Fransa'da Lise Okumak

Fransa’da lise okumak sizlere yepyeni bir dünyanın kapılarını açacak. Ülkenizdeki tatmin etmeyen eğitim sistemi yerine öğrenci gelişimine dayalı, geleceğe yatırım yapan ve hayal kurmanıza izin verilen bir sistemde eğitim almak istiyorsanız Fransa sizin için doğru adres olacaktır. Fransa’da lise eğitimi alarak dünyanın en değerli dillerinden Fransızcayı yerinde öğrenebilir, üniversite ve kariyer planlamanıza yurtdışı Fransız liseleri desteği ile sağlam ve tereddütsüz bir şekilde başlayabilirsiniz. En önemlisi ise aşırı stres gerektirmeyen, sınavlarla başarı ölçmeyen ve kişisel değerler edinebileceğiniz bir ortamın içinde olacak oluşunuz. Fransa lise deneyimi size bunların tamamını ve fazlasını verecektir.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Fransa
Şehir: NiceParis

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Fransa
Şehir: NiceParis

EF Yurt Dışı Üniversite Hazırlık

16 + Yaş
6 ay ve üzeri
Dünya çapında 200'den fazla ortak üniversiteden birine garantili giriş hakkı kazanın ve uluslararası kariyerinizi başlatmak için gerekli becerileri geliştirin.
Merkez: Fransa
Şehir: Paris

Fransa'da Lise Eğitimi

Fransa’da lise okumak için uzun veya kısa dönemli bir hazırlık programı seçebilirsiniz. Birkaç haftadan 11 aya geniş bir yelpazede sunulan planlar ile Fransa’da lise okumadan Fransızcanızı kabul edilir bir seviyeye yükseltin ve uyum sürecinizi minimuma indirin. Bu zarif dili öğrenirken Fransızlarla kaynaşın. Dünyanın en geniş özel eğitim ağına sahip EF güvencesi ve garantisiyle Fransa lise hazırlık programlarımızdan birini tercih edin. Uygun fiyatlar ile Fransa’ya adım atın ve Avrupa’da yaşama şansınızı katlayın. Fransa’da lise eğitiminin sizin için nasıl harikalar yaratacağına şahit olun.

Fransa'da Lise Okumak için Fiyatlar ve Detaylar

Fransa’da lise eğitimi almak için harekete geçmek istiyorsanız tüm Fransa lise hazırlık programları ve fiyatlarına göz atmak isteyeceksiniz.

Ücretsiz online fiyat kataloğu: Tüm Fransa lise programları bu pnline broşürde mevcuttur.

Ücretsiz online seviye tespit sınavı: 10 dakika Fransızca seviyenizi öğrenin.