Kanada Dil Okulları

Kanada Dil Okulları
4.9
993
(993 değerlendirme)
4.9

Kanada dil okulları ile İngilizcenizi bir seviye ileriye, kendinizi bir adım öne taşıyın! Toronto ve Vancouver dil okullarımız ile size daha uygun olan şehri belirleyerek Kanada dil eğitimi serüveninize start verin. Globalleşen dünyada rekabetin gerisinde kalmamak adına İngilizcenizi geliştirmeniz inkar edilemez bir şarttır. Bunu yapmanın etkisi kanıtlanmış en akılcı yollarından birisi dili yerinde öğrenmektir.

Kanada Dil Okulları

Kanada Dil Okulları

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Kanada
Şehir: TorontoVancouver
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Kanada
Şehir: TorontoVancouver
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Kanada
Şehir: TorontoVancouver
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Kanada
Şehir: TorontoVancouver

Kanada Dil Okulları Seçiminizi Yapın: Toronto veya Vancouver

Sizler için hazırladığımız Kanada dil kursları iki farklı şehirde gerçekleşiyor: Toronto ve Vancouver. Toronto, Kanada'nın en büyük şehirlerinden bir tanesi. Aynı zamanda Kanada'nın finansal merkezi olarak da anılır. İşte bu yüzden Kanada'da dil kursu alıp İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmek, ardından da Kanada'da çalışmak adına çok doğru bir adres olacaktır.

Kanada dil eğitimi planlarımızın bir diğer durağı olan Vancouver ise; daha yavaş, daha alternatif bir atmosfere sahiptir. Eğer bir doğa aşığıysanız bu şehir tam size göre olacaktır. Plaja ve de dağlara yakınlığı ile tüm yıl boyunca sizlere yapılacak şeyler sunuyor. Kanada'da dil eğitimi için Toronto ya da Vancouver arasından kendinize en uygun karakterdeki şehri bularak İngilizceyi öğrenmeye başlamanın tam zamanıdır!

 • 3 milyona yakın popülasyonu ile Kanada'nın finans, spor, eğlence ve eğitim merkezi olan Toronto Dil Okulları.
 • Kanada'da yaşam sırasında sakinlik ve ekstra huzur arayanlar ile bir sahil kasabası görünümündeki Vancouver Dil Okulları.

Kanada Dil Okulları Fiyatları - Ek hizmetler

Sağlık ve Seyahat Sigortası, EF Transfer Servisi, yerel ekip tarafından düzenlenen gezi ve aktiviteler gibi ek hizmetleri de talep edebilirsiniz. Kanada dil eğitimi fiyatları için ücretsiz kataloğu talep edin ve size uygun plan ile yurt dışına adım atın.

Kanada'da Dil Eğitimi Almanın Avantajları

Son zamanlarda Kanada'da dil eğitimine rağbetin artmasının nedenleri arasında; harika doğası, uçsuz bucaksız arazileri, Kuzey Amerika'yı karakterize eden hareketli şehirlere ve göz alıcı gökdelenlere sahip olmasının yanı sıra Avrupa tarzı sosyal güvenlik sistemleri ve rahat bir yaşam ve kültürel değerleridir.

Kanada her yıl binlerce göçmeni ve göçmen öğrenciyi ağırlıyor. Eğer Kanada'da dil kursuna gitmeyi seçerseniz, Kanada'nın neden dünyada yaşanacak en iyi yer olarak gösterildiğini keşfedeceksiniz.

 • Kanada dil eğitiminin diğer avantajları şunlardır:
 • Kanada'yı keşfederken İngilizce becerilerinizi geliştirin
 • Kanada üniversitelerinden birine eğitim görmek için hazırlanın
 • Kanada'da İngilizce öğrenirken uluslararası staj, iş veya gönüllülük deneyimi kazanın
 • Uluslararası dil sertifikalarını edinin: TOEFL, TOEIC, IELTS veya Cambridge sınavı
 • Yüksek lisans veya bir MBA programına hazırlanmak için Kanada'da eğitim alın

Sıkça sorulan sorular

Neden Kanada Dil Eğitimi?

Kanada' dil okuluna gitme nedenlerinden biri, uzun süredir devam eden eğitim kurumlarının ve etkili eğitim sisteminin kaliteli olmasıdır. Kanada'daki birçok üniversite, McGill ve Carleton Üniversitesi ve British Columbia Üniversitesi gibi tüm eğitim düzeylerinde yüksek akademik sıralamalarıyla bilinir.Kanada'nın Toronto, Vancouver ve Montreal gibi büyük şehirleri yaşam maliyeti, iş gücü seçeneklerinin fazlalılığı nedeniyle en popüler uluslararası 50 eğitim merkezleri arasında yer almaktadır ve bu da Kanada'da bir dil okuluna gitmenin alınacak en iyi akademik kararlardan biri olduğu anlamına gelmektedir.

