Almanya Dil Okulları

Almanya Dil Okulları
4.5
788
(788 değerlendirme)
4.5

Almanya dil okulları size Almancayı ana diliniz gibi konuşmak içn en yüksek şansı tanıyacaktır. Bir dili kendi ülkesinde öğrenmek, o dilde uzmanlaşmak için en iyi yoldur. Bu durum Almanya dil kursları için de aynıdır. Sizlere sunduğumuz her yaş ve seviyeye uyacak Almanya dil okulu seçenekleri ile Almancanızı kısa sürede geliştirecek ve ülkenize o dilde uzmanlaşmış şolarak geri döneceksiniz.

Almanya Dil Okulları

Almanya Dil Okulları

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Almanya
Şehir: BerlinMünih
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Almanya
Şehir: BerlinMünih
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Almanya
Şehir: BerlinMünih
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Almanya
Şehir: BerlinMünih

Almanya'da Dil Eğitimi Avantajları

 • yurt dışında okurken Almanca dil becerilerinizi geliştirin
 • Almanya'da üniversite eğitimine hazırlanın
 • Berlin veya Münih'te okurken uluslararası staj, iş veya gönüllü deneyim
 • Almanya'ya gidin ve bir yüksek lisans veya MBA için hazırlanın
 • Yurt dışında okurken endüstri ve endüstri odaklı Almanca dersleri alın
 • İlgi alanınızdaki isteğe bağlı ders konularını özelleştirin ve seçin

Berlin ve Münih'teki Almanca Dil Okulları

Almanya dil kursu için size iki farklı şehir seçeneği sunuyoruz. Eğlence, sanat ve iş alanlarında sivrilen Berlin dil okulları. Kültür mirası, müzeleri ve Oktoberfest ile kendisine hayran bırakan Münih dil okulları.

Berlin; Şehri sular altında bırakan yaratıcı yeraltı sanatıyla uğraşan sanatçılarla "harika başkent" in asılmasını sağladı, gurmeler yemek kültürünü deneyimlemek için şehri sular altında bıraktı ve öğrenciler şehrin hızlı yaşamına konsantre oldular.

Almanca öğrenmek için ideal bir ortam sunan Münih kampüsümüz, ikonik marienplatz ve Englischer Garte'nin zengin manzarasına sahip Ortacag'dan Kamle Altstadt Lehel bölgesinde yer almaktadır.

Berlin

Münih

Almanya Dil Okulu Fiyatları - Ek hizmetler

Sağlık ve seyahat sigortası, uçak bileti hizmeti, aile yanı tek kişilik odada konaklama, transfer hizmetleri, yerel ekip tarafından düzenlenen gezilere katılım gibi ek hizmetleri de talep edebilirsiniz.

Almanya Dil Okulları ve konaklama seçenekleri

 • Aile Yanında Konaklama - Yerel dili konuşan bir aileyle özel bir evde konaklamayı seçerek kültürel deneyimi maksimumda yaşayabilirsiniz. 
 • EF Yurdu - Dünyanın dört bir yanından gelen EF öğrencileriyle birlikte şehrin merkezinde yaşayabilirsiniz.
 • Kampüs Yaşamı - Almanya dil okuluna yürüme mesafesinde bir kampüste kalarak, 100 farklı ülkeden öğrencilerle eğitim.

Sıkça sorulan sorular

Neden Almanya Dil Okulları?

Almancayı öğrenmek için en etkili ve en verimli yöntem Almanya dil okulları olacaktır. Almanya dil okulu bünyesinde eğitim görürken hem bu kültürün göbeğinde olacak, hem de bu işe kendini adamış yerli öğretmenlerden derslerinizi alacaksınız. İnteraktif dersler ve iletişim üzerine kurulu eğitim programımız ile Almanya dil eğitimi deneyiminizin fark yarattığını hissedeceksiniz.

Derslerinizden arta kalan zamanlarınızda ise görkemli ülke Almanya'yı keşfetme şansınız olacak. Almanya'da dil okulu sayesinde evinize döndüğünüzde aileniz ve arkadaşlarınızı gözle görülür gelişiminiz ile şaşırtacaksınız.

Nasıl Almanya Öğrenci Vizesine başvurabilirim ve Almanya dil kursuna gidebilirim?

