İngiltere Dil Okulları

İngiltere Dil Okulları
4.8
858
(858 değerlendirme)
4.8

İngiltere dil okulları ile İngilizceyi ana dil olarak konuşulduğu yerde öğreneceksiniz. İngiliz aksanının inceliklerini İngiltere dil okulu ile keşfederken ülkenin zengin tarihini de keşfetme fırsatına sahipsiniz. Dünyanın İngiltere'de dil eğitimi alırken Birleşik Krallık içerisinde istediğiniz bölgeye seyahat gerçekleştirebilecek, İngiltere'de dil okulu programımızdan arta kalan sürenizi en verimli şekilde değerlendirebileceksiniz.

İngiltere Dil Okulları

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraOxfordCambridgeBrightonBournemouthEastbourneManchesterBristol
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraOxfordCambridgeBrightonBournemouthEastbourneManchesterBristol
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraOxfordCambridgeBrightonBournemouthEastbourneManchesterBristolTorbayIsle of Wight
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraOxfordCambridgeBrightonBournemouthEastbourneManchesterBristol
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

50+ Yaş
2-24 Hafta
50 Yaş Üzeri Yetişkinlere özel tasarlanmış yurt dışı dil kurslarımızla kendinize zaman ayırın. Dil dersleri ve ilgi alanlarınıza özel olarak hazırlanmış etkinliklerin keyfini çıkarın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Londra

İngiltere'de dil eğitimi

İngiltere dil kursu programımıza yazılmak isteyen aday öğrencilerimiz, sunduğumuz onlarca İngiltere dil okulları arasından seçim yapabilirler. İngiltere'nin kalbi Londra mı yoksa, son zamanların parlayan yıldızı Brighton'ı mı seçeceksiniz? Birbirinden farklı ve özel destinasyondaki sekiz dil okulumuz, İngiltere'de dil eğitimi alırken size en uygun seçimi yapabilmeniz için ideal. Alanında uzman danışmanlarımızın da yardımıyla tam size göre olan planı seçin ve İngiltere yolculuğunuzu başlatın!

İngiltere'de dil eğitimi almak İçin hangi şehri seçmeliyim?

İngiltere'de dil eğitimi almak için seçebileceğiniz birçok şehir, yaşayabileceğiniz çok fazla macera var. Mesela Londra'yı seçtiğinizde, eğitiminizi başkentte alırken müzikalleri, müzeleri ve bu sihirli şehrin size sunduğu görkemli hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Sahil kasabası Brighton ise, size canlı ve renkli bir yaşam tarzı sunar. Daha sakin bir ortamda, kalabalıktan uzak kalmak istiyorsanız Bournemouth, Eastbourne gibi İngiltere dil okulları seçeneklerine yönelebilirsiniz. Oxford ve Cambridge'teki İngilitere dil kursu ise, en iyi İngiltere üniversiteleriyle daha yakından tanışmanıza olanak yaratıyor. İngiltere dil eğitimi çerçevesinde hangi okulumuzu seçerseniz seçin mutlaka dil becerilerinizdeki gelişmeyi açıkça göreceksiniz.

EF'in İngiltere'de 8 Uluslararası Dil Kampüsü bulunmaktadır. Her yıl on binlerce öğrenci İngilizce eğitimi almak için bir EF Kampüsünü seçiyor. Seçenekler arasında Londra, Brighton, Cambridge, Oxford ve diğer popüler İngiliz kültürel merkezleri bulunmakta. İngiltere'deki tüm EF Kampüsleri hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.İngiltere'de dil eğitimi almak için kurslarımız

İngiltere'deki İngilizce dil okullarımızda yaz kamplarından profesyonel eğitim programlarına kadar her tür öğrenciye uygun kurslarımız bulunmaktadır. İngiltere'de hangi İngilizce kursunu seçerseniz seçin, en yüksek kalitede dil eğitimi alacağınızı ve dünyanın her yerinden arkadaşlar edinme, İngilizce öğrenmek için seçtiğiniz şehri keşfetme ve kariyer ve eğitim başarısı şansınızı artırma fırsatına sahip olacağınızı garanti ediyoruz.

