Yurtdışı Dil Okulları Fiyatları 2022

Yeni bir dil öğrenmek istiyorsunuz ve yurtdışı dil okulları fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz? Bu sayfada ABD, Malta veya İngiltere gibi popüler merkezlerdeki yurtdışı dil eğitimi fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İngiltereAmerikaKanadaMaltaAvustralyaİrlandaYeni ZelandaSingapurGüney AfrikaİspanyaKosta RikaFransaİtalyaAlmanyaJaponyaKore

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İngiltereAmerikaKanadaMaltaAvustralyaİrlandaYeni ZelandaSingapurGüney AfrikaİspanyaKosta RikaFransaİtalyaAlmanyaJaponyaKore

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İngiltereAmerikaKanadaMaltaAvustralyaİrlandaYeni ZelandaSingapurGüney AfrikaİspanyaKosta RikaFransaİtalyaAlmanyaJaponyaKore

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İngiltereAmerikaKanadaMaltaAvustralyaİrlandaYeni ZelandaSingapurGüney AfrikaİspanyaKosta RikaFransaİtalyaAlmanyaJaponyaKore

Yurtdışı Dil Okulları Fiyatları Neler?

Yurtdışı dil kursu fiyatları birçok faktöre göre değişiklik gösterir. Yalnızca eğitim türü, ülke ve seyahat süresine göre değil aynı zamanda konaklama seçenekleri, yiyecek paketleri ve okul etkinlikleri ve kültürel geziler de etkilemektedir. Son olarak döviz kurlarının da dil okulu fiyatlarını etkileyebileceğini unutmayın.

EF'te kişisel isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış yüksek kaliteli dil eğitimi sunuyoruz. Bu nedenle fiyatlar sadece EF Dil Okulları'ndaki eğitim ücretini değil aynı zamanda aile yanı konaklama, yurt konaklaması, (en az yarım pansiyon) kurs öncesi ve sonrasında çok yönlü desteği de içerir. Çocuklara ve gençlere yönelik dil eğitimi programlarımız için gidiş dönüş uçuş ve havaalanı transferi de fiyatlara dahildir.

Farklı ülkelerdeki ortalama yurtdışı dil eğitim fiyatları için aşağıdaki tabloyu oluşturduk.

Genç ve Yetişkiler için Yurtdışı Dil Okulları 2022 Fiyat Listesi (8-18 yaş)

MerkezSüreFiyatDaha fazlasını öğrenin*
İngiltere Dil Okulları2 hafta$ 2300Şehir seçin ve fiyat teklifi alın
Amerika Dil Okulları3 hafta$ 4315Şehir seçin ve fiyat teklifi alın
Kanada Dil Okulları3 hafta$ 4135Şehir seçin ve fiyat teklifi alın
Malta Dil Okulu2 hafta$ 2145Şehir seçin ve fiyat teklifi alın
Almanya Dil Okulları2 hafta$ 2625Şehir seçin ve fiyat teklifi alın
Fransa Dil Okulları2 hafta$ 2675Şehir seçin ve fiyat teklifi alın

*Ortalama fiyat. Fiyatlar şehre, kurs türüne, konaklama yeri / türüne ve döviz kuruna göre değişebileceğini lütfen unutmayın.

Öğrenciler ve Yetişkiler için Yurtdışı Dil Okulları 2022 Fiyat Listesi (18-25+ yaş)

MerkezSüreFiyatDaha fazlasını öğrenin*
İngiltere Dil Okulları2 hafta$ 980Şehir seçin ve fiyat teklifi alın
İrlanda Dil Okulları2 hafta$ 1050Şehir seçin ve fiyat teklifi alın
Amerika Dil Okulları2 hafta$ 1150Şehir seçin ve fiyat teklifi alın
Kanada Dil Okulları2 hafta$ 990Şehir seçin ve fiyat teklifi alın
Malta Dil Okulu2 hafta$ 790Şehir seçin ve fiyat teklifi alın
Almanya Dil Okulları2 hafta$ 850Şehir seçin ve fiyat teklifi alın
Fransa Dil Okulları2 hafta$ 1000Şehir seçin ve fiyat teklifi alın
Japonya Dil Okulları2 hafta$ 1290Şehir seçin ve fiyat teklifi alın

*Ortalama fiyat. Fiyatlar şehre, kurs türüne, konaklama yeri / türüne ve döviz kuruna göre değişebileceğini lütfen unutmayın.

