Tüm EF Programları

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Dil Okulları
4.9
1972
(1.972 değerlendirme)
4.9

Tüm yurtdışı dil kursları ve yurtdışı dil eğitimi hizmetlerinin aynı kalitede olması beklenemez. EF'in sunduğu yurtdışı dil okulu birçok değişik yöntemi bir araya getirerek sizlere eşi bulunmaz bir eğitim platformu hazırlıyor. Son teknoloji eğitim sistemi, birbirinden renkli sosyal aktiviteler, deneyimli eğitmenlerimiz ve sürekli yatırım yaptığımız online eğitim platformumuzla yurtdışı dil okulu sizlere en iyi imkanlarla sunuluyor.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: AmerikaİngiltereMaltaİspanyaKanadaFransaİrlandaGüney KoreAvustralyaJaponyaAlmanyaİtalyaKosta RikaGüney AfrikaSingapurYeni Zelanda
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: AmerikaİngiltereMaltaİspanyaKanadaFransaİrlandaGüney KoreAvustralyaJaponyaAlmanyaİtalyaKosta RikaGüney AfrikaSingapurYeni Zelanda
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: AmerikaİngiltereMaltaİspanyaKanadaFransaİrlandaGüney KoreAvustralyaJaponyaAlmanyaİtalyaKosta RikaGüney AfrikaSingapurYeni Zelanda
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: AmerikaİngiltereMaltaİspanyaKanadaFransaİrlandaGüney KoreAvustralyaJaponyaAlmanyaİtalyaKosta RikaGüney AfrikaSingapurYeni Zelanda
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

50 + years
2-24 weeks
EF'in yurt dışında eğitim tutkunuzu paylaşan yetişkinler için tasarlanmış dil kurslarını keşfedin.

EF ile yurtdışında dil öğrenmek için nedenler

Akreditasyonlu Uluslararası Dil Kampüslerimizden birinde daha hızlı dil öğrenin. Esnek uzunluktaki dil kurslarımız her Pazartesi başlar ve hedefleriniz ile ilgili alanlarınıza uyum sağlayabilir. İlerlemenizi garanti edin ve 100’ü aşkın ülkeden arkadaşlarla bulunduğunuz şehri keşfedin.

Kişiye özel dil kursları

Ne zaman, nerede ve nasıl çalışmak istediğinize göre kendiniz için ideal yurtdışı dil kursunu oluşturun. Esnek uzunluktaki kurslarımız her Pazartesi başlar ve 8 dilde, farklı yoğunluklarda sunulur. Bu kurslar, kendi ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uygun olarak değiştirilebilir. Tercihiniz ister kariyer gelişimi ister sınava hazırlık isterse kültür ve sanat için dil öğrenimi olsun, kendinize göre bir Özel İlgi Dersi (SPIN) bulabilirsiniz.

Uluslararası ağ

100’den fazla ülkeden sınıf arkadaşlarınızla birlikte yurtdışında dil öğrenin ve ömür boyu sürecek arkadaşlıklar kurun. Büyük şehirlerden ve küçük kasabalardan öğrenciler bir araya gelerek birçok milleti ve kültürü temsil edecek. Ancak ortak noktanız, birlikte yeni bir dil öğrenmek ve yeni bir ülkeyi keşfetmek olacak.

İlerleme garantisi

Tüm dil sınıflarımıza katıldığınız ve tüm ödevleri yaptığınız her altı haftanın sonunda bir üst düzeydeki dil kursuna geçebileceksiniz. Yenilikçi EF Yöntemimiz, en hızlı şekilde ilerlemenizi sağlayacak, aksi takdirde bu ilerlemeyi elde edene kadar ücretsiz eğitim alacaksınız. EF ayrıca Cambridge English, IELTS ve TOEFL gibi resmi dil yeterlilik sınavlarına hazırlanmanıza ve bu sınavlara girmenize yardımcı olabilir.

İlham verici ortam

EF, öğrencilerini dünyanın en iyi şehirlerinde kendi dil okullarına yönlendirir. En iyi konumdaki kampüslerimizde öğrencilerimiz için ideal dil öğrenimi ortamını oluşturmak için en iyi kurs tasarımcıları ve lider eğitimcilerle yakın çalışmalar gerçekleştirdik. Dil kampüslerimizden her birinde modern iç mekanlar, sosyal alan ve yurtdışında dil öğrenimi deneyiminiz boyunca kendinizi evde hissetmenizi sağlayacak sıcak bir personel bulunur.

Kapsamlı deneyim

EF gece gündüz tam destek ile birlikte size boş zaman aktiviteleri ve geziler dahil olmak üzere eksiksiz bir dil öğrenimi deneyimi sunar. Size konaklamadan uçuşlara, vize yardımından havayolu transferine ve yemeklerden seyahat ve sağlık sigortasına kadar her detayda yardımcı olacağız. Böylece, öğrenmeye ve yurtdışı dil kursunun keyfini çıkarmaya odaklanabilirsiniz.

