Akdeniz’in en büyük adası Malta’da, EF Malta dil okulları ile İngilizcenizi ilerletin. Malta dil kursu ile İngilizce eğitimi alırken, bir yandan da adanın harika iklimi ile güneş, birbirinden canlı kumsallar ve eşi zor bulunur gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz. EF Malta dil okulu, her yaştan ve her seviyeden öğrenci için tüm yıl boyunca açtığı uzun ve kısa dönemli kurslar ile öğrencilerin mükemmel bir İngilizce ve unutulmaz anılarla evlerine dönmelerini sağlıyor. Malta adası İngilizce kursu ile hayallerinize "merhaba" deyin!

Kışın bile ılıman bir iklimin olduğu Malta’da bir yandan tatil yaparken bir yandan da ideal kursunuz ile akıcı İngilizce konuşma fikrine ne dersiniz? Cevabınız evet ise şimdi uygun fiyatlarla Malta dil okulları kaydınızı yaptırın, 2020'i İngilizce konuşarak geçirin!

Malta Dil Okulları Fiyatları

Program Türü | Program Uzunluğu: 1 ay (4 hafta) Dil Okulu Fiyatları (USD)
Temel Kurs 1980
Genel Kurs 2100
İş İngilizcesi 2380
Yoğun Kurs 2380

Malta Dil Okulları Fiyatları - Neler Dahil?

 • Dünyaca kabul gören EF Efekta eğitim sistemi ile İngilizce dersleri
 • Aile yanında konaklama - iki kişilik oda
 • Tüm EF dijital eğitim materyalleri
 • EF için ayrılmış özel bir beach club
 • Aile yanında konaklama durumunda hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği, hafta sonu tüm öğünler
 • Malta dil okulları süresince Malta içi yerel destek
 • My EF online platformuna erişim
 • EFSET Yerleştirme Testi ve İzleme Raporu
 • 32 haftalık Malta dil okulu sonrası 3 aylık staj imkanı
 • Hoş geldin partisi, şehir turu ve mezuniyet partisi
 • EF kampüsleri içerisinde ücretsiz Wi-Fi
 • Malta dil okulu sonrası My EF üzerinden 6 aya kadar ücretsiz online İngilizce eğitimi
 • EF Kurs Sertifikası ve EFSET Başarı Sertifikası

Malta Dil Okulları Fiyat Listesi - Ek Hizmetler

Sağlık ve Seyahat Sigortası, EF Transfer Servisi, yerel ekip tarafından düzenlenen geziler gibi ek hizmetleri talep etme hakkına da sahipsiniz. Malta'da dil eğitimi için şimdi ücretsiz katalogu indirin ve size uygun planı seçin.


Yaş grubunuzu seçin

EF Yurt Dışı Dil Programları

13 - 18 Yaş
2-24 Hafta

Akredite EF okullarında bir kursa katılarak, hayatınızın ilk yurtdışı tecrübesini, ilk özgür adımınızı atarak yaşayın.

Merkez: Malta

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta

Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 54 merkezde, 12 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.

Merkez: Malta

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-52 Hafta
Yetişkinler ve Profesyoneller

Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.

Merkez: Malta

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 - 25 Yaş
6, 9 veya 11 Ay

Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.

Merkez: Malta

EF Yurt Dışı Dil Programları

8 - 18 Yaş
2-4 Hafta
Rehberli grup seyahati

Başka bir dili ve kültürü bir EF okulunda keşfetmek için bir lider refakatindeki grupla beraber bu yaz yurtdışına çıkın.

Merkez: Malta
Şehir: St. Julians

Malta Dil Okulu

Malta dil okulları, hem eğlenceyi hem eğitimi bir arada yaşayabileceğiniz ideal bir kombinasyon sunuyor. Malta dil okulu açısından büyük bir yoğunluğa sahiptir ve sizin için en doğru olanı bulmanız büyük bir önem taşır. St. Julian's'ta, yani Malta'nın en modern ve gelişmiş şehrinde, yepyeni okul binamızla beklentilerinizi karşılayarak sizi memnun edeceğimize emin olabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz Malta dil kursu programlarımızın bir parçası da, masmavi koyları ziyaret ettiğimiz yat turları, kültürel geziler ve birçok eğlenceli etkinlik olacak. Malta dil okulları programlarımıza katılarak hem İngilizcenizi geliştirecek hem de tatilinizi mükemmel bir şekilde değerlendirmiş olacaksınız.

Neden Malta Dil Okulları?

