Avustralya'da İngilizce Eğitimi

Zıtlıklar ülkesi Avustralya İngilizce eğitimi için en ideal adreslerden birisi. Zengin kültürü ve engin kariyer olanakları Avustralya'yı eğitim alanında lider ülkelerden biri haline getiriyor. Sıfırdan İngilizce öğrenmeye başlamak veya halihazırda belli bir seviyede olan İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız, Avustralya'da eğitim alarak fırsatlarınızı değerlendirebilirsiniz. Eğitim alanında 50 yılı aşkın bir tecrübesi bulunan EF ile Avustralya eğitim olanaklarına yelken açın!

Avustralya'da İngilizce Eğitimi
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Avustralya
Şehir: BrisbanePerthSydney
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Avustralya
Şehir: BrisbanePerthSydney
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Avustralya
Şehir: BrisbanePerthSydney
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Yetişkinler ve Profesyoneller
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Avustralya
Şehir: BrisbanePerthSydney
EF Yurt Dışı Üniversite Hazırlık

EF Yurt Dışı Üniversite Hazırlık

16 + Yaş
6 ay ve üzeri
Hazırlık programları ile İngilizce ve Almanca konuşulan bir ülkede üniversite programlarına yerleşin.
Merkez: Avustralya
Şehir: Sydney

Avustralya'da İngilizce Eğitimi

Avustralya'da İngilizce eğitimi ile yeni bir hayata adım atın. Avustralya'da eğitim alırken otantik, maceralı ve aynı zamanda huzurlu bir tecrübe yaşayacaksınız. Yağmur ormanlarında yürüyüş yapmak iç huzurunuzu bulmanıza yardımcı olacak, üzüm bağlarını ziyaret etmek keyfinizi yerine getirecek, okyanusun azgın sularında sörf yapmak ise adrenalin aşısı görevi yapacak.

Avustralya İngilizce eğitimi ile kendinize eşi benzeri bulunmaz bir yatırım yapacaksınız. Hem akademik alanda yetkinliğinizi arttıracak, hem de kariyer basamaklarını yavaş yavaş tırmanmaya başlayacaksınız. Avustralya'da eğitim ile Avustralya'da yaşamın kapılarını açacaksınız.

3 Farklı Şehirde Avustralya'da Eğitim

Avustralya eğitim deneyiminiz için sizlere birbirinden renkli ve keyifli 3 farklı seçenek sunuyoruz. Eğlenceyle dolup taşan, şehir hayatıyla iç içe bir sahil kültürü talep edenler için yoğun ve hareketli Sydney, Lone Pine Koala koruma bölgesinin de etkisiyle turistik bir merkez haline gelen Brisbane ve olağanüstü iklimi ve Margaret Nehri bölgesi ile ülkenin son döneminin göz alıcı şehri Perth; sizler için hazırladığımız programların odak noktaları durumunda.

Avustralya'da eğitim almak için dilediğiniz şehri seçenek kendi hikayenizi yazmaya başlayabilirsiniz.

Avustralya'da Eğitim ve Staj

Bir dönem veya bir yıl boyunca Avustralya'da eğitim almak için öğrenci vizesi edinmeniz gerekecek. EF Avustralya öğrenci vizesi alımında her türlü desteği sağlayacaktır. Bu vize sayesinde Avustralya'da çalışma imkanına da sahip olacaksınız. Kursa sağladığınız katılım %80-90 civarında olduğu takdirde, elde edeceğiniz B2.1 veya daha yüksek bir İngilizce seviyesi ile uzunluğu 4 ila 12 hafta arası değişen staj programlarına kendinizi yerleştirebilirsiniz.

EF ile Avustralya'da İngilizce eğitimi aldığınızda bu staj için EF ile bağlantılı şirketlerden birine yerleşmeniz garantilidir. Kurs sürenizin staj sürenizden kısa olamayacağını da belirtelim.

Avustralya İngilizce Eğitimi Fiyatları - Neler Dahil?

  • Dünyaca kabul edilen EF Efekta sistemi ile interaktif İngilizce dersleri
  • Aile yanında konaklama - iki kişilik odada tek kişi konaklama
  • EF için özel olarak ayrılmış bir beach club - kampüse bağlıdır
  • EF iletişim materyalleri
  • Pazartesi - Cuma arası günde 2 öğün, hafta sonları ise günde 3 öğün yemek
  • Konaklama süresince Avustralya içi yerel destek ve yardım
  • MyEF online platformuna erişim
  • EF Ambassador programı dahilinde özel fırsatlardan yararlanma imkanı

Avustralya'da Eğitim Fiyatları - Ek Hizmetler

Sağlık ve Seyahat Sigortası, EF Transfer Servisi, yerel ekip tarafından düzenlenen geziler gibi ek hizmetleri talep etme hakkına da sahipsiniz. Avustralya'da eğitim için şimdi ücretsiz katalogu indirin ve size uygun planı seçin. 

Avustralya'da Eğitimi ile İlgeniyorum, Ne Yapmalıyım?

Avustralya'da eğitim almanın detaylarını şu şekilde ulaşabilirsiniz: