İtalya'da Eğitim

İtalya'da Eğitim
4.7
969
(969 değerlendirme)
4.7

Hayatın huzurlu ve mutlu yemeklerin ise muhteşem olduğu İtalya'da eğitim almak istemez miydiniz? İtalyanca konuşma becerilerinizi daha da iyileştirmeniz için özel olarak dizayn edilmiş İtalya dil eğitimi derslerinizde sadece sınıf içinde değil, aynı zamanda sınıfın dışında da eğitiminiz devam ediyor olacak. İtalya'da dil eğitimi alarak ilerideki kariyeriniz içinönemli kapıları açma şansını da elde edeceksiniz.

İtalya'da Eğitim

İtalya'da Eğitim

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma

İtalya'da Eğitim

Tüm bedenle konuşulan bir dil olan İtalyancayı İtalya'da eğitim ile öğrenmek kadar sağlıklı bir sistem düşünülemez. İtalya dil eğitimi hayatınızı değiştirmek adına atacağınız büyük bir adımdır. Roma'nın merkezindeki okulumuz tüm dünyadan kısa ve uzun süreli programlar ile öğrencileri ağırlıyor. İtalya'da dil eğitimi mümkün olduğu en kısa sürede İtalyanca iletişim kurmayı size öğretiyor olacak. İster yaz tatilinizi İtalya'da geçirmek için gelin, ister İtalyan bir şirkette kariyer hedefleyin isterseniz de İtalya'da eğitim için gelin, amacınız ne olursa olsun EF ile hedeflerinize ulaşacaksınız!

İtalya'da Dil Eğitimi

İtalya'da dil eğitimi almaya başladığınızdan itibaren kendinizi yüzyıları aşan bir tarihi olan bir şehirde bulacaksınız. Roma Forumu veya Kolezyum'un kalıntıları arasında yürüyebilecek Vatikan ve St. Peter Kathedrallerini ziyaret edebilecek veya Michalangelo ve Leonardo Da Vinci gibi dünyaca ünlü sanatçıların eserlerini görme fırsatını yakalayacaksınız. Hafta sonları Akdeniz'de yüzebilir ya da Vezüv yanardağının lavları altında kalmış antik şehir Pompeii'yi ziyaret edebilirsiniz. İtalya dil eğitimi almayı düşünüyorsanız yanınızda fotoğraf makinenizi getirmeyi unutmayın! İtalya'da eğitim macerası unutulmaz anıları da beraberinde getirecektir.

İtalya'da Eğitim Almak ile İlgileniyorum, Ne Yapmalıyım?

İtalya'da eğitim almak ilginizi çekiyorsa ve İtalya dil eğitimi fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, hemen ücretsiz fiyat katalogunuzu indirerek planlarımızı gözden geçirmeye başlayabilirsiniz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.