Yurtdışı Dil Okulları

Fransa Dil Okulları

Fransa Dil Okulları
4.9
985
(985 değerlendirme)
4.9

Fransa dil okulları sizlere Paris ve Nice şehirlerindeki dil okullarımızı sunuyor. Bu iki şehirden herhangi bir tanesini seçerek, dilerseniz kısa dönemli, dilerseniz uzun dönemli kurslarla Fransızca'nızı geliştirecek ve evinize dil becerilerinizi daha da ilerletmiş olarak geri döneceksiniz. Fransa dil okulu seçeneklerinden hangisini seçerseniz seçin size uygun bir kursu mutlaka bulacaksınız.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Fransa
Şehir: ParisNice
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Fransa
Şehir: ParisNice
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Fransa
Şehir: ParisNice
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Fransa
Şehir: ParisNice

Fransa Dil Okulları

Fransa’da öğrenim görmek çoğu kişinin rüyası. Aslında ülkenin sadece romantik bir yer olarak bilinmesi için de hiçbir neden yok. İster Paris’in enerji dolu şehir atmosferini, ister Nice’in huzurlu sahil ortamını tercih edin, Fransa’daki Fransa dil okulları Fransızcayı çok daha doğal konuşmanızı sağlayacaktır. Haydi berenizi ve en iyi ipek eşarbınızı bavulunuza koyun ve aşkın dilini öğrenmeye hazırlanın. Fransa'da dil okulu alarak, ister Nice, ister Paris olsun, hedefleriniz ve zaman planınıza uygun esnek ve özelleştirilebilir kurs imkanları sunuyor ve Fransızca öğrenmemek için hiçbir bahane bırakmıyor.

Lüks Plajlar ya da Enerjik bir Şehir

Fransa dil okulu ile öğrenim görmeye karar vermek çok kolay, ancak nefes kesici iki şehir arasında seçim yapmak hiç de o kadar kolay değil. Işıklar şehri olarak bilinen Paris’in dünyanın en çok ziyaret edilen kenti olmasına şaşmamak gerek. Birinci sınıf cazibesi ve muhteşem mimarisi, ayrıca da ağzınıza layık mutfağı ile Paris, Fransa’da dil okulları eğitimi almak için rüya gibi bir nedendir. Diğer yandan Nice, size Akdeniz sahilinde lüks bir sahil deneyimi yaşatır. Fransız Rivierası’nda güneşin tadını çıkarırken Fransızca öğrenin – eve dönüş vakti geldiğinde Fransızca öğrenmenin Fransa'da dil kurslarında eğitim almaktan başka bir yolu olmadığını düşüneceksiniz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.