Yeni Zelanda Dil Okulları

Yeni Zelanda Dil Okulları
4.9
795
(795 değerlendirme)
4.9

Yeni Zelanda İngilizce kursu alıp muhteşem bir maceraya adım atabilirsiniz. Yeni Zelanda ülkenize ve her şeye çok uzak olacağı için kendinizi yepyeni bir başlangıç yapıyor gibi hissedeceksiniz. Sizin gibi düşünüp sizin gibi macera tutkunu olan öğrencilerle beraber harika bir arkadaş ortamı kuracaksınız.

Yeni Zelanda Dil Okulları

Yeni Zelanda Dil Okulları

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Yeni Zelanda
Şehir: Auckland
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Yeni Zelanda
Şehir: Auckland
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Yeni Zelanda
Şehir: Auckland
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Yeni Zelanda
Şehir: Auckland

Merkezleri keşfet

Yeni Zelanda Dil Okulları

İngilizcenizi Yeni Zelanda dil okullarına giderek geliştirin. Yeni Zelanda'nın benzersiz doğal güzellikleri, karla kaplı volkanları, yükselen dağları, berrak göl ve nehirleri ve fotoğraflık plajlarının tadını çıkarın. Sunduğumuz dil eğitiminin yanı sıra organize ettiğimiz aktiviteler, şehir dışına yapılacak geziler ve boş zamanınızda şehrin en güzel yerlerini gezerek Yeni Zelanda'yı keşfetme fırsatı bulacaksınız. Derslerin dışındaki zamanında Yeni Zelanda'nın masmavi okyanusunda sörf yapabilir ya da kayak yapma fırsatını elde edebilirsiniz. Doğayı seviyorsanız ve İngilizcenizi İngilizce konuşulan bir ülkede geliştirmek istiyorsanız Yeni Zelanda sizin için ideal.

Neden Yeni Zelanda Dil Okulları?

Yeni Zelanda dil okulları arasında Auckland'ın merkezindeki okulumuzdan daha arkadaş canlısı bir okul bulmanıza imkan yok. Yeni Zelanda dil okulu bünyesinde patentli eğitim tekniğimiz ile dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere İngilizce'yi öğretirken aynı zamanda boş zamanlarını da değerlendirmeleri için çok yönlü aktiviteler de düzenliyoruz. Deneyimli öğretmenlerimiz eşliğinde Yeni Zelanda dil okullarının sunduğu uygun fiyat seçenekleriyle kaliteli bir dil eğitimi alma fırsatını kaçırmayın!

Yeni Zelanda'da İngilizce Öğrenin

Yeni Zelanda'da alacağınız İngilizce kursu sırasında dili öğrenirken aynı zamanda da dili yaşayacaksınız. Kurslarımız iletişim becerilerinizi geliştirmeye odaklandığından İngilizce konuşurken gereken özgüveni size verecek. Yeni Zelanda'da olduğunuz için boş zamanlarınızda yerel halk ile konuşma fırsatı yakalayacak ve ülkeye özgü kelimeleri de beraberinde öğreneceksiniz. Hatta Yeni Zelanda'da dil kursu aldığınız süre boyunca Yeni Zelandalı arkadaşlar edinebilir, onlardan ülkenin doğal güzelliklerini size tanıtmasını isteyebilirsiniz. EF ile Yeni Zelanda'da İngilizce öğrenmen çok kolay, hemen şimdi kaydınızı yaptırın.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.