Dünya çapında akreditasyonlu

Dil okullarımız, British Council, Independent Schools Inspectorate, ACCET ve Eaquals dahil olmak üzere dünya çapında saygıdeğer kuruluşların belirlediği en yüksek mükemmellik standartlarını karşılar. 50 yılı aşkın deneyimiyle EF ayrıcaüniversite sertifikalı kurslar sunan tek dil okuludur.

Yurtdışı Dil Okulları Fiyatları

EF bünyesinde her bütçeye uyacak yurtdışı dil okulları fiyatları mevcuttur. Bahsi geçen ülkelerden birinde yurtdışı dil kursu almak istiyorsanız, ücretsiz fiyat kataloğu isteyerek yurtdışı dil eğitimi fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yurtdışı dil kursu fiyatları ile yurt dışı maceranızı başlatmanızın tam zamanı!

Sıkça sorulan sorular

Yurtdışında dil okulu nedir?

Yurtdışındaki dil okulları, dünyanın her yerinden gelen öğrencilere dil eğitimi veren kurumlardır. Dilin birinci dil olarak konuşulduğu ülkede bulunan dil okullarıdır. İngilizceyi verimli bir şekilde öğrenmek isteyen öğrenciler yurt dışına seyahat ederler çünkü dili duyabilecekleri ülkeye daldıklarında dili daha hızlı öğrenirler ve 7/24 kullanırlar.

Öğrenciler aynı dil seviyesindeki sınıflarda gruplandırılır ve derslere katılmanın yanı sıra sınıf dışında da ilgi çekici etkinliklere katılarak sadece teorik değil uygulamalı bir dil eğitimi alırlar. Spor yapıyorlar, şehri ziyaret ediyorlar, film izliyorlar, partilere ve gezilere katılıyorlar ve yerel halkla etkileşime giriyorlar.

Yurtdışındaki dil kursuma ne tür dersler dahildir?

Öğretmenlerimiz "iletişimsel" veya "eylemli" öğrenme adı verilen bir öğretim yöntemi kullanır; bu, bir masada oturup onlar konuşurken not almayı beklememeniz gerektiği anlamına gelir. Öğrenciler, rol oynamak, kısa sunumlar yapmak ve dille etkileşim kurmak için sürekli olarak küçük gruplara ayrılırlar. Yurtdışındaki dil kursunuz, her ders belirli bir konuya veya konuya odaklanan dört beceriyi (konuşma, dinleme, okuma, yazma) kapsayacaktır.

Her gün birden fazla dil dersi alacaksınız, bu nedenle kurs, yüksek yoğunluklu olmasına rağmen çeşitli ve ilgi çekici kalır. Bazı dersler tabletleri veya bilgisayar laboratuvarını kullanır. Bazıları ders kitabı kullanır. Bazıları basılı materyal, slayt veya ses kayıtları kullanır. Kursunuzu tamamlamak için edebiyat veya İşletme gibi konularda özel dil dersleri seçme seçeneğiniz de vardır.

Yurtdışında dil eğitimi fiyatları neler?

Hedefe bağlı olarak, bir dil öğrenmek için haftada ortalama 900 dolar harcamayı bekleyebilirsiniz. Belirli bir varış noktasına gidiş dönüş uçuşunuzun maliyetini buna ekleyin.

Bu maliyet tahmini, dil derslerinizi, konaklamanızı, yemeklerinizi, kurs kitaplarınızı ve ulaşım, atıştırmalıklar, hediyelik eşyalar, filmler ve arkadaşlarınızla dışarıda geçirdiğiniz akşamlar gibi günlük harcamaları içerir. Seçilen varış noktası çevresinde veya bölgede başka bir yerde yapmak isteyebileceğiniz herhangi bir seyahati içermez.

Yurtdışındaki dil kursumu bitirdiğimde sertifika alacak mıyım?

Yurtdışındaki tüm dil okulları, onlarla bir dil okuduğunuzu göstermek için size bir katılım sertifikası verecektir. Çoğu okulun, okullarında tüm bir döngüyü (normalde 6-8 hafta) tamamlayan öğrencilere verdikleri kurs seviyesi tamamlama sertifikası da vardır. Maalesef bunların herkes tarafından tanınması pek olası değildir, ancak herkesin gidişatının kanıtı olması gerekmez.

Ama yaparsanız, dünyanın herhangi bir yerinde belirli bir dilde seviyenizi kanıtlayan diplomalar vardır. Yurtdışındaki dil okullarımızda IELTS, TOEFL, Cambridge, DELF, DALF, DELE ve daha fazlası için özel sınav hazırlık sınıfları bulunmaktadır.

Yurtdışındaki bir dil okuluna gitmek için vizeye ihtiyacım var mı?

Gideceğiniz yere bağlı olarak, vizesiz bir ülkede 90 güne kadar kalabilirsiniz. Geçerli bir pasaporta, dönüş bileti ve elektronik giriş iznine (ESTA) ihtiyacınız var. Daha uzun bir süre kalmak istiyorsanız, çoğu durumda vizeye ihtiyacınız olacaktır. Öğrenci danışmanlarımız, vize başvuru sürecinde size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Hangi ülkede yabancı dil eğitimi alabilirim?