Almanya'da Almanca kursu almak, hayatın her alanında ilerlemenize katkı sağlayacaktır. Yapısı gereğiyle Almanca, oldukça zor öğrenilen bir dildir ve bu dili yerinde öğrenmek kadar doğru bir tercih düşünülemez. Almanya'da dil eğitimi hem dili tam anlamıyla öğrenmek, hem sosyal aktivitelerle keyifli zaman geçirmek, hem de dilin ana vatanında pratik yapmak için birebirdir.

Almanya'da dil kursu almanın farkı ve ayrıcalığını eğitim bitiminde anlayacaksınız.Bir Alman gibi Almanca konuşuyor olacak, CV'nize eşi bulunmaz bir özellik ekleyerek büyük bir kariyer adımı atacaksınız. Üstelik alacağınız Almanya öğrenci vizesi, tüm Avrupa'da dolaşım hakkını size sağlayacak. Almanya'da dil okulları ve Almanya dil okulu fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için hemen harekete geçin.

Almanya Dil Okulu ile İlgeniyorum, Ne Yapmalıyım?

Almanya dil okulu seçeneklerimiz ilginizi çektiyse, Almanya dil okulu vizesi ve Almanya dil okulları fiyatları hakkında bilgi istiyorsanız, size önerilerimiz var: Ücretsiz katalog ile tüm programlarımızı inceleyebilir, fiyat teklifi ile Almanya dil kursu fiyatları bilgisine ulaşabilir veya 0850 202 1000 no'lu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.  

Almanya Dil Okulları Fiyatları - Neler dahil?

 •  Dünyaca kabul gören EF eğitim sistemi ile Almanca dersleri
 • Tüm EF dijital eğitim materyalleri
 • Aile yanında konaklama boyunca hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği, hafta sonu tüm öğünler
 • Konaklama süresince Almanya içi yerel destek
 • My EF online platformu kullanımı
 • EFSET Yerleştirme Testi ve İzleme Raporu
 • Almanya öğrenci vizesi alımında destek
 • Hoş geldin partisi, şehir turu ve mezuniyet partisi
 • EF kampüsleri içerisinde ücretsiz Wi-Fi
 • Kurs sonrası My EF üzerinden 6 aya kadar ücretsiz online Almanca eğitimi
 • EF Kurs Sertifikası ve EFSET Başarı Sertifikası

Almanya dil okulunda Almanca dil becerilerimi ne kadar hızlı geliştireceğim?

Almanya dil okulları ile ne kadar gelişme kaydedebileceğinizi belirleyen birçok faktör mevcut. Seçeceğiniz kursun uzunluğu önemli bir noktadır. Doğal olarak 2 aylık bir kurstan, 2 haftalık kursa göre çok daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Almanya dil kursu yoğunluğu gelişiminize yardımcı olabilecek başka bir etkendir.

Yoğun Almanya dil kursları ile daha kısa zamanda daha çok yol alabilirsiniz, ancak bu yoğunluk sosyal hayatınızı kısıtlayabilir. Bunun yerine yoğunluğu kısarak Almanya dil okulu tecrübenizi sokaklarda dolu dolu yaşayarak pratikle öğrenme yolunu tercih edebilirsiniz.

Almanya'da Almanca dil kursu seçeneklerim nelerdir?

Almanya'da dil kursları için size iki farklı seçenek sunuyoruz. Şehir tercihinize göre kişiselleştireceğiniz Almanya eğitim planınız ile yeni hedeflere yelken açabilirsiniz. Tercihinizi Almanya'nın en büyük kenti olan Berlin'den yana kullanırsanız, ülkenin çok uluslu ve çok kültürlü yüzünü yakından tanıma fırsatına erişebilirsiniz.Yıllardır Almanya'nın en fazla turist alan şehri konumunda bulunan Berlin, renkli hayatı, ferah yeşil alanları ve güçlü sanatsal yönüyle fark yaratıyor. Bir diğer seçeneğimiz ise köklü tarihi ve eşsiz festival Oktoberfest ile ün salmış Münih. Pazarları ve müzelerini gezmeden dönmemeniz gereken bu şehirde bir Almanya dil kursu almak, unutamayacağınız bir deneyim olacaktır. Alacağınız Almanya öğrenci vizesi ile tüm şehirleri bir arada görebileceksiniz. 

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.