İngiltere'deki İngilizce dil programları:

 • Temel: İletişim becerilerinizi geliştirin.
 • Genel: Eksiksiz bir dil eğitimi programı.
 • Yoğun: Yurtdışında hızlandırılmış dil eğitimi.
 • Sınav: IELTS veya TOEFL gibi resmi dil sınavlarına hazırlanın.
 • İş kursları: İş ve dil becerilerinizi geliştirin.
 • Staj Programı: Dil eğitimini iş deneyimi ile birleştirin.
 • Sömestr ve Akademik Yıl: Kapsamlı bir dil eğitim programı.
 • İleri Diplomalar: Uzmanlık bilgisi ve dil gelişimi kazanın.
 • Üniversiteye Hazırlık: Sizi yurtdışında eğitim almaya hazırlar.
 • Çok Dilli Yıl: Üç ülke, üç dil.
 • İkili ve üçlü merkez: Dilinizi 2 veya 3 farklı şehirde geliştirin.

İngilizce dil kursu gelecekteki kariyerime nasıl yardımcı olacak?

İngilizceyi anavatanında, İngiltere'de dil eğitimi alarak öğrenmekten daha iyi bir yol olabilir mi? William Shakespeare, Geoffrey Chaucer ve Sir Isaac Newton'un yaşamış olduğu bu toprakları yakından görmek ve bu göz kamaştırıcı kara parçasından ilham almak için sizi Büyük Britanya'ya davet ediyoruz. İngiltere İngilizce kursu süreniz boyunca dünyaca ünlü bilim adamları, filozof ve sanatçıların evlerinde eğitim almış olacaksınız. Dünyanın bilim, sanat, finans ve ticaret alanında ana dili İngilizcedir.

İşte bu yüzden günümüz dünyasında başarıya ulaşabilmek için öğrenciler İngiltere dil okulları eğitimi alarak bir fark yaratmaya, İngiltere'de yüksek lisans ve İngiltere'de yaşam gibi alanlarda bir adım öne geçmeye çabalıyorlar. İngiltere dil eğitimi ile sizler için gerekli olacak olan becerileri kazanacak, akademik, profesyonel ve sosyal boyutta konuşma ve yazışma dilini tamamen kavrayacaksınız.

Sıkça sorulan sorular

Neden İngiltere dil okulu tercihinizi EF'den yana yapmalısınız?

 • Kişiselleştirilmiş kurs: İngiltere'ye istediğiniz zamanda, olduğunuz yerden ve dileğiniz şekilde seyahat edin.
 • Garantili İlerleme: İngiltere'da bir İngilzce dil kursu aldığınızda, her altı haftada bir okuma, konuşma ve dinleme becerilerinizde seviye atlamanız garanti edilir.
 • Uluslararası ağ: Dünyanın dört bir yanından yüzlerce sınıf arkadaşı sizinle İngiltere'da eğitim alıyor olacak!
 • Uluslararası Geçerlilik: EF, İngiltere'da - British Council, EAQUALS, ACCET - akredite İngilizce kursları sunan belirli sayıdaki Dil Okulundan biridir.
 • Kapsayıcı deneyim: EF ile İngiltere'ye gitmek sadece dil öğrenmekten çok daha fazlasını kapsar. EF size etkinlikler, geziler ve rehberlik gibi eksiksiz bir deneyim sunar.

İngiltere size neler sunacak?

İngiltere, gazetelerde çıkan kraliyet ailesi haberlerinden öteye giden bir ülkedir. İngiltere'de dil eğitimi süresince burada bulabileceğiniz iki katlı kırmızı otobüslerde yolculuk yapabilir, Londra'nın Oxford Circus ve Piccadilly Circus gibi turistik bölgelerinde gezebilir, West End müzikalleriyle dilinizi geliştirebilirsiniz.İngiltere dil kursları size Göller Bölgesi'nde güzel bir tatil yapmanızda ya da Stonehenge'in gizemini çözmenizde, hatta Shakespeare'in Stratford-upon-Avon bölgesindeki evini görmenize aracı olacaktır. Bu doğal güzellikleriyle ve zengin kültürüyle ünlü ülkede alacağınız İngilizce dil kursu, İngilizce iletişiminizi garantili olarak ileri boyutlara taşıyacak. Uygun İngiltere dil okulu fiyatları ile İngiltere dil eğitimi girişimi yapmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden harekete geçin.

İngiltere öğrenci vizesine nasıl başvurabilirim?

