İngiltere Dil Okulları

İngiltere dil okulları ile İngilizceyi ana dil olarak konuşulduğu yerde öğreneceksiniz. İngiliz aksanının inceliklerini İngiltere dil okulu ile keşfederken ülkenin zengin tarihini de keşfetme fırsatına sahipsiniz. Dünyanın müzikal başkenti İngiltere'de dil eğitimi alırken Birleşik Krallık içerisinde istediğiniz bölgeye seyahat gerçekleştirebilecek, İngiltere'de dil okulu programımızdan arta kalan sürenizi en verimli şekilde değerlendirebileceksiniz.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraOxfordCambridgeBrightonBournemouthEastbourneManchesterBristolTorbayIsle of Wight

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraOxfordCambridgeBrightonBournemouthEastbourneManchesterBristol

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraOxfordCambridgeBrightonBournemouthEastbourneManchesterBristol

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraOxfordCambridgeBrightonBournemouthEastbourneManchesterBristol

Neden EF ile İngiltere'de Dil Okulları?

 • Kişiselleştirilmiş kurs: İngiltere'ya seyahat edin ve nerede, ne zaman ve nasıl isterseniz ideal rotanızı bir araya getirin.
 • Garantili İlerleme: İngiltere'da bir dil kursu aldığınız her altı haftada bir, İngilizce okuma, konuşma ve dinleme becerilerinde seviye atlamanız garanti edilir.
 • Uluslararası ağ: Dünyanın dört bir yanından yüzlerce sınıf arkadaşı sizinle İngiltere'da eğitim alıyor!
 • Uluslararası Tanınan: EF, İngiltere'da - British Council, EAQUALS, ACCET - akredite İngilizce kursları sunan az sayıdaki Dil Okulundan biridir.
 • Eksiksiz bir deneyim: EF ile İngiltere'ya gitmek sadece İngilizce dilini öğrenmekten daha fazlasıdır. EF size etkinlikler, geziler ve kişisel rehberlik gibi eksiksiz bir deneyim sunar.

İngiltere Dil Okulu Fiyatları

İngiltere Dil Okulları | Program Uzunluğu: 4 hafta Program Türüne Göre (Temel, Genel, Yoğun) Fiyatı
Londra dil okulu $ 2500, 2700, 2940
Brighton dil okulu $ 2300, 2500, 2700
Manchester dil okulu $ 2180, 2300, 2580
Oxford dil okulu $ 2700, 2900, 3100
Bristol dil okulu $ 2300, 2500, 2700
Bournemouth dil okulu $ 2180, 2300, 2580
Cambridge dil okulu $ 2500, 2700, 2940
Eastbourne dil okulu $ 2180, 2300, 2580

İngiltere Dil Okulu Fiyatları 2022 - Neler dahil?

 • Dünyaca kabul edilen EF Efekta sistemi ile İngilizce dersleri
 • Aile yanında konaklama - iki kişilik odada tek kişi
 • EF iletişim materyalleri
 • Hafta içi günde 2 öğün, hafta sonları ise günde 3 öğün yemek
 • Konaklama boyunca İngiltere içi yerel destek ve yardım
 • İngiltere öğrenci vizesi için danışmanlık hizmeti
 • MyEF online platformuna erişim
 • EF Ambassador (EF Elçisi) programına katılarak ödüller kazanma şansı

İngiltere Dil Okulu Fiyatları - Ek hizmetler

Sağlık ve Seyahat Sigortası, EF Transfer Servisi, yerel ekip tarafından düzenlenen gezi ve aktiviteler gibi ek hizmetleri talep etme hakkına da sahipsiniz. İngiltere dil eğitimi için şimdi ücretsiz katalogu indirin ve size uygun planı seçin.

İngiltere Dil Okulları Hakkında Sık Sorulan Sorular

İngiltere dil kursu programımıza yazılmak isteyen aday öğrencilerimiz, sunduğumuz onlarca İngiltere dil okulları arasından seçim yapabilirler. Cevaplanması gereken en önemli soru ise hangi İngiltere dil eğitimi planının size en uygun olacağı. Ülkenin kalbinin attığı yer olan Londra'da mı dil eğitimi alacaksınız, yoksa İngiltere'nin son zamanlardaki parlayan yıldızı Brighton'ı mı seçeceksiniz? Alanında uzman danışmanlarımızın da yardımıyla uygun İngiltere dil okulları fiyatları 2022 ile İngiltere yolculuğunuz başlasın!

Neden İngiltere dil okullarında İngilizce öğrenilmeli?