Kanada'da üniversitelerde okurken alacağınız yüksek eğitim kalitesine rağmen Kanada'da dil eğitimi masrafı diğer popüler merkezlerin eğitim maliyetlerinden çok daha düşüktür. Kanada'da dil eğitimine katılmayı seçmenin diğer nedenleri şunlardır:

 • Kanada'da eğitim size iş gücüne her zaman ihtiyaç duyan Kanada'da iş fırsatları için ülkenin kapılarını ardına kadar aralar
 • Kanada'da yaşam isteği olanlar için bulunmaz bir fırsat oluşturur
 • Dünyanın en popüler dili olan İngilizceyi ana diliniz gibi konuşma şansına erişirsiniz
 • Amerika'da yaşamak gibi bir planınız varsa bu maceraya Kanada'da başlamak iyi bir fikirdir
 • Başta buz hokeyi ve basketbol olmak üzere çok sayıda Kanada sporu ile yakın ilişki kurabilirsiniz
 • Milyonlarca insan ile ana dillerinde konuşabilirsiniz
 • Dünyanın her ülkesinden edineceğiniz arkadaşlarınızı ülkelerinde ziyaret edebilirsiniz
 • Kanada dil okulu vizesi olarak Kanada'da staj imkanlarından yararlanırsınız

Kanada dil okuluna gitmek için öğrenci vizesini nasıl alabilirim?

Eğitim süreniz altı aydan fazla sürerse gerekli belgeler ile Kanada'da bir öğrenci vizesine başvurmanız gerekmektedir. Kanada Göçmenlik Servisi web sitesi üzerinden vize başvurusu yapılmalıdır. Kanada'da bir dil okuluna gitmek için seyahat ve sağlık sigortası da gereklidir. Size en yakın EF ofisi, vize başvuru sürecinde size yol gösterecek ve belgelerinizi toplamanıza yardımcı olacaktır.

Kanada'da İngilizcesi kursunu tamamlayan ve orada kalmak ya da çalışmak isteyen yabancı öğrencilerin ülkede kalma ve çalışma izni başvurusunda bulunmalarına izin verilmektedir. Bu Kanada dil eğitimine giden öğrencilerin masraflarını karşılamalarına yardımcı olur. Kanada'daki göçmenlik ve vize prosedürleri diğer ülkelere nazaran daha kolaydır.

Neden EF ile Kanada Dil Okulu?

Kanada'da dil kursu için karşınıza sayısız okul ve teklifin çıkabileceğinin farkındayız. Bunlardan hiçbirinin size EF Education First'ün sağlayacağı kalite, konfor ve memnuniyeti garanti edemeyeceğinin de bilincindeyiz. Kendimize olan güvenimiz; 50 yılı aşkın bir süredir yabancı dil üzerine verdiğimiz hizmet, deneyimli eğitim kadromuz, dünyaca kabul gören EF eğitim sistemimiz ve öğrencilerimize sağladığımız sosyal imkanlardan besleniyor. 

Kanada'da İngilizce eğitimi dendiğinde akla neden EF geldiğini, EF Kanada dil kursları deneyiminizden sonra daha iyi anlayacaksınız.Kanada dil okulu, sizlere 25 milyon İngilizce konuşan yerlisi bulunan Kanada'da yaşam ve eğitim fırsatı sunuyor. 

Kanada eğitim konusunda dünyanın önde gelen ülkelerinden birisi ve bu nedenle Kanada'da dil okulu seçerken ince eleyip sık dokumanız gerekiyor. Her yaş grubu, seviye ve bütçeye uyacak planlarımız ile Kanada dil kursu deneyiminizin en verimli şekilde gerçekleşmesini garanti altına alıyoruz.

Toronto ve Vancouver seçenekleriyle Kanada'da dil eğitimi, İngilizcenizi geliştirmek adına vereceğiniz en doğru kararlardan birisi olacaktır. Yetkin eğitmenlerimiz, son teknoloji ürünü dersliklerimiz ve haftalık organize ettiğimiz sosyal aktivitelerimiz ile Kanada'da eğitim maceranız unutulmaz bir boyuta ulaşacak. Kanada dil eğitimi için ilk adımı bir ücretsiz katalog isteyerek atabilirsiniz.

Kanada'da Dil Okulu ve Kanada'da Yaşam ile İlgileniyorum, Ne Yapmalıyım?

Kanada okulları programlarımızdan biriyle ilgileniyorsanız, bizimle telefon 0850 202 1000 ile iletişime geçebilir veya ücretsiz fiyat katalog indirerek planları inceleyebilirsiniz. Kanada dil okulu vizesi alarak Kanada'da yaşam için böylelikle ilk adımı atabilirsiniz.   

Kanada Dil Okulu Fiyatları - Neler dahil?

 • EF Öğrenim Sistemi ile haftada 20, 26 veya 32 İngilizce dersi (40 dk.)
 • Hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği, hafta sonu tüm öğünler
 • Aile yanında 2 kişilik odada konaklama veya yurt konaklaması
 • EF dijital öğrenim araçları 
 • EFSET Mezuniyet Raporu
 • Kayıttan itibaren EF Campus Connect erişimi 
 • Kurs öncesi ve sonrası online eğitim
 • EF Kanada Dil Kampüsleri'nde ücretsiz kablosuz internet erişimi

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.