İtalya Dil Okulları

İtalya Dil Okulları
4.9
801
(801 değerlendirme)
4.9

İtalya dil okulları ile İtalyanca dil eğitiminizi bir üst seviyeye taşıyın. Alanında uzman eğitmenler ve son teknoloji ür ün ü okullarımız ile ister sıfırdan başlamış olun, ister halihazırdaki seviyenizi üzerine koymayı hedefleyin; EF ile İtalyanca dil eğitimi deneyiminizden memnun kalacağınızın garantisini verebiliriz.

İtalya Dil Okulları

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

50+ Yaş
2-24 Hafta
50 Yaş Üzeri Yetişkinlere özel tasarlanmış yurt dışı dil kurslarımızla kendinize zaman ayırın. Dil dersleri ve ilgi alanlarınıza özel olarak hazırlanmış etkinliklerin keyfini çıkarın.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma

Merkezleri keşfet

İtalya Dil Okulları

İtalya dil okulları deneyiminiz sırasında Roma şehrinin size verdiği enerjiye bayılacaksınız. Şehrin merkezindeki İtalya dil okulu bünyesinde eğitim ile sosyal hayatın kusursuz kombinasyonunun tadına varacaksınız. İtalya'nın zengin kültürel birikimi, köklü tarihi ve eşsiz sanatı keşfedilmeyi bekliyor. İtalyanca dil kursu sırasında Kolezyum'u İtalyan bir rehber eşliğinde gezdiğinizi hayal edin. Şimdi de mükemmel İtalyacanız ile o rehberin kendiniz olduğunu... EF Education First garantisiyle İtalyanca kursu bu fırsatı ayağınıza kadar getiriyor.

İtalya'da İtalyanca Kursu

İtalya'daki dil okulları ile İtalyanca dil kursu eğitiminiz sırasında Roma şehrinin dışına yapacağınız küçük gezilerle ülkeyi daha yakından tanıma şansına erişeceksiniz. Dört bir yanı muhteşem manzalar ve görkemli bir kültür şöleni ile dolu İtalya'nın hangi şehrine giderseniz gidin, mest olarak geri döneceksiniz. İster aşıkların şehri Venedik'e kürek çekin, ister Floransa'da lazanya yemeyi tercih edin; İtalya'da dil eğitimi size eksiksiz bir İtalyanca kurs deneyimi sunacak. Uzun süre hafızanızdan silemeyeceğiniz İtalyanca kursu anıları yaratmak için harekete geçmeye ne dersiniz? İtalyanca dil kursları sizi bekliyor!

Roma'da İtalyanca Kursu

İtalyanca gibi estetik bir dili başkent Roma'da İtalya dil okulları ile öğrenmek kadar heyecan verici az tecrübe vardır. İtalyanca kursu ile İtalyancayı tamamen kavradığınızda, Latin Dilleri ailesinde bulunan bu dilin size açacağı kapıları da fark edeceksiniz. Fransızca, İspanyolca, Portekizce gibi dillere benzerliğiyle bilinen İtalyanca, diğer Latin dillerini öğrenmenize önayak olacak. Kısacası İtalyanca dil kursu ile yalnızca 1 değil, 3-4 farklı dile giriş yapmış olacaksınız.

İtalya Dil Okulları Fiyatları - Neler Dahil?

  • Aile yanında konaklama - iki kişilik odada tek kişi
  • EF iletişim materyalleri
  • Pazartesi - Cuma arası günde 2 öğün, hafta sonları ise günde 3 öğün yemek
  • Konaklama süresince İtalya içi yerel destek ve yardım
  • MyEF online platformuna erişim

İtalyanca Kursu Fiyatları - Ek Hizmetler

Sağlık ve Seyahat Sigortası, EF Transfer Servisi, yerel ekip tarafından düzenlenen geziler gibi ek hizmetleri talep etme hakkına da sahipsiniz. İtalyanca kurs için şimdi ücretsiz katalogu indirin ve size uygun planı seçin.

İtalyanca Kursu ile İlgileniyorum, Ne Yapmalıyım?

Her eğitim hizmeti bir bedeli de beraberinde getirir. İtalya'da İtalyanca eğitimi almak paha biçilemez bir tecrübe olsa da, İtalyanca kursu fiyatları için bir liste hazırlamak durumundayız. Eğer İtalya dil okulları serüveninize başlamaya hazırsanız, hemen ücretsiz bir katalog talebinde bulunarak programları enine boyuna inceleyebilirsiniz. Tüm programları kapsayan İtalyanca kursu fiyatları için ise kişisel fiyat teklifi alarak size en uygun plana dahil olabilirsiniz. 0850 202 1000 numaralı telefon ise ofisimize ulaşmanız için başka bir seçenek. İtalya ve İtalyanca dil kursu sizi çağırıyor...

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.