İtalya'da Lise Okumak

İtalya’da lise okumak, geleceğinizi şekillendirmede kilit rol oynayacak bir karardır. Bu sıcak Akdeniz ülkesinde birkaç senenizi geçirmeniz hayatınızda yeni bir sayfa açmanızı sağlayacaktır. İtalya’da lise eğitimi görerek bakış açınızı genişletebilir ve yerel İtalyan halkı ile güçlü ilişkiler kurabilirsiniz. İtalya liseleri içerisinden birini seçerek başvuru sürecinizi başlatmadan önce İtalyancanızı geliştirmek adına EF’in Roma’da bulunan muazzam dil kampüsünde uzun veya kısa dönemli bir programa yazılabilirsiniz. Bu dil programı size gerekli İtalyanca yeterliliğini verecek ve İtalya’da lise okumanız için şansınızı arttıracaktır.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İtalya
Şehir: Roma

İtalya'da Lise Okumak

İtalya liseleri interaktif ders işleyişi, sıcakkanlı öğretmenleri ve birincı sınıf eğitim sistemleri ile bilinir. Siz de İtalya’da lise okumak istiyorsanız, İtalyacanızı geliştirmek ve bu göz kamaştırıcı ülkeyi daha yakından gözlemlemek adına bir EF programına yazılabilirsiniz. Sunduğumuz İtalya lise hazırlık programları, dilediğiniz Pazartesi başlayabileceğiniz esneklikte ve 50 yılı bu sektörde devirmiş EF garantisindedir. İtalyan liseleri hazırlık programınız sonunda İtalya’da bir lisede okumak çok daha gerçekçi bir ihtimal haline gelecektir. Tarihi eserleri, benzersiz mutfağı ve dostane kültürüyle İtalya lise okumak için rakipsiz bir adres. Üstelik bu deneyimi Roma’da, ülkenin merkezinde yaşayacaksınız.

İtalya'da Lise Okumak için Fiyatlar ve Detaylar

İtalya’da lise okumak isteğinizi gerçeğe dönüştürmek için sizlere sunduğumuz İtalya lise hazırlık programlarının fiyatlarına bakarak bütçenize uygun planı bulabilirsiniz.

Ücretsiz fiyat kataloğu: Tüm İtalyan lise programları burada mevcuttur.

Ücretsiz online seviye tespit sınavı: Dil seviyenizi 10 dakika test edebilirsiniz.