İngiltere dil okulu ile günümüzün olmazsa olmaz dili İngilizceyi hızlı ve etkili bir biçimde öğrenebileceksiniz. EF'in sunduğu İngiltere dil kursu ile İngilizce gramer bilgilerinizi geliştirirken, anadili İngilizce olan kişilerle konuşarak İngiliz aksanınızı mükemmelleştirme fırsatınız olacak. İngiltere dil okulları bünyesinde İngilizce öğrenmek geleceğinize yapacağınız en önemli yatırımlardan biri olacak. Hayatını baştan yaratmak isteyenlere İngiltere'de dil eğitimi tavsiye ediyoruz.

İngiltere'de dil eğitimi almak hangi şehirlerde mümkün?

İngiltere'de dil eğitimi almak için seçebileceğiniz birçok şehir, yaşayabileceğiniz çok fazla macera var. Mesela Londra'yı seçtiğinizde, İngiltere dil okulu seçenekleri arasında en kozmopolit şehirde eğitiminizi alırken müzikalleri, müzeleri ve bu sihirli şehrin size sunduğu görkemli hayatı yaşarsınız. Deniz kenarı kasabası Brighton ise size canlı ve renkli bir yaşam tarzı sunar.

Daha sakin bir ortamda, kalabalıktan uzakta kalmak istiyorsanız Bournemouth, Eastbourne gibi İngiltere dil okulları seçeneklerine yönelebilirsiniz. Oxford ve Cambridge'teki İngilitere dil kursu ise en iyi İngiltere üniversiteleriyle daha yakından tanışmanıza olanak yaratıyor. İngiltere dil eğitimi çerçevesinde hangi okulumuzu seçerseniz seçin mutlaka dil becerilerinizdeki gelişmeyi açıkça göreceksiniz.

İngiltere dil okullarındayken konaklama seçenekleri nelerdir?

İngiltere dil okulu, seçtiğiniz herhangi bir şehirde, İngiliz bir ailenin yanında ya da dilerseniz öğrenci yurtlarımızda kalmanızı mümkün kılıyor. İngiltere'nin yerlisi ev sahibi ailenizle yapacağınız paylaşımlar ile İngiltere dil okulları hem sosyal yönünüzü geliştirecek, hem de ders saatleri dışında İngilizce pratiği yapmanıza fırsat yaratacak. İngiltere dil kursu konaklaması için bir diğer alternatifimiz ise öğrenci evleri.

Sizler için özel tasarlanmış bu yurtlarda aynı sınıfta olmadığınız kimseler ile de kaynaşma şansı bulacak, İngiltere'de dil eğitimi deneyiminizi bir üst seviyeye çıkaracaksınız. İngiltere dil eğitimi böyle daha da zevkli olacak. Ayrıca İngiltere dil okulu vizesi alarak tüm Britanya'da dolaşım hakkına sahip olacaksınız.

İngilizce dil okulları, ne kadar süre katılabilirim?

İngiltere dil okuluna haftalarca, aylarca hatta bir yıl boyunca gidebilirsiniz. EF'in sunduğu esnek seçeneklerle yıl boyunca her pazartesi günü yurtdışında bir dil kursuna başlayabilirsiniz. İngiltere'deki dil kursunuzun uzunluğunu seçmek size kalmıştır!

 • İngiltere 2 haftalık dil kursu: Hızlı ve etkili dil öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir.
 • İngiltere'de 2 aylık dil eğitimi: Tatilde dil kursuna gidenlerin yeni bir kültür öğrenirken dil becerilerini güçlendirmeleri için uygundur.
 • İngiltere'de 3 aylık dil eğitimi: Yurtdışında okumak için fazla vakti olmayan ancak dil becerilerini geliştirirken farklı kültürleri tanımak isteyen gençlere ve öğrencilere uygundur.
 • İngiltere'de 6 ay dil eğitimi: Dil seviyeniz ne olursa olsun yurt dışında uzun süre yaşamak eşsiz bir deneyimdir. 6 ay yurtdışında bir dil okurken, yeni bir kültür öğrenecek, yeni sosyal beceriler kazanacak ve dil becerilerinizde önemli bir ilerleme kaydedeceksiniz.
 • İngiltere 1 yıllık dil eğitimi: Bir yıl yurtdışında yaşadıktan sonra yeni dilinizi akıcı bir şekilde konuşabilecek, gittiğiniz ülkeyi keşfetme ve yerli gibi yaşama şansına sahip olacaksınız.

İngilizce dil kursu gelecekteki kariyerime nasıl yardımcı olacak?

