Yurtdışında Lise Okumak

Amerika'da Lise Okumak

Amerika'da Lise Okumak
4.5
793
(793 değerlendirme)
4.5

Amerika’da lise okumak, genç yaşta hayallerinize erişmeniz için size sağlanabilecek en büyük olanaktır. Hayal kurma ve hayallerin peşinden koşmanın teşvik edildiği harikalar diyarı Amerika, gençliğinizi en verimli şekilde geçirmenizi Amerika liseleri ile garanti ediyor. Siz de hedefinde yurt dışı olan genç bir öğrenciyseniz, Amerika’da lise eğitimi fırsatını görmezden gelmemelisiniz.

Programları incele

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Amerika
Şehir: New YorkLos AngelesMiamiHonoluluSanta BarbaraBostonSan DiegoSan FranciscoSeattle
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Amerika
Şehir: New YorkLos AngelesMiamiHonoluluSanta BarbaraBostonSan DiegoSan FranciscoSeattle
EF ACADEMY

EF ACADEMY

14-19 Yaş
1-4 yıl
Yatılı Okullar
75 ülkeden gelen öğrencilerle birlikte eğitim alın. Uluslararası diploma sahibi olun ve en iyi üniversitelerin kapısını aralayın.
Merkez: Amerika
Şehir: New YorkLos Angeles
EF Yurt Dışında Üniversite Hazırlık

EF Yurt Dışında Üniversite Hazırlık

16 + Yaş
6 ay ve üzeri
Dünya çapında 200'den fazla ortak üniversiteden birine garantili giriş hakkı kazanın ve uluslararası kariyerinizi başlatmak için gerekli becerileri geliştirin.
Merkez: Amerika
Şehir: New YorkBostonSan FranciscoSeattle

Amerika'da Lise Okumak

Dünyanın en köklü ve güvenilir eğitim sistemine sahip olan Amerika liseleri ve üniversiteleri ile her zaman eğitimde fark yaratmıştır. Bu sistemin içinde kendinize yer bulabilmeniz büyük bir ayrıcalıktır. Amerika’da lise okumak ile eşi bulunmaz bir kültürel etkileşimin içine girerken, altyapısı kuvvetli ve önceliği her zaman öğrencilerin geleceği olan bir yapının size sağlayacağı faydaları bizzat tecrübe edeceksiniz. Amerika’da lise eğitimi hayallerinize yürüyüşünüzün birinci, ikinci ve üçüncü adımı olacaktır.

Neden EF ile Amerika Liseleri?

Liseyi Amerika’da okumak size kendinizi geliştirirken doğru üniversite tercihi yapma şansı ve istediğiniz bölümü seçme esnekliği tanır. Öğrencilere serbestlik tanırken ciddiyeti elden bırakmayan Amerikan lise eğitim sistemi, Amerika’da lise okumak için gerekenler listesinin en başına İngilizce yeterliliğini koymuştur. Bu açıdan Amerika’da lise okumak adına ilk yapmanız gereken İngilizce seviyenizi yükseltmektir. EF’in sunduğu Amerika’da lise hazırlık programları, Amerika liseleri tarafından arzulanan İngilizce donanımını size sağlayacaktır.

Amerika Liseleri Neler Vadediyor?

Öğrenci odaklı Amerikan eğitim sistemi, kucaklayıcı ve eşitlikçi yapısıyla lisede Amerika’ya gitmek kavramını sizi evinizde hissettirerek servis ediyor. Ülkenizden her ne kadar uzakta olursanız olun, Amerika liseleri bünyesinde farklı kültürlerden arkadaşlarınız ve interaktif ders programları ile kendinize yeni bir ev bulduğunuza emin olacaksınız. Sizi hem üniversite eğitimi, hem de gerçek hayata en kapsamlı şekilde hazırlayacak olan Amerika lise eğitiminin bir diğer avantajı ise sağladığı aktif sosyal hayat. Amerikan lisenizdeki sosyal kulüplere üye olarak hobilerinizin yeni arkadaşlara dönüşmesine şahit olacak, lise eğitiminizden maksimum verimi alacaksınız.

EF ile Amerika'da Lise Eğitimine Hazırlık

Dünyanın en geniş özel eğitim ağına sahip olan EF Education First, Amerika’da lise okumak isteyen gençlerimiz için kapıları ardına kadar aralıyor. Amerika liseleri için olmazsa olmaz bir koşul olan İngilizce seviyenizi geliştirmek için İngilizce kursları veya bu muhteşem deneyime etraflıca hazırlanmak adına yurtdışı akademik yıl programları EF güvencesi ve garantisiyle teklif ediliyor. Liseyi Amerika’da okumak için mutlaka dil planlarına göz atmalısınız. Miami, San Francisco, Los Angeles, Boston, ve niceleri... Dilediğinizi seçin ve hikayenizi yazmaya başlayın.

Amerika'da Lise Okumak için Fiyatlar ve Detaylar

Amerika liseleri içerisinden tercih yapmak çok kolay olmayacaktır. Alacağınız İngilizce eğitimi ise bu karar sürecini hızlandırmanıza yardımcı olabilir. Amerika’da lise okumak için seçenekleri gözden geçirin.

Ücretsiz fiyat kataloğu: Tüm Amerika lise plan ve fiyatları bu online broşürde yer alır.

Ücretsiz online dil seviye tespiti: 10 dakikada dil seviyenizi saptayın.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.