Tüm EF Programları

Yurtdışı Yaz Okulları

Yurtdışı Yaz Okulları
4.7
1696
(1.696 değerlendirme)
4.7

yurt dışı yaz okulları, yaz tatilinizi en iyi şekilde değerlendirebilmek ve aynı zamanda yabancı dil becerilerinizi de geliştirmek için en ideal seçenek. Özellikle yurt dışında edineceğiniz bir yaz okulu tecrübesi, sizlere hem kariyer, hem akademik, hem de sosyal alanda eşi bulunmaz bir fırsat sunacaktır. Eğitim sektöründe 50 yılı geride bırakan EF,ve sayısı 50'ye yaklaşan yaz okullarıyla dünyanın en büyük özel dil eğitim ağına sahip.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: AmerikaİngiltereMaltaİspanyaKanadaFransaİrlandaGüney KoreAvustralyaJaponyaAlmanyaİtalyaKosta RikaGüney AfrikaSingapurYeni Zelanda
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: AmerikaİngiltereMaltaİspanyaKanadaFransaİrlandaGüney KoreAvustralyaJaponyaAlmanyaİtalyaKosta RikaGüney AfrikaSingapurYeni Zelanda
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: AmerikaİngiltereMaltaİspanyaKanadaFransaİrlandaGüney KoreAvustralyaJaponyaAlmanyaİtalyaKosta RikaGüney AfrikaSingapurYeni Zelanda
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

50 + years
2-24 weeks
EF'in yurt dışında eğitim tutkunuzu paylaşan yetişkinler için tasarlanmış dil kurslarını keşfedin.

EF Yurtdışı Yaz Okulu

Yaz okulu sadece geride kaldığınız derslerinizi tamamlayacağınız bir yaz kursu anlamına gelmez. Bu program, dil öğreniminde herkesin bir adım önüne geçmenize de fırsat tanır. Yurt dışı yaz okulları sizlere birçok macera, yepyeni yüzler ve dünyanın her yerinden gelen arkadaşlar sunar. İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Japonca, Çince, İtalyanca, Korece veya Almanca!

Sizler için her dilde bir yurt dışı yaz okulu seçeneğimiz var. Alanında uzman deneyimli eğitim kadromuz ve kalabalık olmayan sınıflarımız, sizlere gösterilecek birebir ilgiyi garantilemektedir. Yerel halkla beraber yaşarken bir yandan da spor aktivitelerine, kültürel ve sanatsal gezilere katılıp doğayla iç içe olabileceğiniz yaz okulları bünyesinde yer alacaksınız. Unutulmaz anılar edinmek adına yaz okulu bulunmaz bir fırsat.

Yazın yurt dışı Dil Eğitimi ile Dil Gelişimi

Yaz okulu okumanız, öğrendiğiniz dili aklınızda daha canlı tutarak gündelik hayatla çok daha kolayca birleştirebilmenizi sağlayacaktır. Şu yönden bakın: Tatil boyunca çalışma yapmazsanız, öğrendiklerinizi unutursunuz. Ama yaz okulları ile tüm yazınızı bir dil öğrenme kampına çevirebilirsiniz. Metroda, restoranda, sokakta, kısacası her yerde bu dili duyacak ve kendinizi konuşmaya zorlayacaksınız. Yaz kursları ayrıca sizi gelecek yıla hazırlamak için de biçilmiş kaftan.

yurt dışı yaz okulunu takiben sizlere vereceğimiz online dil programınızla hem arkadaşlarınızla iletişimde kalacak, hem de yaz kursları&nb;derslerinize devam edebileceksiniz.

Neden EF ile Yurtdışı Yaz Okulları?

EF Education First, 50 yılı aşkın bir süredir eğitim sektörüne yenilikler katarak öğrencileri yurt dışına dil eğitimineg önderiyor. Yoğun talep gören yaz okulu programlarımıza, her sene onlarca yeni adres ekleniyor. Amerika, İngiltere, Malta gibi popüler destinasyonların yanı sıra, Kosta Rika, Yeni Zelanda ve Japonya gibi daha etnik ve otantik seçeneklerimiz ile her talebe hitap eden bir yaz okulu skalamız var.

EF yurt dışı yaz okulları ile dilinizi geliştirirken zengin bir kültürel etkileşim yaşayacak, hayallerinizdeki gibi bir yurt dışında yaşama ve hatta çalışma tecrübesi elde edeceksiniz. Dünyaca kabul gören EF eğitim sistemi ile dil gelişiminiz, sizler için hazırladığımız yaz okulu sosyal aktiviteleri ile harika bir deneyim yaşayacaksınız.

Yurt dışı yaz okulu fiyatları neleri kapsar?

 • Dünyaca kabul edilen EF eğitim sistemi ile yabancı dil dersleri
 • Aile yanında konaklama - iki kişilik oda
 • merkeze bağlı olarak EF beach club
 • EF eğitim materyalleri
 • Pazartesi - Cuma arası günde 2 öğün, hafta sonları ise günde 3 öğün yemek
 • Konaklama süresince ülke içi yerel destek ve yardım
 • My EF online platformuna erişim
 • Yurt dışında yaz okulu Yurt dışı eğitimi sonrası 6 ay süresince ücretsiz online eğitim

Ek hizmetler

Sağlık ve Seyahat Sigortası, EF Transfer Servisi, yerel ekip tarafından düzenlenen geziler gibi ek hizmetleri talep edebilirsiniz. Yurt dışı yaz okulu için şimdi ücretsiz kataloğu indirin ve size uygun planı seçin.

Yaz okulları ile ilgeniyorum, ne yapmalıyım?

EF'in sunduğu yurt dışı yaz okulları ile ilgileniyorsanız, birkaç farklı şekilde harekete geçebilirsiniz:

 • Tüm plan ve yaz okulu fiyatları için ücretsiz katalog
 • Yaz okulları kayıtları için online kayıt
 • Ofisle iletişime geçmek için0850 202 1000 numaralı hattı arayabilirsiniz.
 • Yüz yüze görüşmek için ofis ziyaretine gelebilirsiniz
 • .

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.