Yurtdışı Dil Okulları

Fransızca Dil Okulları

Fransızca Dil Okulları
4.7
1024
(1.024 değerlendirme)
4.7

Yurtdışına gidip dili yerinde kendi kültürünün içinde kolayca öğrenmek dururken, neden kendi yaşadığınız şehirde bulunan Fransızca kursu ile bir kursa gidip aylarca zorlanarak Fransızca'yı öğrenmeye çalışasınız ki? Paris veya Nice'teki Fransızca dil okulları arasından seçiminizi yapın ve Fransız dilini yaşayarak öğrenmeye hemen başlayın.

Fransızca Dil Okulları

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Fransa
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Fransa
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Fransa
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Fransa

Merkezleri keşfet

Fransızca Dil Okulları

Fransızca dil okulları programlarımıza katılmak size çok şey katacak. İster Paris'te eğitim alın ister Nice'de bir dil okuluna gidin, asla tercihinizden pişmanlık duymayacaksınız. Sanatın başkenti Paris size birçok sanat eseri, benzersiz mimari, moda, yemek ve Parislilerin benzersiz hayat tarzını sunuyor. Sen nehrini, The Arc de Triomphe de l'Étoile'u ve Louvre müzesindeki başyapıtları gezerken Fransızcanızı da geliştirme fırsatını bulacaksınız. Kafe ve bistrolarda arkadaşlarınızla konuşurken, şehrin size sunduğu sokak sanatçıları, müzisyenleri ve pandomimcileri ile eğleneceksiniz. İster bir aile ile kalın isterseniz de derslerinize yakın bir yerde öğrenci evlerinde kalın Fransızca öğrenim sürecinizde kalacağınız yerde kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

Fransa'da Hayat

Fransa'da yıl boyunca güzel bir hava var ve zamanınızı genelde dışarda harcamak isteyeceksiniz. Fransızca dil okulundaki sabah kurslarımız iletişim becerilerine odaklanıyor ve sizi Fransızca konuşurken daha güvende hissetmenizi sağlıyor. Dünyanın en ünlü butiklerini gezerken, plajda harika havanın tadını çıkartırken ya da canlı gece hayatını yaşarken diğer öğrencilerle konuşmak için bol bol fırsatınız olacak. EF ile Fransızcayı öğrenmek zor değil, hemen programlarımıza kaydolun!

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.