İngiltere'deki eğitiminizin süresine bağlı olarak dil okulu süreciniz için öğrenci vizesi almanız gerekebilir. EF olarak İngiltere öğrenci vizesi alma sürecinde size her türlü desteği sağlıyor ve vizenizin durumunuzu eğitiminiz süresince takip ediyoruz. İngiltere'de çalışma ve İngiltere'de yaşama için ilk adım olan bu vize, ana hatlarıyla şu şekilde alınabiliyor:

 • Sunulan seçenekler arasından en uygun şehir seçilerek İngiltere dil okulu kaydının yapılması.
 • Evrakların toplanması. 10-12 farklı doküman gerekmektedir, başlıcaları şunlardır:
  • Vize başvuru formu,
  • okuldan alınacak kabul mektubu,
  • (öğrenciler için) öğrenci belgesi,
  • (öğrenci olmayanlar için) son alınan diploma,
  • vukuatlı nüfus kayıt örneği,
  • öğrenci vizesine başvuracaklar için İngilizce yeterlilik belgesi.
 • Evrakların teslim edilerek başvurunun gerçekleştirilmesi - başvuru temsilcilikler aracılığı ile yapılır, EF bu konuda size yardımcı olacaktır.
 • Başvurunun sonucunun alınması.
 • İngiltere'ye yolculuk: Bavullarınızı hazırlayın ve hedefe doğru uçun!

İngiltere dil okulları ile ilgileniyorum, ne yapmalıyım?

İngiltere'de dil eğitimi serüveninize hazırsanız İngiltere dil okulları fiyatları hakkında bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız veya İngiltere dil okulu tavsiye istiyorsanız, hemen ücretsiz fiyat kataloğu indirerek planlarımızı detaylıca inceleyebilirsiniz. Her bütçeye uyacak İngiltere dil okulu fiyatları ile yeni hayatınıza adım atın. 

İngilizce dil okullarına ne kadar süre katılabilirim?

İngiltere dil okuluna haftalarca, aylarca hatta bir yıl boyunca gidebilirsiniz. 2 hafta ile 11 ay arasında istediğiniz süre boyunca her Pazartesi yurt dışında bir dil kursuna başlayabilirsiniz. EF ile İngiltere'deki dil kursunuzun uzunluğunu seçmek tamamen size bağlı!

 • İngiltere 2 haftalık dil kursu: Hızlı ve etkili dil öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir.
 • İngiltere'de 1 aylık dil eğitimi: Tatilde dil kursuna gidenlerin yeni bir kültür öğrenirken dil becerilerini güçlendirmeleri için uygundur.
 • İngiltere'de 3 aylık dil eğitimi: Yurtdışında okumak için fazla vakti olmayan ancak dil becerilerini geliştirirken farklı kültürleri tanımak isteyen gençlere ve öğrencilere uygundur.
 • İngiltere'de 6 ay dil eğitimi: Dil seviyesi farketmeksizin, yurtdışında uzun süre yaşamak eşsiz bir deneyimdir. 6 ay yurtdışında dil öğrenirken yeni bir kültür keşfedecek, farklı sosyal beceriler kazanacak ve dil becerilerinizde önemli ilerlemeler kaydedeceksiniz.
 • İngiltere 1 yıllık dil eğitimi: Bir yıl yurtdışında yaşadıktan sonra, yeni dilinizi akıcı bir şekilde konuşabilecek, gittiğiniz ülkeyi tam anlamıyla keşfedebilecek ve yerel halk gibi bir hayat deneyimine sahip olacaksınız.

İngiltere dil okullarındayken konaklama seçenekleri nelerdir?

İngiltere'deki seçtiğiniz herhangi bir şehirde, İngiliz bir ailenin yanında ya da öğrenci yurtlarımızda kalabilirsiniz. Ev sahibi ailenizle yapacağınız paylaşımlar ile İngiltere dil okulları hem sosyal yönünüzü geliştirecek hem de ders saatleri dışında İngilizce pratiği yapmanıza fırsat yaratacak. İngiltere dil kursu konaklaması için bir diğer alternatifimiz ise öğrenci evleri.Sizler için özel tasarlanmış bu yurtlarda farklı öğrencilerle de kaynaşma şansı bulacak, İngiltere'de dil eğitimi deneyiminizi bir üst seviyeye çıkaracaksınız. Ayrıca, İngiltere dil okulu vizesi alarak tüm Birleşik Krallık'ta seyahat hakkına sahip olacaksınız.   

İngiltere'de dil eğitimine neler dahil?

 • Dünyaca tanınan EF öğrenme sistemi ile İngilizce dersleri
 • Aile yanında konaklama - iki kişilik odada tek kişi
 • EF iletişim materyalleri
 • Hafta içi günde 2 öğün, hafta sonları ise günde 3 öğün yemek
 • Konaklama boyunca İngiltere içi yerel destek ve yardım
 • İngiltere öğrenci vizesi için danışmanlık hizmeti
 • MyEF online platformuna erişim
 • EF Ambassador (EF Elçisi) programına katılarak ödüller kazanma şansı

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.