EF yabancı dil eğitim programları tüm dünyada 50'den fazla destinasyonda mevcut. Öğrenmek istediğiniz dili düşünün ve hayalinizdeki şehri seçin!

Yurt dışında sahip olduğunuz İngilizce okulları için (buradan Yurtdışı İngilizce Dil Okulları'nı kullanın)

Ancak yurtdışındaki dil okullarımızda başka dilleri de öğrenebilirsiniz.

  • İspanya veya Kosta Rika'da İspanyolca dil okulları
  • Fransa'da Fransızca dil okulları
  • Almanya'da Almanca dil okulları
  • İtalya'da İtalyanca dil okulu
  • Çin'de Çince dil okulu
  • Japonya'da Japonca dil okulu
  • Güney Kore'de Kuran dil okulu

İngilizce öğrenmek için hangi ülke en iyisidir?

Yurtdışında İngilizce öğrenmek için en iyi yerler İngiltere, Amerika, İrlanda, Kanada ve Avustralya gibi İngilizcenin yerel olarak konuşulduğu ülkelerdir. Malta dil okulları da uygun fiyatları ile en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Daha fazla aramanıza gerek yok, yurtdışındaki dil eğitimimizi seçin, danışmanlık hizmeti ücreti ödemeden doğrudan dil gezisi yapın.

Yurtdışında bir dil okuluna giderken konaklama seçeneklerim nelerdir?

Yurtdışındaki dil okulumuza gittiğinizde, gideceğiniz yere bağlı olarak, sizin için bulacağımız ev sahibi bir ailede yaşayabilir, öğrenci yurdumuzda okula 10 dakika uzaklıkta kalabilir veya bir otel veya dairede kendi konaklama yerinizi bulabilirsiniz. Ev sahibi aile seçmek, dil öğreniminize ekstra bir destek sağlayacaktır, bu nedenle sunduğumuz her dil kursunun fiyatına ev sahibi aile konaklamasını dahil ediyoruz.

Ancak ev sahibi aileler herkes için doğru seçim olmayabilir. Hangi konaklama seçeneğini seçerseniz seçin, okul personelimiz, kursunuz sırasında herhangi bir konaklama sorununu çözme lojistiği konusunda size destek olacaktır.

Yurtdışındaki dil çalışmalarıma nasıl hazırlanırım?

Yabancı dil eğitimi ve yabancı dil kursları özelinde hedeflediğiniz amaçlarınıza ulaşmanız için birçok faktörü göz önünde bulundurmanız gerekir. Öncelikle bilmeniz gereken şu: Dil eğitimi zaman alır. Şu anki seviyenizi de dikkate alarak, amaçladığınız seviyeye ulaşmanıza yeterli olacak uzunlukta bir yurtdışı dil kursu için kayıt yaptırmanız kritik öneme sahiptir. İkinci olarak; yabancı dil öğrenimi bolca pratik yapmayı gerektirir.

Yurt dışı dil kursu alarak, en iyi şekilde gündelik pratiğinizi yaparken kendinize güveninizi kazanırsınız. Son olarak; bir dili öğrenmek için kararlılık şarttır. Biz; dil kurslarımız ile hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmakta kararlıyız ve sizin hedeflerinizin bizim önceliğimiz olacağına söz veriyoruz.

Siz de yabancı dil öğrenmeye aynı kararlılıkta yaklaştığınızda yurtdışı dil okulları ile hedeflerinize çok daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşacağınızı garanti ediyoruz. Uygun yurtdışı dil eğitimi fiyatları ile yurtdışı yabancı dil eğitimi fırsatını kaçırmak istemiyorsanız, şimdi kurslarımıza kaydolun.

Kimler yurtdışında dil okuluna gidebilir?

Yurtdışındaki EF dil okulları herkes için sınıflar sunar. Yabancı dil kurslarımız herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. EF ile yurt dışında bir dil okuluna kayıt olduğunuzda, yaşıtınız ve aynı dil seviyesindeki öğrencilerle bir sınıfa katılacaksınız, böylece birlikte ilerleme kaydedebileceksiniz. Yurtdışındaki EF dil okullarında genç öğrenciler, yetişkinler ve ayrıca çocuklar için kurslar bulabilirsiniz. Öğrenci türlerine bağlı olarak, eğitim programları her öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamak ve sürdürmek için uyarlanır.

Sınıf arkadaşlarınız kim olacak?

Yurt dışındaki dil okullarımıza gelen öğrencilerin çoğu 16 ila 26 yaşları arasındadır. Bunların yaklaşık üçte biri Avrupalı ve diğer yarısı Asya, ABD, Afrika, Kanada ve Latin Amerika'dan gelmektedir. Dil okulumuz yeni bir dil öğrenmek için çekici bir yerdir ve insanlar bu dili çeşitli nedenlerden dolayı seçerler, ancak çok azı uğraşmaya başlar.

Sınıf arkadaşlarınızın dil becerilerini geliştirme, ev ödevlerini yapma ve ders sırasında görevde kalma konusunda ciddi olduklarını göreceksiniz. Daha büyük bir öğrenciyseniz, profesyoneller için özel olarak tasarlanmış yurtdışındaki dil kurslarına odaklanmak isteyebilirsiniz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.