Güney Afrika'da Dil Eğitimi

Güney Afrika'da dil eğitimi alırken tam anlamıyla egzotik bir deneyim yaşamaya ne dersiniz? İngilizce kursunuzu bu kompleks ülkenin zengin kültürüyle ve vahşi yaşamıyla birleştirerek en güzel deneyimleri yaşamanız an meselesi. Sizlere sunduğumuz Güney Afrika'da dil eğitimi programları ile güven dolu bir ortamda, maksimum fayda ile bolca eğlenceyi birbirine ekleyeceksiniz.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Güney Afrika
Şehir: Cape Town

EF Yurt Dışı Dil Programları

18 - 25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Güney Afrika
Şehir: Cape Town

EF Yurt Dışı Dil Programları

25 + Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Güney Afrika
Şehir: Cape Town

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Güney Afrika
Şehir: Cape Town

Güney Afrika'da Eğitim

Güney Afrika'da eğitim almaya karar verdiyseniz İngilizce öğrenmenin en yaygın yolunu seçtiğinizi söyleyemeyiz. Güney Afrika birçokları için uzak ve bilinmeyen bir ülke olmasına rağmen Güney Afrika şuan ekonomik ve kültürel olarak çok güçlü bir ülke. Güney Afrika'da eğitim görürken bu ülkenin heyecan verici yönlerini ve maceracı ruhunu yaşayacaksınız. Güney Afrika'daki İngilizce okulumuz Cape Town'da oldukça merkezi bir konumda bulunuyor. Eğer Güney Afrika'da dil eğitimi almaya karar verirseniz, eğitiminizi staj ve gönüllü çalışma ile birleştirebilirsiniz.

Ders Dışında Güney Afrika

Güney Afrika dil eğitim programlarımız İngilizce kursu ile isteğe bağlı aktiviteleri birlikte sunuyor. Ülkeyi keşfetmek için zamanınız olmayacaksa neden Güney Afrika'ya gidesiniz ki? Çeşitli yerleri ve çarşıları gezerek Cape Town'un canlı hayatına tanıklık edin. Fil, bufalo, aslan ve leoparları görmek isterseniz okulumuzun safari turuna katılın ya da plaja gidip voleybol oynayın veya barbekü yapın. Hem de plaj Cape Town'daki okulumuza çok yakın! Şimdi Güney Afrika'ya eğitim için gidin, gerçek Afrika'nın nasıl olduğunu uygun fiyatlarla keşfedin!