; okullarımıza vardığınızda en iyi Amerikan dil kursu seçimini yaptığınıza emin olacaksınız. EF Amerikan okulları tercihiyle İngilizce konuşarak geçirin.

Amerika'da dil eğitiminin avantajları nelerdir?

Bugün yaşadığımız küreselleşmiş dünyada dil becerileri ve kültürlerarası beceriler başarının anahtarıdır. Yeni yerler keşfetmek, kendinizi yabancı bir kültüre sokmak ve dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinmek, hem kişisel hem de profesyonel olmak üzere uzun vadeli başarı için kanıtlanmış faktörlerdir. Ancak yeni bir dili en verimli şekilde nasıl öğrenebilirsiniz? Sadece yurtdışında okuyarak!

Liseden sonra, yaz tatillerinde veya Türkiye'de kariyer molası sırasında Amerika'da dil eğitimine katılmak: hayatınızın her aşamasında, Amerika'da bir İngilizce kursunun ardından hayatınızı sonsuza dek zenginleştirecek yeni bilgi, deneyim ve anılar getiriyor. Aşağıda bir yabancı eğitimin avantajlarını bulacaksınız:

 • Yurt dışında okurken dil becerilerinizi geliştirin
 • Yurtdışında üniversite eğitimine hazırlanın
 • Yurt dışında eğitim alırken uluslararası staj, iş veya gönüllü deneyimi
 • İyi bilinen dil sertifikaları edinin: TOEFL, TOEIC, IELTS veya Cambridge sınavı
 • ABD'ye gidin ve yüksek lisans veya MBA için hazırlanın
 • Yurt dışında eğitim alırken endüstri ve endüstri odaklı İngilizce dersleri alın
 • İlgi alanınızdaki isteğe bağlı ders konularını kişiselleştirin ve seçin

Amerika'da nerede dil eğitimi alabilirim?

EF Amerika dil okulları ülkenin en büyük ve en ilgi çekici şehirlerinde bulunuyor. Miami'den Seattle'a, San Diego'dan Boston'a, arzularınıza ve hedeflerinize en uygun merkezi EF kalitesi ve güveniyle bulacağımızdan emin olabilirsiniz.

Amerika'daki aşağıdaki dil okullarından birini seçebilirsiniz.

MerkezŞehir özellikleriEtkinlikler
New York Dil OkuluModa, medya, finans ve BM evi.Müzeleri, görülecek yerler, kültür etkinlikleri, alışveriş ve gece hayatı ile ünlüdür.
Los Angeles Dil OkuluAmerika'nın en eklektik ve canlı şehirlerinden biri, kıyı atmosferi.Sörf dersleri veya Las Vegas'a bir hafta sonu gezisi yapın.
Miami Dil OkuluGüçlü Latin Amerika etkisine sahip çok kültürlü şehir.Kültür, tarihi anıtlar, muhteşem mimari ve mükemmel alışveriş.
Honolulu Dil OkuluDağlar ve okyanus doğal güzelliği ile çevrili tropik cenneti.Çok sayıda turistik mekana ve turistik mekana kolayca ulaşılabilir.
San Francisco Dil OkuluStanford Üniversitesi'ne ev sahipliği yapan son derece güvenli, çeşitli ve çok kültürlü bir şehir.Şehir yaşamı ve açık hava aktivitelerinin karışımı, Yosemite Ulusal Parkı'na günübirlik geziler yapın.
San Diego Dil OkuluPasifik Okyanusu üzerinde muhteşem kumlu plaj ile okyanus ön şehir.Yürüyüş, kayak, bisiklet, sörf, balık tutma, yelken ve su sporları.

Amerika'da dil kursuna ne kadar süreyle katılabilirim?

Amerika'da dil kursuna haftalarca, aylarca hatta bir yıl boyunca katılabilirsiniz: Amerika'da İngilizce kursunuzun süresini seçmekte özgürsünüz. EF'in sunduğu esnek seçenekler ile Amerika'daki dil okulumuza yıl boyunca her pazartesi günü başlayabilirsiniz.

 • Amerika'da 1 aylık dil okulu: Tatil sırasında Amerika'da İngilizce kursuna katılan kişiler için yeni bir kültür öğrenirken dil becerilerini güçlendirmek için uygundur.
 • Amerika'da 3 aylık dil eğitimi: Yurtdışında okumak için fazla vakti olmayan, ancak İngilizce dil becerilerine hakim olurken farklı kültürleri tanımak isteyen gençler ve öğrenciler için uygundur.
 • Amerika'da 6 aylık dil eğitimi: İngilizce seviyeniz ne olursa olsun yurt dışında uzun bir süre yaşamak  eşsiz bir deneyimdir. Amerika'da 6 ay boyunca İngilizce öğrenirken, yeni sosyal beceriler kazancak ve Amerikan kültürünü tanırken dil becerilerinizde önemli ilerleme katedeceksiniz.
 • Amerika'da 1 yıl dil eğitimi: ABD'de bir yıl yaşadıktan sonra akıcı bir şekilde İngilizce konuşacaksınız. Ülkeyi tamamen keşfetme fırsatı yakalayacak ve yerel halktan biri haline geleceksiniz.

EF ne tür Amerikan dil kursları sunar?

EF'in yenilikçi öğretim yöntemi kişiselleştirilmiş İngilizce dil öğretimi sayesinde hızlı bir ilerleme demektir. Sınıf dersleri, interaktif araçlar ve kültürel alışverişin kombinasyonu ile her altı haftada bir daha yüksek seviyede İngilizce dil becerisi elde edersiniz. Çünkü: Amerika'da bir İngilizce kursunun en etkili öğrenme yöntemi olduğu kanıtlanmıştır.

 • EF Temel Amerika'da Dil Kursu - İngilizce iletişim kurmaya odaklanın ve dünya çapında muhteşem destinasyonlarda boş zaman aktivitelerinin tadını çıkarın.
 • EF Genel Amerika'da Dil Kursu - Bu İngilizce kursu boyunca okuma ve yazmadan konuşma ve anlamaya kadar mükemmel bir dil kavrayışı edinin.
 • EF Yoğun Amerika'da Dil Kursu - Öğrenim veya kariyer ile ilgili öğrenme hedefleri için İngiliz dilinin resmi ve iş yönünü en kısa zamanda öğrenin.

Ayrıca Amerika'daki İngilizce kursunuzu SPIN'ler (Özel İlgi Dersleri) aracılığıyla ilgi alanlarınıza uyarlama fırsatına da sahipsiniz. Sınava hazırlık, sanat, kültür ve gelenekler, kariyer gelişimi, yaratıcı yazma ve sektör ve sektör odaklı seçmeli dersler gibi dil odaklı seçmeli dersleri düşünün. 

Amerikan dil okullarında okurken konaklama seçeneklerim nelerdir?

Amerika dil kursu kaydınızı yaptırdıktan sonra ne tür bi konaklama istediğinize karar vermelisiniz. Amerika öğrenci vizesi sahibi olarak öğrenci evlerinde, öğrenci yurtlarında kalarak farklı ülkelerden gelen yepyeni arkadaşlarınızla odanızı ve deneyiminizi paylaşabilir, Amerika dil eğitimi için olmazsa olmazınız İngilizce pratiğini onlarla yapabilirsiniz.

Bu seçenek sizi tatmin etmiyorsa Amerikalı bir ailenin yanında kalabilir, Amerika kültürünü daha derinden deneyimleyebilir ve Amerika dil okulu tecrübenizi ailenin bireyleriyle iletişim kurarak katlayabilirsiniz. Yanında kaldığınız aileyle beraber yemek yiyecek, gezilere çıkacak ve dilinizi her an pratik etme fırsatı bulacaksınız. Amerika'da İngilizce kursu ile size ideal konaklama seçeneğini birleştirerek Amerika dil okulları yolculuğunuzdan maksimum zevki almanızı sağlıyoruz.

Amerika'da dil eğitimine nasıl hazırlanıyorsunuz?

İster aileniz ve arkadaşlarınızla tatile çıkın, ister yurtdışında okumaya karar verin: iyi bir hazırlık başarının yarısıdır. Kendinizi hazırlayın, böylece sürprizlerle karşılaşmayacaksınız. Birkaç hafta, ay veya bir yıl Amerika'ya gitmek ve yurt dışında bir süre yaşamak için bazı seçimler yapmanız gerekir. Hedeflerinizi ve beklentilerinizi öğrenmek için aşağıdaki listeyi kullanın.

 1. Amerikan Dil Okulları - Birkaç hafta yurtdışında okumak ister misiniz? Üç aylık bir staj için mi? Yoksa bir yıl boyunca yurt dışında mı kalacaksınız? Tam olarak ne istediğinizi bilmek önemlidir. Hayallerinize ve isteklerinize bağlı olarak 2 hafta, 1 ay, 6 ay veya 1 yıl yurtdışında eğitim alabilirsiniz. Tamamen size kalmış!
 2. Merkez - New York'ta bir dil okuluna gitmek Miami'de okumaktan farklı deneyimler getirir. Ülkenin her köşesinde dil okullarımız var. En popüler şehirler New York, Los Angeles ve Honolulu'dur.
 3. Konaklama - Aile yanında konaklama ile kendinizi tamamen içine alacaksınız. Yurtdışında çalışırken biraz daha bağımsız olmayı tercih ederseniz, dünyanın dört bir yanından gelen sınıf arkadaşlarınızla bir öğrenci yurdunda kalabilirsiniz.
 4. Vize ve Sigorta - Çoğu durumda yurtdışında eğitim almak için vizeye ihtiyacınız vardır. Yurtdışı eğitim ofisimiz vize başvuru sürecinde size rehberlik edecek ve tavsiyelerde bulunacaktır. ABD'ye giriş için temel ve seyahat sigortası da gereklidir.
 5. Uçuşlar - EF personelimiz hem giden hem de gelen uçuşların rezervasyonundan sorumludur. Bazı destinasyonlarda, başarılı bir vize başvurusu için ülkenize bir dönüş bileti almanız gerekir.

