Yurtdışı Eğitim

Malta'da Dil Eğitimi

Malta'da Dil Eğitimi
4.9
838
(838 değerlendirme)
4.9

Malta 'da dil eğitimi almak istiyor ve nereden başlamam gerekli diye düşünüyorsanız doğru yere geldiniz. Malta, bir çok dil okuluna ev sahipliği yapan bir ülke, ve en iyi dil okulunu seçerken çok dikkatli olmalısınız. İngilizce'nizi Malta'da dil eğitimi sonucunda daha yüksek bir noktaya taşımak amacındaysanız, hiç bir şey yapmadan önce mutlaka bizlerle konuşun ve bilinçli bir karar verin.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Malta
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Malta
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Malta
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Malta

Malta'da Dil Eğitimi

Malta'da dil eğitimi için kaydınızı yaptırdığınızda sadece bir dil kursuna değil, aynı zamanda harika bir Akdeniz tatiline kaydınızı yaptırmış olacaksınız. Bir yandan eğlenip rahatlarken, diğer yandan interaktif derslerimizle iletişim becerilerinizin gün be gün ilerlediğini görebileceksiniz. Malta İngilizce eğitim açısından sizlere en ideal ortamlardan birini hazırlıyor çünkü bu ada yıllarca İngiliz kontrolünde yaşadığı için trafiği olsun, kanunları ve okul sistemleri olsun, herşey İngiliz stilinde. Bu yüzden de anadili İngilizce olan yerlilerle Malta'da eğitim aldığınız için çok memnun kalacağınıza garanti veriyoruz.

Eğitiminizi kişiselleştirin

Malta'da dil eğitimi alıp hayallerinize yaklaşın! İş dünyasında yüksek profilli bir kariyer edinmek mi istiyorsunuz? Belki de amacınız İngilizce konuşulan bir üniversitede öğrenim görmek? Ya da sosyal hayatınızı desteklemesi için bu dili öğrenmelisiniz. Her halükarda Malta'da İngilizce eğitimi alarak tüm hedeflerinize yaklaşabilirsiniz. Esnek zamanlı kurslarımızla gelişmenizi hem yakından takip ediyoruz, hem de deneyimli öğretmenlerimizle size birebir yardımcı oluyoruz. Tüm bu bileşenler sayesinde Malta dil eğitimi için en ideal ve popüler merkezlerimizden biri oluyor. Zaman kaybetmeden daha fazla bilgi almalısınız.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.