Kanada dil okulları ile İngilizcenizi bir seviye ileriye, kendinizi bir adım öne taşıyın! Toronto ve Vancouver dil okullarımız ile size daha uygun olan şehri belirleyerek Kanada dil eğitimi serüveninize start verin. Globalleşen dünyada rekabetin gerisinde kalmamak adına İngilizcenizi geliştirmeniz inkar edilemez bir şarttır. Bunu yapmanın etkisi kanıtlanmış en akılcı yollarından birisi dili yerinde öğrenmektir. Sizlere sunduğumuz Kanada dil okulu seçenekleri, ihtiyacınız olan tüm İngilizce dil eğitimini size sağlayabilecek kapasitededir. Kanada'da dil eğitimi almak istiyorsanız Kanada dil okulları fiyatları 2020 için ücretsiz katalog ile tüm programlarımızı görüntüleyebilirsiniz.

Kanada Dil Kursları

- 3 milyona yakın popülasyonu ile Kanada'nın finans, spor, eğlence ve eğitim merkezi olan Toronto dil okulları

- Kanada'da yaşam sırasında sakinlik ve ekstra huzur arayanlar ile bir sahil kasabası görünümündeki Vancouver dil okulları

Neden Kanada Dil Eğitimi?

  • Kanada'da eğitim size iş gücüne her zaman ihtiyaç duyan Kanada'da iş fırsatları için ülkenin kapılarını ardına kadar aralar
  • Kanada'da yaşam isteği olanlar için bulunmaz bir fırsat oluşturur
  • Dünyanın en popüler dili olan İngilizceyi ana diliniz gibi konuşma şansına erişirsiniz
  • Amerika'da yaşamak gibi bir planınız varsa bu maceraya Kanada'da başlamak iyi bir fikirdir
  • Başta buz hokeyi ve basketbol olmak üzere çok sayıda Kanada sporu ile yakın ilişki kurabilirsiniz
  • Milyonlarca insan ile ana dillerinde konuşabilirsiniz
  • Dünyanın her ülkesinden edineceğiniz arkadaşlarınızı ülkelerinde ziyaret edebilirsiniz
  • Kanada dil okulu vizesi olarak Kanada'da staj imkanlarından yararlanırsınız

Tüm Kanada dil okulları fiyatları için ücretsiz kataloğu edinin ve bütçenize uygun planı seçin.


Yaş grubunuzu seçin

EF Yurt Dışı Dil Programları

13 - 17 Yaş
2-24 Hafta

Akredite EF okullarında bir kursa katılarak, hayatınızın ilk yurtdışı tecrübesini, ilk özgür adımınızı atarak yaşayın.

Merkez: Kanada
Şehir: Toronto, Vancouver

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 24 Yaş
2-24 Hafta

Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 54 merkezde, 12 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.

Merkez: Kanada
Şehir: Toronto, Vancouver

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-52 Hafta
Yetişkinler ve Profesyoneller

Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.

Merkez: Kanada
Şehir: Toronto, Vancouver

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 - 24 Yaş
6, 9 veya 11 Ay

Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.

Merkez: Kanada
Şehir: Toronto, Vancouver

EF Yurt Dışı Dil Programları

13 - 16 Yaş
2-4 Hafta
Rehberli grup seyahati

Başka bir dili ve kültürü bir EF okulunda keşfetmek için bir lider refakatindeki grupla beraber bu yaz yurtdışına çıkın.

Merkez: Kanada
Şehir: Toronto, Vancouver

Kanada Dil Okulları

Kanada dil okulu, sizlere 25 milyon İngilizce konuşan yerlisi bulunan Kanada'da yaşam ve eğitim fırsatı sunuyor. Kanada eğitim konusunda dünyanın önde gelen ülkelerinden birisi ve bu nedenle Kanada'da dil okulu seçerken ince eleyip sık dokumanız gerekiyor. Her yaş grubu, seviye ve bütçeye uyacak planlarımız ile Kanada dil kursu deneyiminizin en verimli şekilde gerçekleşmesini garanti altına alıyoruz. Toronto ve Vancouver seçenekleriyle Kanada'da dil eğitimi, İngilizcenizi geliştirmek adına vereceğiniz en doğru kararlardan birisi olacaktır. Yetkin eğitmenlerimiz, son teknoloji ürünü dersliklerimiz ve haftalık organize ettiğimiz sosyal aktivitelerimiz ile Kanada'da eğitim maceranız unutulmaz bir boyuta ulaşacak. Kanada dil eğitimi için ilk adımı bir ücretsiz katalog isteyerek atabilirsiniz.

Neden EF ile Kanada Dil Okulu?

Kanada'da dil kursu için karşınıza sayısız okul ve teklifin çıkabileceğinin farkındayız. Bunlardan hiçbirinin size EF Education First'ün sağlayacağı kalite, konfor ve memnuniyeti garanti edemeyeceğinin de bilincindeyiz. Kendimize olan güvenimiz; 50 yılı aşkın bir süredir yabancı dil üzerine verdiğimiz hizmet, deneyimli eğitim kadromuz, dünyaca kabul gören EFEKTA eğitim sistemimiz ve öğrencilerimize sağladığımız sosyal imkanlardan besleniyor. Kanada'da İngilizce eğitimi dendiğinde akla neden EF geldiğini, EF Kanada dil kursları deneyiminizden sonra daha iyi anlayacaksınız.

Kanada Dil Okulları Seçiminizi Yapın: Toronto veya Vancouver

Sizler için hazırladığımız Kanada dil kursları iki farklı şehirde gerçekleşiyor: Toronto ve Vancouver. Toronto, Kanada'nın en büyük şehirlerinden bir tanesi. Aynı zamanda Kanada'nın finansal merkezi olarak da anılır. İşte bu yüzden Kanada'da dil kursu alıp İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmek, ardından da Kanada'da çalışmak adına çok doğru bir adres olacaktır. Kanada dil eğitimi planlarımızın bir diğer durağı olan Vancouver ise daha yavaş, daha alternatif bir atmosfere sahiptir. Eğer bir doğa aşığıysanız bu şehir tam size göre olacaktır. Plaja ve de dağlara yakınlığı ile tüm yıl boyunca sizlere yapılacak şeyler sunuyor. Kanada'da dil eğitimi için Toronto ya da Vancouver arasından kendinize en uygun karakterdeki şehri bularak İngilizceyi öğrenmeye başlamanın tam zamanıdır!

Kanada'da Dil Okulu ve Kanada'da Yaşam ile İlgileniyorum, Ne Yapmalıyım?

Kanada okulları programlarımızdan biriyle ilgileniyorsanız, bizimle telefon (0850 202 1000) ile iletişime geçebilir veya ücretsiz fiyat katalog indirerek planları inceleyebilirsiniz. Kanada dil okulu vizesi alarak Kanada'da yaşam için böylelikle ilk adımı atabilirsiniz.