Yurtdışı Eğitim

Kore'de Eğitim

Kore'de Eğitim
4.7
969
(969 değerlendirme)
4.7

Çoğu insanın özgeçmişinde bulunmayan, heyecan verici bir yurtdışı eğitim deneyimi arıyorsanız, Kore’den uzağına bakmayın. Yurtdışında eğitim almak, seyahat etmenin ve eğitiminizi ilerletirken yeni bir kültürü tecrübe etmenin harika bir yoludur.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Güney Kore
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Güney Kore
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Güney Kore
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Güney Kore

Kore’de Eğitim Görün

Yurtdışı eğitimini Kore’de almayı tercih eden çoğu öğrenci Kore’ye önceden Korece bilgisi olmadan geliyor. Kore’de eğitim almak isterseniz, dil yeteneklerinizin sizi geri tutması için hiçbir neden yok. Yurtdışında eğitim programlarımızdan birine katılarak, seviyeniz ne olursa olsun, eğitiminizi tamamlayıcı Korece dil dersleri ile destekleyebilirsiniz. Başlangıç seviyesindeyseniz, nası “hanguel” okuyacağınızdan ve temel bilgisinden ileri derece dilbilgisine kadar bilmeniz gereken her şeyde yardımcı olacağız. Bu, Kore’deki günlük hayatınızı daha anlamlı kılmanın yanında, özgeçmişinizde de harika görünecektir. Kore’de yurtdışı eğitimi alın ve Korece yeteneklerinizi tepeden tırnağa geliştirin!

Seul’de bir Öğrenci Olarak Yaşamak

Sınırları içinde Asya’nın en saygın bazı üniversiteleri ile, Seul bir öğrencinin ihtiyacı olabilecek her şeye sahiptir. Hondgae gibi semtler stiline önem veren öğrencilerin ucuz bir şekilde giyimlerini modernleştirebilecekleri birçok moda mağazaları ile doludur. Derslerine çalışmayı isteyenler için laptop dostu çalışma alanlarına sahip birçok şirin temalı kafeler de bulunmaktadır. Seul’deki öğrenciler sosyalleşmeyi, özellikle temalı oyun odalarına ve eğlenceli restoranlara gitmeyi çok severler. Seul’de yurtdışı eğitimi alırken hiçbir zaman yapacak bir aktivite eksikliği hissetmezsiniz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.