Yurtdışı Dil Okulları

Güney Afrika Dil Okulları

Güney Afrika Dil Okulları
4.9
843
(843 değerlendirme)
4.9

Güney Afrika dil kursları size İngilizce öğrenmek için en maceralı, en eğlenceli ve en verimli merkezlerimizden birini sunuyor. Cape Town'da konumlanmış olan Güney Afrika dil okulu, merkeze sadece birkaç dakika uzaklıkta ve bir dil okulundan bekleyebileceğiniz her şeyi size vadediyor. Güney Afrika İngilizce kursları ile harikalar müziğini, şarap end üstrisini ve safariyi ilk elden tecr übe edebileceksiniz.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Güney Afrika
Şehir: Cape Town
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Güney Afrika
Şehir: Cape Town
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Güney Afrika
Şehir: Cape Town
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Güney Afrika
Şehir: Cape Town

Merkezleri keşfet

Güney Afrika Dil Kursu

İngilizce öğrenimi dendiğinde aklınıza ilk gelen ülke muhtemelen Güney Afrika olmayacaktır. Oysaki bu ülkenin saymakla bitmeyecek doğal güzellikleri ve zengin kültürü, Güney Afrika İngilizce kursu seçeneğini listenizin üst sıralarına taşıyor olmalı. Uzman eğitmenler ve son teknoloji ürünü eğitim sistemimiz ile Güney Afrika dil okulları oldukça cazip bir tercih. İngilizcenizi günden güne geliştirirken, bu otantik kültürü birinci elden deneyimleme şansına erişeceksiniz. Güney Afrika İngilizce kursları tüm görkemiyle sizi bekliyor.

Güney Afrika Dil Eğitimi

Bir dili aktif olarak konuşulduğu bir ülkede öğrenmekten daha iyi bir yöntem düşünülebilir mi? Biz düşünemiyoruz, bu nedenle sunduğumuz Güney Afrika dil kursları için size öğrenme ve gelişme garantisi veriyoruz. Güney Afrika dil okulu süresince sosyal ve akademik hayatınızı dengelerken, bu esrarengiz ülkeyi dilediğinizce keşfetme esnekliğine sahip olacaksınız. Dersten derse değil, dersten safariye veya doğa sporlarından partilere koşacaksınız. Güney Afrika Cumhuriyeti dil okulu herkesi memnun edecek aktivitelerle donatılmış, interaktif ve sosyal bir sistem.

Güney Afrika Eğitim Seçenekleri

Öğrencilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillendireceğimiz Güney Afrika dil kursları programlarımızın herkese hitap edeceğine eminiz. Yaş grubu, İngilizcesi seviyesi ve program uzunluğu birlikte ders alacağınız sınıf arkadaşlarınıza yön verirken, tercih edeceğiniz program yoğunluğu Güney Afrika İngilizce kursu planınızda son rötuşları yapacak. Bu eşi bulunmaz maceraya adım atmak için daha fazla beklemeyin, hemen bize ulaşarak bu yeni dünyanın kapısında içeri girin.

Neden Güney Afrika Dil Eğitimi?

  • Dünyanın en çok konuşulan 2 dilinden biri olan İngilizceyi ana dili olan bir ülkede öğrenirsiniz
  • Büyüleyici Afrika kültürünü yerinde deneyimleme şansınız olur
  • Güney Afrika'da dil eğitimi ile kariyer anlamında bir adım öne geçersiniz
  • Güney Afrika'da yaşam hedefleriniz için en doğru hareketi yaparsınız
  • Yalnızca filmlerde gördüğünüz pek çok karede bizzat bulunma ayrıcalığına erişirsiniz
  • Milyonlarca insan ile ana dillerinde konuşabilirsiniz
  • Dünyanın her ülkesinden arkadaşlar edinebilir, onları ülkelerinde ziyaret edersiniz

Güney Afrika Dil Okulları ile İlgileniyorum, Ne Yapmalıyım?

Güney Afrika İngilizce kursu size deneyimli öğretmenler, klimalı sınıflar, dünyanın her yerinden gelen öğrenciler ve eğlenceli barbekü partileriyle unutulmaz bir deneyim garantisi veriyor. Okul süreniz boyunca akademik ve sosyal yaşamı dengeleyerek hızlı bir dil gelişimi sağlayacak, kariyeriniz için önemli adımlar atacaksınız. Şimdi uygun fiyatlarla Güney Afrika dil kursu kaydınızı yaptırın, dil eğitiminizi ve kültürel kalkınmanızı daha fazla ertelemeyin.

Güney Afrika dil eğitimi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız ücretsiz katalog indirebilir, Güney Afrika dil okulları fiyatları için kişisel fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde bizi 0850 202 1000 numaralı telefondan arayarak da iletişime geçebilirsiniz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.