İrlanda'da Eğitim

Bulabileceğiniz en eğlenceli ve kaliteli eğitim İrlanda sınırları içerisinde olacaktır. Arkadaş canlısı yerlileriyle, zengin kültürüyle ve tarihiyle sizleri boğmadan anadillerini sizinle paylaşacaklar. Başkent çok fazla kalabalık bir şehir olmadığı için, Dublin'deki eğitim İrlanda karakterini yansıtarak sizlere en uygun ve düzgün eğitimi sağlamış olacağız. Tüm kurs çeşitlerini bu merkezimizde de bulabilirsiniz.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İrlanda
Şehir: Dublin

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: İrlanda
Şehir: Dublin

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: İrlanda
Şehir: Dublin

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İrlanda
Şehir: Dublin

Seçiminizi en popüler şehirler arasından yapın

İrlanda Eğitim

İrlanda'da eğitim almak istiyorsanız eğitiminizi özelleştirmek için bazı seçenekleriniz mevcut. Örneğin moda tasarımdan turizme ve misafir ilişkilerine kadar birçok alanda uzmanlaşmak için seçenekleriniz mevcut. Ayrıca isterseniz İrlanda'daki eğitiminiz sırasınca dilediğiniz bir alanda farklı kurumlarda staj yapmanız da mümkün. TOEFL ve Cambridge sertifikası gibi uluslararası alanda tanınmış bir dil sınavına hazırlanıyor olabilirsniiz. Tecrübeli eğitmenlerimizin danışmanlığı eşliğinde ve ispatlanmış öğretim tekniklerimiz ile İrlanda'da hayalinizdeki üniversiteye ya da eğitim kurumuna gitmeniz artık çok kolay!

İrlanda'da Eğitim Almak

İrlanda'da eğitim almak için bir çok neden var. Öncelikle bu nefes kesici adada İngilizce konuşan ülkeler arasında en ilgi çekici aksanlardan biri konuşuluyor. Derslerden sonra İrlanda publarına uğrayarak ya da müzelere giderek zamanınızı geçirebilirsiniz. St. Patrick's Day geldiğinde o güne uygun olarak yeşil şapka giyip yüzlerce insanla birlikte kutlamalara katılabilirsiniz. Aynı zamanda İrlanda, İngiltere'ye çok yakın olduğundan istediğinizde ziyaret edebilme şansınız var. İrlanda'da eğitim almak istiyorsanız hemen bizi arayın! İrlanda eğitim danışmanlık hizmetleri ile size en uygun programı seçelim.