Almanca Dil Okulları

Almanca gramer kuralları ve bol çeşitli fiil çekimleriyle zor bir dil olabilir, bunu Almanca dil okulları kadar hızlı ve temelli bir şekilde kolaylaştıracak bir kurum düşünülemez. İyi bir Almanca kursu sizleri eğlendirirken, tüm kuralları kendi hızınızda öğrenmenizi amaçlar. Göreceğiniz birçok Almanca dil okulu sadece tek bir dil ile eğitim vermektense birçok dili aynı anda vermeye çalışır ama en iyi Almanca dil okulları sadece Almanca kurs verirler. İşte tam bu nedenle EF Almanca dil okulları doğru seçimdir. Bizim Almanca dil okullarımız bir yandan arkadaş ortamınızı desteklerken bir yandan da dilinizi en hızlı ve güvenli şekilde ilerletmenizi sağlayacak. En iyi Almanca dil eğitimini eğlence ile birleştirip harika bir tatil geçirmeye ne dersiniz?

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Almanya

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Almanya

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Almanya

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Almanya

Seçiminizi en popüler ülkeler arasından yapın

Almanca Dil Okulları

Dünyanın en çok konuşulan dillerinden birisi olan Almancayı, Almanca dil okulları ile öğrenmek istemez misiniz? EF olarak 50 yılı aşkın tecrübemiz ile eğitim sektörünün lideriyiz ve sizlere en iyi Almanca dil okullarını sunuyoruz. Dünyanın en geniş özel global eğitim ağına sahip olan EF, Almanca kurs imkanları özelinde Berlin ve Münih kampüsleriyle size uygun fiyatlı Almanca dil okulu seçenekleri sunuyor. Almanca öğrenmek istiyorum diyorsanız, gelin bunu Almanya'da EF ile yapın.

Almanca Kursları

Almanca dil okulları bünyesinde sizlere sağladığımız Almanca dersleri, hem yeni bir kültürü tanımanıza olanak verecek, hem de dilinizi geliştirerek kariyeriniz için kritik adımlar atmanızı sağlayacak. Almanca kurs ile profesyonel hayatta size açılacak kapılar ile hayatınızı istediğiniz gibi şekillendirebileceksiniz. Üstelik Almanca dil okulu sırasında her ülkeden insanla tanışarak çevrenizi genişletecek, değeri parayla ölçülemeyecek arkadaşlıklar ve belki de daha fazlasını kazanacaksınız. Almanca dil kursları için şimdi harekete geçin ve kendinizi baştan yaratın!

Almanya'da Almanca Kursu

Almanların soğuk ve sert bir toplum olduğu herkesin dilindedir, oysa bizim tecrübemiz hiç de böyle değil. Almanya'da Almanca kursu tarihlerinizi Oktoberfest'e denk getirin, Alman kültürünün ne denli sıcak olduğunu tekrar değerlendirelim! Münih veya Berlin, bu iki büyüleyici şehirden birisini seçerek baş döndürücü bir Almanca dil okulu macerasına başlayın. Dilerseniz Alman bir ailenin yanında konaklayarak Almanca pratiği yapın, dilerseniz diğer öğrencilerle birlikte yaşayarak olabildiğince kaynaşın ve zincirlerinizi kırın. Almanca kursu EF güvencesi ve garantisi ile alın, Almanca kurs bitişi sonrası 6 ay boyunca ücretsiz online eğitim almaya devam edin.

Almanca Kurs Almak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Almanca dil okulları ile ilgileniyor veya Almanca kurs fiyatları konusunda detaylı bilgi istiyorsanız, tüm fiyat listesinin bulunduğu ücretsiz fiyat katalogumuzu indirerek kendinize uygun programı bulabilirsiniz.