Yurtdışı Dil Okulları

İrlanda Dil Okulları

İrlanda Dil Okulları
4.8
711
(711 değerlendirme)
4.8

Tüm dünyanın konuştuğu İngilizce dilini öğrenmek için İrlanda dil okulları doğru adres. En alt seviyeden başlayıp İngilizceye hızlı bir giriş yapmak, halihazırda orta seviyelerde gezinen İngilizcenizi geliştirmek veya akıcı olan dil becerinizi parlatarak mükemmelleştirmek İrlanda dil kursu ile sandığınızdan çok daha hızlı ve kolay. EF İrlanda dil okulu size gelişim ve memnuniyet garantisi ile yeni bir dünyanın kapılarını açıyor.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İrlanda
Şehir: Dublin
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İrlanda
Şehir: Dublin
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İrlanda
Şehir: Dublin
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İrlanda
Şehir: Dublin

Merkezleri keşfet

Neden İrlanda Dil Okulları?

Yerel İngilizcenin kalbinin attığı yere hoş geldiniz: İrlanda dil okulları. Büyük Britanya'nın hemen batısında yer alan bağımsız İrlanda adası, arzuladığınız yabancı dil serüvenini doruklarda yaşamanız için ideal bir adres.

İrlanda dil okulu ile dünyanın en çok konuşulan iki dilinden biri olan İngilizceyi bir bülbül gibi şakıma şansına erişirken, bu yemyeşil ülkenin tadını da sonuna kadar çıkarabileceksiniz. Alanında dünya markası haline gelmiş EF Education First ayrıcalığı ile İrlanda dil kursu yolculuğunuza start vermenizin şimdi tam zamanı! Bavullarınızı toplayın ve bu verimli topraklara adımınızı atın.

  • İngilizce gibi global bir dili ana dil olarak konuşulduğu bir ülkede öğrenirsiniz
  • İlgi çekici İrlanda kültürünü yerinde yaşarsınız
  • İrlanda'da dil eğitimi sayesinde kariyer planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz
  • İrlanda'da yaşamak için size gerekli altyapıyı hazırlar
  • Birleşik Krallık'a komşu olur, İngiltere, Galler, İskoçya gibi ülkeleri ziyaret edebilirsiniz
  • Milyonlarca insan ile ana dillerinde konuşabilirsiniz
  • Her ülkeden arkadaşlar edinirsiniz

İrlanda Dil Eğitimi ve Getirileri

Size İngilizce bir dil eğitimi sağlayabilecek sayısız okulla her gün karşılaşıyorsunuzdur. Peki İrlanda gibi köklü bir kültüre ev sahipliği yapan, yerel ve otantik bir merkeze giderek dilinizi geliştirme şansına günde kaç kere erişiyorsunuz? İrlanda'da dil eğitimi, size İrlanda Adası'nın havasını solurken yabancı dilinizin üzerine koyma, yerli halk ile kaynaşarak dilediğiniz takdirde onların aksanını edinme fırsatı sunuyor.

İrlanda'da dil okulu ile İngilizceniz sandığınızdan çok daha seri bir biçimde seviye atlayacak, konuşma beceriniz kendiniz dahil herkesi hayretler içinde bırakacak. İrlanda'da İngilizce dil eğitimi ile açılmayacak hiçbir kapı olmadığına bizzat şahit olacaksınız.

İrlanda Dil Kursu: EF'in öğrenme gelişim garantisi

İrlanda dil okulları maceranızın tadı damağınızda kalacak bir tecrübe olacağına söz verebiliriz, çünkü 50 yılı aşkın bir süredir yalnızca dil okullarıyla ve yurt dışında dil eğitimiyle ilgilenen uluslararası bir ekibe sahibiz. Uzman eğitmenlerimiz, son teknolojinin eseri sınıflıklarımız ve bitmeyen bilmeyen sosyal aktivitelerimiz ile akademik ve sosyal hayatı dengeleyerek İngilizce eğitiminizi sürdürebileceksiniz.

EF'in gelişim garantisi sağladığı İrlanda dil okulu ile İrlanda Cumhuriyeti sizin için yalnızca dizilerde gördüğünüz Saint Patrick's Day'in ev sahibi olmaktan çıkarak bir gerçekliğe dönüşecek. İrlanda mutfağının derinliklerine inecek, ragbiyi sevmeyi öğreneceksiniz.

İrlanda'da İngilizce Kursu

50 yılın üzerindeki tecrübesiyle EF Education First, sizlere en iyi İrlanda dil eğitimi tecrübesini yaşatacağına söz veriyor. Alanında uzman eğitmenler, dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler, global bir üne sahip eğitim sistemi ve farklılık yaratan sosyal aktiviteler ile İrlanda'da dil eğitimi, tüm beklentilerinizi karşılayacak kapasitede. Şimdi yerinizi ayırtın ve kendi İngilizce hikayenizi yazmaya başlayın.

İrlanda Dil Okulları Ders Sayısı Kimler İçindir?
EF Yoğunlaştırılmış Kurs Haftada 32 ders Kısa sürede İrlanda'da İngilizcelerini geliştirmek isteyenler
Uluslararası Dil Sınavlarına Hazırlık Haftada 32 ders, minimum 8 hafta CV'sine uluslararası bir sertifika (IELTS, TOEFL, TOEIC ve GMAT) eklemek isteyenler
EF İş İngilizcesi Haftada 32 ders İş İngilizcesini mükemmelleştirmeyi arzulayanlar
İrlanda'da Staj Programı Haftada 32 ders + 3 aylık staj Özgeçmişini uluslararası iş tecrübesi ile zenginleştirmek isteyenler
EF Genel Kurs Haftada 26 ders 6 haftada İngilizcesine seviye atlatmak isteyenler
Akademik Yıl veya Sömestir 6, 9 veya 11 aylık kurslar İki ana dile sahip olmak isteyenler

İrlanda Dil Okulu Fiyatları

İrlanda dil eğitimi için ilk adımınızı atmaya karar verdiyseniz, sunduğumuz bu 3 seçenekten birini gerçekleştirebilirsiniz: Ücretsiz katalog edinmek, kişisel fiyat teklifi talep etmek veya 0850 202 1000 numaralı telefondan bizi aramak. İrlanda dil okulları fiyatları ile ilgili her türlü bilgiye bu şekilde ulaşabilirsiniz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.