İngilizceyi anavatanında, İngiltere'de dil eğitimi alarak öğrenmekten daha iyi bir yol olabilir mi? William Shakespeare, Geoffrey Chaucer ve Sir Isaac Newton'un yaşamış olduğu bu toprakları yakından görmek ve bu göz kamaştırıcı kara parçasından ilham almak için sizi Büyük Britanya'ya davet ediyoruz. İngiltere İngilizce kursu süreniz boyunca dünyaca ünlü bilim adamları, filozof ve sanatçıların evlerinde eğitim almış olacaksınız. Dünyanın bilim, sanat, finans ve ticaret alanında ana dili İngilizcedir.

İşte bu yüzden günümüz dünyasında başarıya ulaşabilmek için öğrenciler İngiltere dil okulları eğitimi alarak bir fark yaratmaya, İngiltere'de yüksek lisans ve İngiltere'de yaşam gibi alanlarda bir adım öne geçmeye çabalıyorlar. İngiltere dil eğitimi ile sizler için gerekli olacak olan becerileri kazanacak, akademik, profesyonel ve sosyal boyutta konuşma ve yazışma dilini tamamen kavrayacaksınız.

İngiltere dil eğitimi ne vadediyor?

İngiltere, gazetelerde çıkan kraliyet ailesi haberlerinden öteye giden bir ülkedir. İngiltere'de dil eğitimi süresince burada bulabileceğiniz iki katlı kırmızı otobüslerde yolculuk yapabilir, Londra'nın Oxford Circus ve Piccadilly Circus gibi turistik bölgelerinde gezebilir, West End müzikalleriyle dilinizi geliştirebilirsiniz.

İngiltere dil kursları size Göller Bölgesi'nde güzel bir tatil yapmanızda ya da Stonehenge'in gizemini çözmenizde, hatta Shakespeare'in Stratford-upon-Avon bölgesindeki evini görmenize aracı olacaktır. Bu doğal güzellikleriyle ve zengin kültürüyle ünlü ülkede alacağınız İngilizce dil kursu, İngilizce iletişiminizi garantili olarak ileri boyutlara taşıyacak. Uygun İngiltere dil okulu fiyatları 2022 ile İngiltere dil eğitimi girişimi yapmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden harekete geçin.

İngiltere Öğrenci Vizesine nasıl başvurabilirim?

İngiltere dil okulları, öğrenci vizesi almanızın en kolay ve hızlı yollarından biridir. EF olarak İngiltere öğrenci vizesi alma sürecinde size her türlü desteği sağlıyor ve vizenizin durumunuzu eğitiminiz süresince takip ediyoruz. Başvurular Student Visitor Visa (Ziyaretçi Öğrenci Vizesi) veya Tier 4 General Student Visa (Tier 4 Genel Öğrenci Vizesi) için yapılabilir. İngiltere'de çalışma ve İngiltere'de yaşama için ilk adım olan bu vize, ana hatlarıyla şu şekilde alınabiliyor:

 • Sunulan seçenekler arasından en uygun şehir seçilerek İngiltere dil okulu kaydının yapılması.
 • Evrakların toplanması. 10-12 farklı doküman gerekmektedir, başlıcaları şunlardır: Vize başvuru formu, okuldan alınacak kabul mektubu, (erkekler için) askerlik durum belgesi, (öğrenciler için) öğrenci belgesi, (öğrenci olmayanlar için) son alınan diploma, vukuatlı nüfus kayıt örneği, (Tier 4 Genel Öğrenci Vizesi'ne başvuracaklar için) İngilizce yeterlilik belgesi.
 • Evrakların teslim edilerek başvurunun gerçekleştirilmesi - başvuru temsilcilikler aracılığı ile yapılır, EF bu konuda size yardımcı olacaktır.
 • Maksimum 3 hafta sürecek başvurunun sonucunun alınması.
 • İngiltere'ye yolculuk: Bavullarınızı hazırlayın ve hedefe doğru uçun!

İngiltere dil okulları fiyatları 2022 için ücretsiz kataloğu indirin ve yurt dışı maceranıza emin adımlarla ilerleyin.

İngiltere dil okulları ile ilgileniyorum, ne yapmalıyım?

İngiltere'de dil eğitimi serüveninize hazırsanız İngiltere dil okulları fiyatları hakkında bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız veya İngiltere dil okulu tavsiye istiyorsanız, hemen ücretsiz fiyat kataloğu indirerek planlarımızı detaylıca inceleyebilirsiniz. Her bütçeye uyacak İngiltere dil okulu fiyatları 2022 ile yeni hayatınıza adım atın.