Yurtdışı Eğitim

İspanya'da Dil Eğitimi

İspanya'da Dil Eğitimi
4.7
716
(716 değerlendirme)
4.7

İspanya'da dil eğitimi alarak kendinizi bu sıcak ve eğlence dolu kültürün içine atın. Bir çok şehirde okulumuz var. Dilerseniz başkent Madrid'de eğitiminizi alıp, bu büyük Avrupa şehrindeki hayatı keşfedebilirsiniz. Ya da Barselona ve Malaga seçenekleri ile hem şehir deneyimi edinip hem de plajda tatilinizi yapabilirsiniz. Size sunduğumuz İspanya'da dil eğitimi programlarımızı gözden geçirin ve kendinize en uygun olanını bulun.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İspanya
Şehir: BarselonaMalaga
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İspanya
Şehir: BarselonaMalaga
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İspanya
Şehir: BarselonaMalaga
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İspanya
Şehir: BarselonaMalaga

Merkezleri keşfet

İspanya'da Eğitim

İspanya'da dil eğitimi alarak, İspanyolca'da uzmanlaşma adına çok önemli bir adım atmış olacaksınız. İster birkaç hafta ister birkaç ay ya da bütün bir yıl boyunca İspanya'da eğitim alın, İspanyolcanızı önemli ölçüde geliştirmiş olarak eve döneceksiniz. Hedeflerinize, şuanki İspanyolca seviyenize ve müsaitlik durumunuza göre programınız bireysel olarak hazırlanacak. İspanya'da uzun süreli dil programları yılda birkaç defa açılıyor, buna karşın kısa süreli bir kursa katılmak isterseniz her Pazartesi başlayan kurslarımız sizin için ideal. Böylece size sağladığımız esneklikle istediğiniz süre İspanya'da eğitim alabileceksiniz.

İspanya'da Nerede Eğitimi Alınmalı?

İspanya'da eğitim almaya karar kıldıktan sonra şehir seçimi yaparken birkaç seçeneğiniz olacak. Barcelona'daki eğitim merkezimiz rahat bir dil eğitiminin yanı sıra alışverişe, ulaşıma ve eğlenceye çok yakın. Akdeniz sahillerinde İspanyolca öğrenmek isterseniz, Malaga'daki okulumuzun oldukça merkezi bir konumu var. Daha profesyonel bir ortam isterseniz Madrid'in merkezindeki okulumuz sizin için harika bir seçim olacaktır. İspanya'nın başkenti olan Madrid yaşam dolu. Şu anki İspanyolca seviyeniz ve kişisel amaçlarınız doğrultusunda İspanya'daki eğitiminizin süresine kendiniz karar vereceksiniz. Uygun fiyat avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, hemen İspanyol'da dil eğitimine katılın!

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.