Japonca Dil Okulları

Çok iyi bir Japonca kursu sizlere hem dili öğretir hem de bu köklü kültürü anlamanızı ve yaşamanızı sağlar. Evde kendi kendinize bile Japonca öğrenebilirsiniz belki fakat kültürü anlayıp, o çerçevede bir algı geliştirmeniz için tek yol Japonya'ya yola çıkmak olacak. Japonca'yı tamamıyla öğrenebilmek için

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Japonya

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Japonya

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Japonya

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Japonya

Seçiminizi en popüler ülkeler arasından yapın

Japonca Dil Kursları

Japonca dil okulları arasından en iyisini seçmeniz gerekir. Bu dil ilk başlarda çok zor görünecek size ve eğer gerekli desteği layığıyla alamazsanız kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Tokyo'daki Japonca dil kursları içinde, deneyimli öğretmenleriyle, kalabalık olmayan küçük, rahat sınıflarıyla, pratik yapmanız için gerekli zamanı sizlere vererek Japonca'yı öğrenmenizi sağlayacak olan kurslarımızı mutlaka inceleyin.