Yurtdışı Dil Eğitimi Fiyatları - Neler dahil?

EF birçok farklı kurs türü ve seçeneği sunar ve bu nedenle yurt dışı dil eğitimi fiyatları ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre değişmektedir Kapsamlı ve kişiselleştirilmiş bir fiyat teklifi almak için lütfen sitemiz üzerinden veya ofisimizi arayarak fiyat teklifi isteyin. Tabii ki, derslerinizin kalitesini ve ekstra etkinlikleri de göz önünde bulundurmanız gerekir. EF'de Dil Okulu içinde ve dışında en iyi kaliteyi garanti ediyoruz. Öğrenim, konaklama ve yemekler fiyat teklifine dahildir:

  • 20, 26 veya 32 dil dersi (40 dk.) 
  • Yurt konaklaması veya aile yanında 2 kişilik odada konaklama  
  • EF dijital öğrenim araçları
  • EF SET Mezuniyet Raporu
  • Kayıttan itibaren EF Campus Connect erişimi  
  • Online kurs öncesi ve sonrası eğitim
  • Kampüste ücretsiz kablosuz internet erişimi

EF Dil Okullarında konaklama seçenekleri nelerdir?

  • Aile Yanında Konaklama -Yerel dili konuşan bir aileyle özel bir evde konaklamayı seçerek kültürel deneyimi maksimumda yaşayabilirsiniz. Yerel kültürü daha yakından tanıyacak, günlük dile daha kolay hakim olacak ve döndüğünüzde daha akıcı konuşuyor olacaksınız. Gideceğiniz şehirde ev sahibi aileler size turistlerin sadece keşfetmeyi hayal edebileceği sırlar verebilir. Şehirdeki en iyi pizzacıyı bulacak veya en güzel plajların tadını çıkaracaksınız. Ev sahibi aileniz, bu bilgileri geleneksel bir akşam yemeği veya eğlence dolu bir aile etkinliğinde vermekten mutluluk duyacaktır.
  • EF Yurdu - Dünyanın dört bir yanından gelen EF öğrencileriyle birlikte şehrin merkezinde yaşayabilirsiniz. EF merkezinden toplu taşıma ile kentteki alışveriş merkezlerine, spor tesislerine ve restoranlara kolayca ulaşabileceksiniz. Merkezlere göre değişmekle birlikte yurtlarda çoğunlukla kablosuz internet erişimi, yemek gibi olanaklar bulunmaktadır.
  • Kampüs Yaşamı - Okula yürüme mesafesindeki kampüste kalarak, 100 farklı ülkeden gelen öğrencilerle birlikte okurken, capcanlı bir kampüs hayatı yaşayabilirsiniz. Kampüste kafeterya, öğrenci salonu, spor tesisleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz. 

Yurtdışı dil okulları fiyat listesi hakkında daha fazla sorularınız var mı?

İstediğiniz dil eğitimi listede yok mu? Sorun değil sitemizde sadece birkaç tıklamayla yurtdışı dil eğitimi fiyatını kendiniz hesaplayabilirsiniz. İstediğiniz dil kursunu, kursun yerini ve süresini girmeniz yeterlidir ve online fiyat hesaplayıcımız istediğiniz dil kursunun fiyatını size gösterecektir. Ücretsiz kataloğu da indirebilirsiniz.

Yurtdışı dil eğitim fiyatlarımızla ilgili sorularınız mı var? 0850 202 1000 aracılığıyla deneyimli EF çalışanlarımızla iletişime geçmekten çekinmeyin. Uygun dil okulu fiyatlarını bulmanıza yardımcı olmaktan ve en son tekliflerimiz hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız. Sizinle birlikte hangi dil okulu seçeneklerinin kişisel ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uygunluğunu belirleyebiliriz.