Yurtdışında Üniversite Okumak

Yurtdışı Doktora

Yurtdışı Doktora
4.7
1739
(1.739 değerlendirme)
4.7

Yurtdışı doktora programları, akademik kariyerinizdeki son ve tamamlayıcı halka rolündedir. üniversiteyi başarıyla bitirdiniz, üzerine yüksek lisans yaparak eğitiminizi güçlendirdiniz. Sırada tüm bu emeklerinizi taçlandırarak sonuca ulaşmak var ve bunun için yurtdışında doktora yapmak kadar akılcı bir yol düşünülemez. Sunduğumuz yurtdışı doktora hazırlık programları ile CV'nize son dokunuşları yapacaksınız.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: AmerikaİngiltereMaltaİspanyaKanadaFransaİrlandaGüney KoreAvustralyaJaponyaAlmanyaİtalyaKosta RikaGüney AfrikaSingapurYeni Zelanda
EF Yurt Dışında Üniversite Hazırlık

EF Yurt Dışında Üniversite Hazırlık

16+ Yaş
6 ay ve üzeri
Dünya çapında 200'den fazla ortak üniversiteden birine garantili giriş hakkı kazanın ve uluslararası kariyerinizi başlatmak için gerekli becerileri geliştirin.
Merkez: AmerikaİngiltereFransaAvustralyaAlmanya
Hult International Business School

Hult International Business School

18+ yaş
Lisans, master ve MBA programları
Ödüllü ve bağımsız Hult Uluslararası İşletme Okulu sunar: Uluslararası kariyerinizi hızlandırmak için tasarlanmış Lisans, Master ve MBA programları.
Merkez: AmerikaİngiltereÇinBirleşik Arap Emirlikleri

Yurtdışında Doktora Yapmak Nerelerde Mümkün?

Her ihtiyaç ve seviyeyi gözeterek hazırladığımız yurtdışı doktora hazırlık programları 15 farklı ülkede, 8 farklı dil seçeneği ile sizlere sunuluyor.

Yurtdışı doktora hazırlık için en popüler ülkeler: İngiltereAmerikaKanadaMaltaAvustralyaGüney AfrikaİtalyaAlmanyaÇinİspanya.

Yurtdışı doktora hazırlık için en popüler diller: İngilizceİspanyolcaFransızcaAlmanca

Daha fazla beklemeyin ve tercihinizi yaparak yurtdışında doktora (yurtdışında PhD) fırsatını gerçeğe dönüştürün!

Yurtdışı PhD

EF Education First dil okullarımız yurtdışında doktora (yurtdışı PhD) yapmanız için sizlere doktora hazırlık programları sunarak yurtdışı doktora yolundaki en büyük yardımcınız olmayı planlıyor. Yurtdışı PhD bitiminde EF ile anlaşmalı olan yüzlerce kurumdan birisine sizi yerleştirerek geleceğinizi garanti altına alıyor. Tamamen sizin kriter ve ihtiyaçlarına bağlı olarak şekillendirilen yurtdışı doktora hazırlık programı ile dilediğiniz alanda eğitim görebiliyor ve akabinde tercih edeceğiniz bir okulda doktora programına transfer edilebiliyorsunuz. Böylelikle hem dilinizi geliştirmiş, hem de hedeflediğiniz yurtdışı doktora programına ulaşmış oluyorsunuz.

Yurt Dışı Doktora Programları ile İlgileniyorum, İlk Adım Nedir?

İngiltere veya Amerika'da doktora mı yapmak istiyorsunuz? Alanında uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşerek yurtdışı doktora programları ve yurtdışı doktora fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz, sunduğumuz yurtdışı doktora hazırlık planlarına göz atabilirsiniz. Yurtdışında doktora fiyatları hakkında daha detaylı fikir sahibi olmak adına ücretsiz fiyat katalogu isteyerek size en uygun planı seçebilirsiniz. Yurtdışı doktora bursları ve detaylı yurtdışı doktora şartları için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.