Yurtdışı Dil Okulları

İtalyanca Dil Okulları

İtalyanca Dil Okulları
4.8
1146
(1.146 değerlendirme)
4.8

İtalyanca dil okulları ile kültür dolu bir tatili İtalyanca dil eğitiminizle birleştirmeye ne dersiniz? Her hafta başlayan ve her yaştan ve ülkeden öğrenciye hitap eden kısa ya da uzun dönemli kurslarla aradığınız tüm esnekliği bulabileceksiniz. İtalya'da bir İtalyanca kursu alarak hem dilin hem de kültürün tamamen içine girip bir yandan tatilinizi yaparak da İtalyanca öğrenebilirsiniz.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İtalya
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İtalya
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İtalya
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İtalya

Merkezleri keşfet

İtalyanca Dil Okulları

Toscana'nın şarap bağları, Kolezyum ve Roma'nın arka sokakları.. Dünyada İtalya kadar bu kadar romantizmi çağırıştıran yalnızca birkaç ülke daha vardır. İtalyan mutfağı ve modası herkes tarafından biliniyor ve İtalyanca'nın kendine has bir cazibesi olduğu herkesin malumu. İtalyanca dil okulları programına katıldığınız zaman binlerce yıllık İtalyan kültürü ayaklarınızın önüne serilecek. Roma Avrupa'nın en eski şehirlerinden biri ve her köşesi adeta tarih kokuyor. İtalyanca dil okullarına katılarak turist olmanın ötesine geçin ve gelişmiş eğitim tekniklerimizle İtalyanca öğrenmenin tadına varın.

Neden İtalyanca Öğrenmeliyim?

İtalyanca'nın Avrupa'da ve dünya çapında 85 milyon kişi tarafından konuşulmasının yanı sıra İtalya sanat, politika, müzik, yemek ve kültürün yıllarca merkezi halinde. İtalyanca kurslarına katıldığınızda bu zengin tarihin yanında bu dinamik ve büyüleyici modern İtalyan kültürünü de deneyimleyeceksiniz. İtalyanca kursunuzu ister yoğun programla birkaç hafta boyunca alabilir isterseniz bir kaç ay ya da akademik yıl boyunca alıp eve ileri seviyede İtalyanca öğrenmiş olarak geri dönebilirsiniz. Hangi programı seçerseniz seçin EF ile İtalya deneyiminizden mutlaka memnun kalacaksınız. Şimdi hesaplı fiyat seçenekleri ile İtalyanca kurslarımıza kaydolun!

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.