Yurtdışı Eğitim

Japonya'da Dil Eğitimi

Japonya'da Dil Eğitimi
4.5
995
(995 değerlendirme)
4.5

Japonya'da dil eğitimi alarak tarihi geleneklerle modern yaşamın birleşim noktasını deneyimleyin. Tokyo, dünyanın en büyük şehirlerinden bir tanesi ve Japonya'da dil eğitiminizi bizlerle almaya karar verirseniz, Tokyo'nun göbeğindeki okulumuzda eğitim alıyor olacaksınız. Okulumuz bünyesindeki dersler sadece resmi Japonca'yı öğretmekle kalmayacak, gündelik hayatta kullanılan dili de öğreniyor olacaksınız.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Japonya
Şehir: Tokyo
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Japonya
Şehir: Tokyo
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Japonya
Şehir: Tokyo
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Japonya
Şehir: Tokyo

Japonya'da Dil Eğitimi

Muazzam büyüklüklüğüyle birçok benzersiz semti içinde barındıran bu şehirde zamanla kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Ginza'daki son dönem tasarımcıların mağazalarını ya da Hibiya'daki İmparatorluk Sarayı'nı ziyaret edebilirsiniz. Eğer amacınız Japonya'da okuyup iş tecrübesi kazanmaksa, Nihombashi ve Tokyo Stock Exchange'i gidebilirsiniz. Hayal edebileceğiniz tüm elektronik aletleri Akihabara'da bulabilir ya da şehrin gece hayatını Shinjuku'da keşfedebilirsiniz. Tokyo'nun her yeri oldukça canlı olduğundan Japonya'da dil eğitimi alırken kendinize uyan yerleri bulmanız çok zor olmayacak!

Japonya'da Eğitim Sırasında Konaklama

Japonya'da dil eğitiminiz süresince Japon bir aile ile aynı evde ya da öğrenci evlerinde kalabilirsiniz. Yerel ve ev yapımı yemeklerin tadını çıkarırken aynı zamanda kalacağınız aile ile öğrendiklerinizi pratik yapma imkanı şansına da sahip olacaksınız. Yanında kalacağınız aile size yaşadığınız bölge ve aktiviteler hakkında bilgiler verecek. Öğrenci evleri ise daha fazla esneklik ve bağımsız yaşamayı tercih edenler için uygun bir tercih. Dünyanın birçok yerinden sizin gibi Japonca dilini öğrenmeye gelen insanlarla birlikte zaman geçirip derslerde öğrendiklerinizi uygulama fırsatına erişeceksiniz. İster öğrenci evi ister aile yanında kalın Japonya'da dil eğitiminiz sırasında rahat edeceğiniz kesin. Şimdi uygun fiyatlarla Japonya'da dil eğitim kurslarına katılın!

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.