Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı İngilizce Dil Okulları

Yurtdışı İngilizce Dil Okulları
4.9
1456
(1.456 değerlendirme)
4.9

Yurtdışı İngilizce dil okulu ile hayatınıza yeni bir başlangıç yapın. İngilizce dil eğitimi için zaman, efor ve para harcamadan önce doğru adreste olduğunuza emin olmalısınız.EF olarak yurt dışı eğitim sektöründe 50 yılı aşkın tecrübemizin ışığında size en iyi İngilizce dil kursu hizmetini en iyi eğitmenler, son teknoloji ürünü derslikler ve bitmek bilmeyen sosyal aktiviteler ile sunuyoruz.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: AmerikaİngiltereMaltaKanadaİrlandaAvustralyaGüney AfrikaSingapurYeni Zelanda
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: AmerikaİngiltereMaltaKanadaİrlandaAvustralyaGüney AfrikaSingapurYeni Zelanda
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: AmerikaİngiltereMaltaKanadaİrlandaAvustralyaGüney AfrikaSingapurYeni Zelanda
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: AmerikaİngiltereMaltaKanadaİrlandaAvustralyaGüney AfrikaSingapurYeni Zelanda

Neden Yurtdışı İngilizce Dil Okulları?

İngilizce dil okulu seçeneklerimiz arasından mutlaka size uygun bir tanesini bulacaksınız. Sıcak sevenler için Malta okulumuz biçilmiş kaftan, soğuğa karşı koyamanlar için Toronto lokasyonumuz idealdir. Üstelik İngilizce ders programlarınızı istediğiniz gibi şekillendirme lüksüne de sahipsiniz.

Yaş grubu, İngilizce seviyesi ve program uzunluğu gibi etkenleri göz önünde bulundurarak size en verimli İngilizce dil okulları deneyiminizi sağlayacak planı oluşturacağız.

 • Dünyanın en çok konuşulan 2 dilinden biri olan İngilizceyi yerinde öğrenirsiniz
 • Farklı kültürleri tanıma şansına erişirsiniz
 • İngilizce dil kursu ile kariyer hedeflerinize doğru bir adım atarsınız
 • Yurtdışında yaşamak veya yurtdışında çalışmak için kendinize fırsat yaratırsınız
 • Dünya vatandaşı olmak için harekete geçmiş olursunuz
 • Milyonlarca insan ile ana dilinde İngilizce iletişim kurabilirsiniz
 • Her ülkeden edineceğiniz arkadaşlarınızla çevrenizi genişletirsiniz

Yurtdışı İngilizce Kursları

İngilizce öğrenmek için yurtdışı yurtdışı İngilizce kursları programlarına katılmak en ideal yöntemdir. Dünya üzerinde İngilizce konuşulan ülkelerin çoğunda bulunan EF İngilizce dil okulları, hem bugününüzü, hem de geleceğinizi garanti altına almanıza yardımcı olacak.

Amerika'dan İngiltere'ye, Kanada'dan Avustralya dil okulu seçeneğine birçok ülkede bulabileceğiniz yurtdışı İngilizce kursları ile dilerseniz Cape Town'a gidip safarilere katılabilir, dilerseniz New York'ta sanat ve müzikle iç içe bir İngilizce dil okulu deneyimi geçirebilirsiniz. Hangi merkezimizi seçerseniz seçin, en iyi İngilizce kursu en iyi eğitmenlerle hizmetinizde olacak.

EF eğitim sistemi ile İngilizce Dil Okulları

İngilizce dil okulları için özel olarak geliştirilen ve şimdilerde dünyaca kabul gören eğitim sistemimiz, tüm okullarımızda aynı standartta sizlere sunulmaktadır. Böylelikle İngilizce dil kursu dahil tüm yabancı dil kurslarımızda aynı kalitede eğitimi sağlayabilmekte ve en verimli şekilde İngilizce dersleri verebilmekteyiz.

Bunun yanı sıra EF SET Yerleştirme Testi ve İzleme Raporu ile İngilizce kursları süresinde İngilizce seviyenizi inceleyecek ve İngilizce dersleri sonrası gelişiminizi değerlendireceğiz. EF İngilizce kursu size sağlayacağı gelişimi son teknoloji ile garanti altına alıyor.

