Yeni Zelanda'da Lise Okumak

Yeni Zelanda lise eğitimi ile fark yaratın. Okyanusya’nın gelişen değeri Yeni Zelanda, kapılarını lise öğrencileri için açıyor. Yeni Zelanda’da lise okumak size bir yandan İngilizcenizi sivriltme şansı tanırken, diğer yandan yerel halk ile kaynaşarak bu rengarenk kültürün içine girme olanağı verecek. Haka dansından meşhur kivilere, müthiş ragbi takımlarından deniz ürünü festivallerine kültürün her öğesini Yeni Zelanda’da lise eğitimi alırken deneyimleyebileceksiniz. Yeni Zelanda liseleri ve EF Yeni Zelanda lise hazırlık programı ile gençliğe gerçek anlamda adım atın, hayatınızda yeni bir sayfa açın.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Yeni Zelanda
Şehir: Auckland

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Yeni Zelanda
Şehir: Auckland

Yeni Zelanda Lise Eğitimi

Yeni Zelanda’da lise okumak için sayısız sebebiniz var. Bunların başında ülkede konuşulan ana dilin İngilizce olması geliyor. Yeni Zelanda’ya lise okumak için gittiğinizde İngilizcenizin mükemmel seviyeye geleceğinden şüpheniz olmasın. EF olarak sizlere hazırladığımız Yeni Zelanda lise hazırlık programları ile Yeni Zelanda lise maceranız başlamadan gerekli donanıma sahip olacağınızı garanti ediyoruz. Yeni Zelanda liseleri bünyesinde bulunursanız bu eşsiz ülkeyi de doya doya tatma şansınız olacak. Efsanevi kitap ve film serisi Yüzüklerin Efendisi’nin çekimlerinin gerçekleştirildiği bu ülke, büyüleyici manzaları ve doğal güzellikleri ile ün yapmış durumda ve sizi de bu çılgınlığa katılmaya çağırıyor.

Yeni Zelanda'da Lise Okumak için Fiyatlar ve Detaylar

Yeni Zelanda lise opsiyonları için programlarımızı fiyat listesiyle birlikte inceleyin. Bütçenize en uygun planı bulun.

Ücretsiz fiyat kataloğu: Tüm planlarımızın yer aldığı bu listede Yeni Zelanda lise eğitimi fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz online seviye tespit sınavı: İngilizce dil seviyenizi ölçmek isterseniz 10 dakikalık bu sınav ile hızlıca sonuç alabilirsiniz.