Yurtdışında Üniversite Okumak

Yurtdışı Yüksek Lisans

Yurtdışı Yüksek Lisans
4.7
1739
(1.739 değerlendirme)
4.7

Yurtdışı yüksek lisans programları, kariyer gelişiminiz açısından kritik bir rol oynayacaktır. Günümüzün olmazsa olmazı haline gelen yüksek lisans eğitimi, yurtdışında gerçekleştirildiğinde sizi kolaylıkla rakiplerinizin bir adım önüne geçirme potansiyeline sahiptir. Master yapmak olarak da bilinen yurtdışında yüksek lisans yapmak bir yandan özgeçmiş güçlendirirken ve yurtdışında doktora yapmak için zemin hazırlayacak.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: AmerikaİngiltereMaltaİspanyaKanadaFransaİrlandaGüney KoreAvustralyaJaponyaAlmanyaİtalyaKosta RikaGüney AfrikaSingapurYeni Zelanda
EF Yurt Dışında Üniversite Hazırlık

EF Yurt Dışında Üniversite Hazırlık

16 + Yaş
6 ay ve üzeri
Dünya çapında 200'den fazla ortak üniversiteden birine garantili giriş hakkı kazanın ve uluslararası kariyerinizi başlatmak için gerekli becerileri geliştirin.
Merkez: AmerikaİngiltereFransaAvustralyaAlmanya
Hult International Business School

Hult International Business School

18+ yaş
Lisans, master ve MBA programları
Ödüllü ve bağımsız Hult Uluslararası İşletme Okulu sunar: Uluslararası kariyerinizi hızlandırmak için tasarlanmış Lisans, Master ve MBA programları.
Merkez: AmerikaİngiltereÇinBirleşik Arap Emirlikleri

Yurtdışı Yüksek Lisans Programları

Yurt dışında yüksek lisans başvurusu yapmak büyük bir adımdır ve bu nedenle zorluk yaşayabilirsiniz. Bir yüksek lisans hazırlık kursuna kaydolmanız akademik kelime dağarcığınızı geliştirebilir, yabancı bir ülkenin eğitim standartlarına alıştırabilir ve yeni bir ülkede farklı bir kültürü tanımanızı sağlamaktadır.

Sömestr veya yıl-yurt dışı programlarından daha kısa üniversite hazırlık kurslarına ve yaz okullarına kadar, hedeflerinize uygun ve gerekli standarda ulaşmanıza yardımcı olacak bir yüksek lisans programı seçebilirsiniz. Yabancı bir ülkede yaşarken dil becerilerinizi geliştirebilir ve böylece kişisel yaşamınızda ve kariyerinizde daha öz güvenli hale gelebilirsiniz.

Yurtdışında yüksek lisans programları nerede mümkündür?

Her ihtiyaç ve seviyeyi gözeterek hazırladığımız yurtdışı master hazırlık programları 21 farklı ülkede, 11 farklı dil seçeneği ile sizlere sunuluyor.

Yurtdışı yüksek lisans için en popüler ülkeler:

Yurtdışı yüksek lisans için en popüler diller:

Şimdi seçiminizi yapın ve her bütçeye uygun yurtdışında yüksek lisans maliyeti ile maceranıza başlayın!

Sıkça sorulan sorular

Neden yurtdışında yüksek lisans yapmalı?

EF Education First dil okullarımız yurtdışında yüksek lisans yapmanız için sizi yurtdışı master hazırlık (yüksek lisans hazırlık) programlarıyla destekleyerek akabinde dünyaca tanınan pek çok üniversiteye yerleştirilmenizi garantiliyor. Seçeceğiniz alanlardaki programlara yerleştirilebilmeniz için ilk önce yabancı dil seviye tespit sınavı yapılıyor ve alacağınız eğitimin süresi ile konular belirleniyor.

Yurtdışı yüksek lisans şartları her ülkede ve her üniversitede değişiklik gösterir, bu nedenle EF yurtdışında yüksek lisans hazırlık programı sizi her türlü koşul, plan ve sisteme hazırlayarak kusursuz bir yurtdışı mba yapma tecrübesi yaşamanızı hedefliyor.

Yurtdışında yüksek lisans fiyatları ve detayları nelerdir?

Deneyimli eğitim danışmanlarımız ile görüşerek yurtdışı master programları ve yurtdışı yüksek lisans fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz, sunduğumuz yurtdışında yüksek lisans hazırlık planlarına göz atabilirsiniz. 

Yurtdışı master bursları için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Tüm yurtdışı master danışmanlık hizmetleri için size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. 

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.