Yararlı kılavuzlar

İngilizce Öğrenmek için Kaynaklar

Bu İngilizce öğrenim kaynakları derlemesi, konuşma dilinde sizin için şu anda en önemli olan ya da ilginizi çeken herhangi bir konuda çalışmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Daha ayrıntılı bilgi

İngilizce Sınavları

Sizler için hazırladığımız yazılarımızda sınav temeli, puanlama ve sınavları organize edenler ile ilgili ayrıntılı bilgiler edinceksiniz. Ayrıca TOEFL, TOEIC, EF SET, IELTS ve Cambridge İngilizce Sınavları gibi dünyanın her yerinde kullanılan en yaygın İngilizce sınavları hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğreneceksiniz.

Daha ayrıntılı bilgi

İngilizce Öğrenmek

Burada İngilizceyi daha hızlı öğrenmek için gerekli stratejileri, kaçınılması gereken hataları, en etkili İngilizce öğrenme kaynaklarını ve sizin için en uygun kurs seçeneklerini bulacaksınız.

Daha ayrıntılı bilgi

Erasmus ile Avrupa'da Eğitim

Erasmus rehberimizle Erasmus nedir, Erasmus'a kimler gidebilir, hangi ülkelere gidebilirsiniz ve Erasmus şartları neler gibi sorulara cevap bulabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi

EF Programları Hakkında SSS

En uygun İngilizce dil eğitimi hangi ülkede?Yurtdışında dil okuluna kimler gidebilir? İngilizce kaç ayda öğrenilir? Tüm sorularınızın cevaplarını burada bulacaksınız.

Daha ayrıntılı bilgi

Malta Rehberi

Malta nerede, Malta adasında nereye gidilir ve Malta'da İngilizce öğrenilir mi gibi sorularınıza Malta rehberimiz ile yanıt bulacaksınız.

Daha ayrıntılı bilgi

EF Değerlendirmeleri

Yurtdışına seyahat etmeyi planlıyorsunuz fakat hangi kuruluşu seçeceğinizden hala emin değil misiniz? Bu sayfada öğrencilerin EF ile seyahat hakkında ne düşündüklerini keşfedeceksiniz.

Daha ayrıntılı bilgi