Biz kimiz

EF Education First olarak, insanlar birbirlerini anlamaya çalıştıklarında dünyanın daha iyi olduğuna inanıyoruz. 1965'ten beri EF, milyonlarca insanın yeni yerler görmesine, yeni kültürler deneyimlemesine, dünya ve kendileri hakkında yeni şeyler öğrenmesine yardımcı oldu.

Eğitimle dünyaya açılmak

Dil, seyahat, kültürel değişim ve akademisyenlere odaklanan deneyimsel öğrenme programlarımız, hayalleri her yaştan ve milletten insan için fırsatlara dönüştürmeye yardımcı oluyor.

Programlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Programlarımızı burada ziyaret edin.

Akademik programlar

Ortaöğretim, üniversite ve lisansüstü eğitim

Ortaöğretim, üniversite ve lisansüstü düzeylerde lisans programları sunuyoruz. Okullarımıza devam eden öğrenciler, dünyanın en iyi üniversitelerine kabul ile mezun olurlar. Ayrıca, en üst sıralarda yer alan MBA ve lisans programları ile tanınan Hult International Business School ile de anlaşmamız bulunur.

Eğitsel geziler

Dünya sınıfınız olsun

EF, dünyanın en popüler şehirlerinde bulunan kampüsleri ile her sene binlerce öğrenciye ev sahipliği yapar. Kampüslerimiz her seviye ve yaştan öğretmen, profesyonel ve öğrencilere eğitim imkanı sunmaktadır.

Dil öğrenin

Dünya ile 10'dan fazla dilde konuşun

EF Dil Okulları'ı dünyayla İngilizce veya en yaygın dilde konuşmanıza olanak sağlar. En popüler şehirlerde yer alan ve uluslararası akreditasyona sahip kampüslerimiz, ayrıca dünyanın en büyük çevrimiçi İngilizce okulu English Live platformumuz bulunmakta.

Kültürel değişim

Hayatı şehrin insanı gibi deneyimleyin

Değişim programlarımız genç yetişkinlere Amerika'yı bir turistten ziyade bir lokal olarak deneyimleme şansı veriyor. Ev sahibi aileler, yurt dışında bir yıl eğitim almayı seçen lise öğrencilerimiz için güvenli evler sağlar.

Global erişim

Dünyanın dört bir yanındaki personel ağımız ve geniş global varlığımız, EF'nin asla uyumadığı anlamına gelir...

1965

İsveç'te kuruldu

100+

Ülke

600+

Ofis ve kampüsler

Sektörde ilklerin tarihi

1965'te Bertil Hult, bir grup İsveçli öğrenciyi Brighton, İngiltere'ye getirdi. Fikir basitti; öğrenciler tatilde seyahat ederken İngilizce öğreneceklerdi. Bu girişim ile birlikte 50 yılı aşkın bir süre sonra, milyonlarca insan EF aracılığıyla kendilerine fırsat yarattı.

 1. 1965
  Bertil Hult İngilizce eğitim seyahati kavramını icat etti
 2. 1970’s
  Hava yolculuğunun hükümet tarafından serbest bırakılması ile eğitim seyahatleri tekrardan açıldı. EF, lise öğrencileri için kültürel değişim gibi programlarla bir çok öğrenciye dünya vatandaşlığı imkanı sunuyor.
 3. 1980’s
  EF, Amerika'da eğitim turları başlattı ve ilk kez Seul 1988 Yaz Olimpiyatları'nda Olimpiyat Oyunlarına eğitim hizmeti verdi.
 4. 1990's
  İnternet ulaşılabilir hale geldiğinde EF dünyanın en büyük çevrimiçi dil okulunu açtı.
 5. 2000's
  Yüksek öğretim programları ve uluslararası yatılı okullarımız açıldı.
 6. 2010's
  EF ve Cambridge Üniversitesi, dil öğrenimini araştırmak için işbirliğine başladı. EF ve Birleşmiş Milletler ortak bir global yaz okulu programı oluşturmak için birlikte çalıştılar.
 7. 2020's
  EF, tarihi bir karbon nötrlüğü taahhüdü verirken, hibrit öğrenimdeki yenilikleri hızla büyüterek geleceğe yön verdi.
 8. 2023
  Rugby World Cup France 2023 için Resmi Dil Eğitim Hizmetleri Tedarikçisi olmaktan gurur duyuyoruz.

EF Etkisi

EF'de dünyayı daha iyi hale getirmeye çalışıyoruz. Programlarımız, önyargılara meydan okumaya, empatiyi geliştirmeye ve dünya çapında daha iyi bir anlayış oluşturmayı hedefler.

EF'de Kariyer

Dünyayı gezmek, kendi yolunuzu çizmek ve bir etki yaratmak istediğiniz türden bir kariyerse, aradığımız kişi sizsiniz.

EF'de kariyer, büyük bir organizasyonun desteğini ve fırsatını küçük bir şirketin ruhu ve enerjisiyle birleştirir. Eğitim, iletişim ve seyahatten heyecan duyan, yaratıcı, işbirlikçi ve motivasyonu yüksek biriyseniz daha fazla beklemeyin, bize katılın.

Güncel

EF dünyasından güncellemeler

Ofislerimiz

EF'in sizi ne kadar ileri götürebileceğini keşfetmek için lokal veya dünya çapındaki ofislerimizden biriyle iletişime geçin.