EF ile İngilizce Kursları

Sıcak ve renkli Los Angeles sokaklarında yürüyor olmayı mı düşlüyorsunuz hep? Ya da Brighton'da dans partilerine katılmayı mı hayal ediyorsunuz? Peki ya Afrika'daki aslanları görmek? Tüm bu maceraları yurtdışı İngilizce kursları ile birleştirmeye, bir yandan İngilizce dersleri ile İngilizcenizi mükemmelleştirirken diğer yandan unutulmaz hatıralar kazanmaya ne dersiniz? Bununla kalmayacak, aynı zamanda dünyanın her yerinden gelen arkadaşlar edineceksiniz.

Sizler için hazırladığımız İngilizce dil kursları yenilikçi yöntemlerle sizlere verilirken, süratli gelişiminize siz de şaşıracaksınız. Tüm dünyadaki İngilizce dil okulları arasında en iyi İngilizce kursu kesinlikle burada.

İngilizce Kurs ve Kariyer

Hepimizin bildiği üzere uluslararası iş ve ticaret dünyasında, politika ve kültür alanlarında, akıcı İngilizce konuşmak sizi diğerlerinden ayıracak önemli noktalardan bir tanesidir. Seçeceğiniz iyi bir yurtdışı İngilizce kursu sizi sadece İngilizce becerileri yönünde hazırlamakla kalmayacak, aynı zamanda sizlere o ülkenin kültürünü de aşılayacak.

Böylece İngilizce kursları ile gelecek planlarınızı yaparken sizlere esneklik sağlayacak yeni bir alternatifiniz olacak. Yurtdışında İngilizce dil kursu ile dünyanın dört bir yanında İngilizce kurs almak mümkün. Yurtdışında İngilizce kurs almak geleceğinize yapacağınız en büyük yatırımlardan birisi olacak.

Yurtdışı İngilizce kursları fiyatları, neler dahil?

 • Dünyaca kabul gören EF eğitim sistemi ile İngilizce dersleri
 • Aile yanında konaklama - iki kişilik odada
 • Tüm EF dijital eğitim materyalleri
 • Aile yanında konaklama durumunda hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği, hafta sonu tüm öğünler
 • Konaklama süresince ülke içi yerel destek
 • My EF online platformuna erişim
 • EFSET Yerleştirme Testi ve İzleme Raporu
 • Haftada 20 saat çalışma fırsatı - ülkeye bağlıdır
 • Hoş geldin partisi, şehir turu ve mezuniyet partisi
 • EF kampüsleri içerisinde ücretsiz Wi-Fi
 • Kurs sonrası My EF üzerinden 6 aya kadar ücretsiz online İngilizce kursu
 • EF Kurs Sertifikası ve EFSET Başarı Sertifikası

Yurtdışı İngilizce Okulları Fiyatları - Ek Hizmetler

Sağlık ve seyahat sigortası, uçak bileti hizmeti, aile yanı tek kişilik odada konaklama, transfer hizmetleri, yerel ekip tarafından düzenlenen geziler gibi ek hizmetleri talep etme hakkına da sahipsiniz.İngilizce dil okulları fiyatları için ücretsiz kataloğu talep edin ve yurt dışı hikayenizi yazmaya başlayın.

Yurtdışında İngilizce dersleri almak neden önemli?

İngilizce dil okulları ile dilin konuşulduğu ülkede İngilizce kursları almak hayatınızın o dille dopdolu olması anlamına gelir ve bu yabancı dilinizde kaydedeceğiniz gelişimi oldukça hızlandırır. Dünyanın kalbinin attığı şehirlerden olan Miami, Londra veya Sydney'de bir İngilizce dil kursu seçebilir ve bu olağanüstü şehirlerden birinde yaşarken İngilizce kurs alarak deneyiminizi doruklara taşıyabilirsiniz.

İngilizce dersleri dışında arta kalan zamanınızda sosyal aktivitelerimizde yer alabilir, ana dili İngilizce olan yerel halkla kaynaşabilirsiniz. EF İngilizce dil eğitimi ile İngilizce öğrenmek düşündüğünüzden çok daha kolay ve keyifli! 

Yurtdışı İngilizce kurs fiyatları ve seviye tespit sınavı hakkında daha fazla bilgiyi nerede bulabilirim?

Size sunduğumuz onlarca yurtdışı İngilizce kursu içerisinden hangisini istediğinize emin değilseniz, hemen bir ücretsiz fiyat kataloğu isteyerek İngilizce kurs fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm İngilizce kurs ücretleri katalogda mevcuttur. İngilizce seviyenizi tespit etmek için ücretsiz online seviye tespit sınavını 10 dakikada çözebilirsiniz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.