Yeni Zelanda Dil Eğitimi

Yeni Zelanda dil eğitimi programlarıyla sizleri A'dan Z'ye eğiterek en kaliteli dil eğitimini vermeyi amaçlıyoruz. Tüm bunların yanında bu ülke, boş zamanlarınızı değerlendirmeniz için çok fazla olanak sunuyor. Adaların doğal zenginlikleri, harika iklimi ve okulumuzun size sunduğu tüm ekstra aktivitelerle beraber, Yeni Zelanda dil eğitimi sayesinde akıcı konuşmaya başlayarak kendinize güven kazanacaksınız.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Yeni Zelanda
Şehir: Auckland

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Yeni Zelanda
Şehir: Auckland

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Yeni Zelanda
Şehir: Auckland

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Yeni Zelanda
Şehir: Auckland

Yeni Zelanda'da Eğitim

Eğer İngilizce kursu alıp öne çıkmak istiyorsanız Yeni Zelanda'da dil eğitimi almak için gelerek unutulmaz bir deneyimi yaşamaya hazır olun. İster İngilizcesini geliştirmek isteyen başlangıç seviyesinde bir öğrenci olun isterseniz de daha farklı hedefleri olan biri, ne olursa olsun kişisel amaçlarınıza uyan bir program bulacağınıza emin olabilirsiniz. Yeni Zelanda'da eğitim alarak birçok doğal güzelliğe sahip olan bu ülkede yaşama fırsatını yakalayın. Yeni arkadaşlarınızla yapacağınız geziler ve aktiviteler ile Yeni Zelanda'da İngilizce öğrenmeniz garanti!

Yeni Zelanda'da Dil Eğitimi

Yeni Zelanda'danın doğal güzellikleri içinde diğer öğrencilerle birlikteyken gerçekten İngilizce öğrenip öğrenmeyeceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. EF'in kanıtlanmış İngilizce eğitim teknikleri ve bilgisayar destekli eğitimleriyle daha iyi İngilizce konuşup, yazabilecek aynı zamanda dinlediklerinizi daha iyi anlayabilecek bir seviyeye geleceksiniz. Eğer isterseniz yoğun İngilizce programlarına katılabilirsiniz. Yeni Zelanda'da dil eğitimi ile macerayı ve dil öğrenmeyi bir arada yaşayın. Uygun fiyatlarla Yeni Zelanda dil eğitimi kurslarına katılın!