Hangi kursu almak istediğinizi, ne kadar süreyle ve nerede yurtdışında okumak istediğinizi öğrendikten sonra - dil hazırlığına başlama zamanı. Seçilen dil hakkında önceden bilgi sahibi olmanız gerekmez, ancak pratik yapmaya başlamak her zaman iyidir: İngilizce müzik dinleyin, İngilizce dil öğrenme uygulaması indirin veya Netflix'te bir Amerikan dizisi izleyin. Yurtdışında öğrenmek istediğiniz dile ne kadar aşina olursanız, Amerika'daki dil kursunuz o kadar iyi ve etkili olur. 

Amerika Öğrenci Vizesine nasıl başvurabilirim?

Geçerli bir pasaport, gidiş-dönüş bilet ve elektronik erişim izni (ESTA) ile vize olmadan 90 güne kadar Amerika'da kalabilirsiniz. ABD'de daha uzun süre kalmak istiyorsanız, bir J-Visa (değişim programları için) veya bir F-Visa (üniversite eğitimi veya dil kursu için) gerekir. Eğitim danışmanlarımız geçerli bir ABD vizesine başvurmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Amerika dil okulları, öğrenci vizesi için size bulunmaz olanaklar sağlıyor. EF olarak Amerika öğrenci vizesi alma sürecinde size her türlü desteği sağlıyor ve vizenizin durumunuzu eğitiminiz süresince takip ediyoruz. Amerika'da çalışma ve Amerika'da yaşama için ilk adım olan Amerika öğrenci vizesi, özetlediğimiz şekilde edinilebilir:

 • Amerika dil okulu kayıdının yapılması
 • Evrakların toplanması (15-20 kadar belge gerekebilir)
 • Yaklaşık 3-4 gün içerisinde sonuçlanan başvurunun gerçekleştirilmesi
 • Ve Amerika'ya hoş geldiniz!

Amerika dil okulları fiyatlarına neler dahildir?

 • EF Öğrenim Sistemi ile haftada 20, 26 veya 32 İngilizce dersi (40 dk.)
 • Hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği, hafta sonu tüm öğünler 
 • Aile yanında 2 kişilik odada konaklama veya yurt konaklaması
 • EF dijital öğrenim araçları 
 • EFSET Mezuniyet Raporu
 • Kayıttan itibaren EF Campus Connect erişimi 
 • Kurs öncesi ve sonrası online eğitim
 • EF Amerika Dil Kampüsleri'nde ücretsiz kablosuz internet erişimi

Amerika dil okulları ile ilgileniyorum, ne yapmalıyım?

Amerikan dil kursu serüveninizi başlatmaya hazırsanız ya da Amerika dil okulu fiyatları hakkında bilgi istiyorsanız, hemen ücretsiz fiyat katalog isteyebilirsiniz. Amerika dil kursu fiyatları her bütçeye uyacak şekilde tasarlanmıştır. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Amerikan dil okulu seçerken en önemli kriter ne olmalıdır?

Amerika'da bir dil okuluna gitmekle ilgileniyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken en önemli kriterlerden biri sunulan dil programlarıdır. ABD'de ilgilendiğiniz dil kursunun türüne göre en iyi okulu seçebilirsiniz. ihtiyaçlarınıza uygundur.

Ek olarak, içine dalmak istediğiniz ortamın türünü de göz önünde bulundurmalısınız. Amerika Birleşik Devletleri, kültürleri ve yaşam tarzları çok farklı olan şehirleri ile dünyanın en çeşitli ülkelerinden biridir; bazı şehirler diğerlerinden daha pahalı olabilir ve bu, dikkate almanız gereken bir şeydir.

Amerika'da iyi büyüklükte bir şehirde bulunan (veya iyi bağlantıları olan) bir dil okulu seçmek de önemlidir. Çünkü daha fazla nüfusa ve daha fazla cazibe merkezine sahip destinasyonlarda hizmetlere ve gece hayatına daha kolay erişebileceksiniz

Amerika'da bir dil okuluna kayıt yaptırdığımda dil seviyem ne olmalı?

Amerika'daki EF dil okulları her seviye için kurslar sunar. Okullarımıza kaydolmak için belirli bir İngilizce seviyesine sahip olmanıza gerek yoktur. Kursunuzun başında, dil bilginizi değerlendirecek bir sınava gireceksiniz. Bunu göz önünde bulundurarak, aynı seviyedeki öğrencilerin olduğu bir sınıfa atanacaksınız, böylece gruptaki herkes dersleri takip edebilecek ve geride kalma riskiyle karşılaşmayacak.

Amerika'da genel yaşam giderlerinin fiyatları nelerdir?

Amerika'da bir dil okuluna gitmek istiyorsanız, etkinlikler, içecekler, dışarıda yemek yeme vb. için ortalama fiyatların ne olduğunu bilmek de faydalı olacaktır. İşte bazı örnekler:

 • Kahve - 1,50 – 5 USD
 • Sinema bileti - 10 – 15 USD
 • Aylık spor salonu - 30 – 100 USD
 • Tek toplu taşıma bileti - 2,75 USD - 13,50 USD
 • Sınırlı internete sahip Mobil SIM Kart - 60 $

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.