Akdeniz'in ortasında üç küçük adadan oluşan Malta dil okulları ararken aklınıza gelen ilk seçenek olmayabilir. Ancak 180 yıl boyunca İngiliz yönetiminde kaldığı için, Malta’nın resmi dili aynı zamanda İngilizcedir. Bu sebeple günlük hayatınızda İngilizceyi anadili olarak konuşan yerli halkla bolca pratik yaparak Malta dil kursu deneyiminizi en üst düzeye çıkaracaksınız. Türkiye’ye sadece 2.5 saat uzaklıkta olması, haftanın her günü uçuş bulunması ve vize almanın kolaylığı da Malta adası dil okulları seçimini cazip kılıyor. St. Julian’s Malta dil okulu görevlisi deneyimli öğretmenlerimiz, ilgili çalışanlar, adanın kültürel zenginlikleri ve ortaçağdan kalma antik ama hala ayakta duran Valetta şehrinin güzellikleri birleşerek, dil okulu beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamakla kalmayacak, size untulmaz bir Malta İngilizce kursu deneyimi yaşatacaktır. Şimdi uygun Malta dil okulu fiyatları 2020 ile kaydınızı yaptırın, 2020'da dil eğitiminizde zirve yapın.

Malta Dil Kursu Avantajları

Malta, Akdeniz'in ortasında, Sicilya Adası'nın hemen altında bulunan muhteşem bir adadır ve ana dili İngilizcedir. Hem bu yüzden, hem de kolay vize alınabilirliği sayesinde Malta dil eğitimi için en ideal yerlerden biri konumundadır. Malta İngilizce kursları ile bir yandan harika bir tatil yapmış olacaksınız, diğer yandan da bolca İngilizce konuşarak kendinize güveninizi kazanacaksınız. Yerel halk ve farklı ülkelerden edineceğiniz arkadaşlarınızla diyalog kuracak, yat turları yapacak ve plajların tadını çıkaracaksınız. Malta dil kursu ile kendinizi okula gidiyor gibi hissetmeyecek, evinize rahatlamış, bolca eğlenmiş ve İngilizcenizi geliştirmiş olarak döneceksiniz.

Malta İngilizce Kursu

Malta İngilizce kursu size, denizden ve plajdan sıkıldığınız zamanlarda da sayısız alternatifle yardımcı olacak. Adanın antik kentleri, tarihsel olarak Mısır Piramitleri'nden de daha geriye uzanıyor. Malta gece hayatı, sosyal olanakları ve alışverişe elverişliliğiyle de öne çıkan turistik bir kara parçası. Spor mu yapmak istiyorsunuz? Futbol, su topu, rugby ve diğer su sporları sizleri bekliyor. Malta dil eğitimi tarihlerinizi adanın karnaval zamanına denk getirebilirseniz, maskeli balolar, geçitler ve gösterileri de görmüş olursunuz. Malta dil kursları sizleri bekliyor, Malta'da İngilizce öğrenmek için şimdi düğmeye basın, dil eğitiminizi ertelemeyin.

Malta Dil Okulu ile Malta'da Çalışmak

Malta dil okulları ile sizlere yalnızca yeni bir dilin değil, yeni bir ülkenin de kapıları sonuna kadar açılıyor. Yapılan son yönetmelik değişikliği ile birlikte, Malta'da dil eğitimi alan öğrencilere Malta'da çalışma hakkı verildi. Malta'da 3 aylık staj imkanından yararlanabilmek adına dil eğitiminizin en az 32 hafta sürmesi gerekiyor. Malta'da staj için başka herhangi bir koşul aranmıyor. Size verilen 3 aylık çalışma süresini iyi değerlendirirseniz; sponsorluk alarak Malta'da yaşama ve dolayısıyla Avrupa Birliği üyesi ülkelerde kalıcı olma şansınız da bir hayli fazla. Avrupa'da yaşamak için Malta dil okulu eşsiz bir fırsat!

Neden EF ile Malta Dil Eğitimi?

EF Education First olarak 50 yılı aşkın bir süredir dünyaya daha iyi bir yer haline getirmek için çaba sarfediyoruz. Bu zor görevin kilit noktasının eğitimden geçtiğinden ise adımız gibi eminiz. Bugüne kadar 16 milyonun üzerinde kişiyi yabancı dil öğrenimi için ülkelerinin dışına, öğrenmek istedikleri dilin doğduğu veya yoğunlukla konuşulduğu yerlere gönderdik. EF Malta dil okulları bünyesinde hazırladığımız Malta İngilizce kursu, tüm benliğimizle inandığımız ve yıllardır uyguladığımız EF standartlarının hepsini yansıtır. Yenilikçi EF Efekta sistemimiz ile Malta dil okulları öğrencilerin ihtiyaç ve taleplerine göre şekillendirilir, üst düzey eğitmenlerimiz ile dil gelişimi garantilenir. IELTS, TOEFL gibi sınavları vermek istiyorsanız, Malta dil okulu ile doğru adrestesiniz.

Malta Dil Okulu ile İlgileniyorum, Ne Yapmalıyım?

Malta İngilizce kursu serüveninizi başlatmaya hazırsanız ya da Malta dil okulu paket fiyatları hakkında bilgi istiyorsanız, hemen ücretsiz fiyat kataloğu isteyebilirsiniz. Malta dil okulu fiyatları 2020 her bütçeye uygundur.