Almanya'da Lise Okumak

Almanya’da lise okumak için daha fazla beklemeyin. Almanya liseleri, lise okumak için yurt dışına gitmeyi hedefleyen, ama yabancılık çekmek veya uyum sorunu yaşamaktan çekinenler için ideal bir fırsat. Kültürel yapısı bakımından Türkiye’yle benzerlik gösteren Almanya, eğitim sisteminin en sağlam olduğu ülkelerden birisi. Disiplinli ve hedef odaklı Alman liseleri, sizler için Almanya’da lise eğitimi deneyimini unutulmaz kılacak. EF olarak 50 yılı aşkın bir süredir eğitim sektöründeyiz ve bu tecrübeyi Almanya’da lise okumanıza yardımcı olmak için kullanmak istiyoruz. Hazırladığımız Almanya lise hazırlık programları ile Almanya’da lise okumak hayal olmaktan çıkıyor. EF kalitesine güvenin, Almancanıza yatırım yapın, Almanya liseleri ile geleceğinize yelken açın. Almanya lise programlarımızı şimdi inceleyin.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Almanya
Şehir: BerlinMünih

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Almanya
Şehir: BerlinMünih

EF Yurt Dışı Üniversite Hazırlık

16 + Yaş
6 ay ve üzeri
Dünya çapında 200'den fazla ortak üniversiteden birine garantili giriş hakkı kazanın ve uluslararası kariyerinizi başlatmak için gerekli becerileri geliştirin.
Merkez: Almanya
Şehir: Münih

Almanya'da Lise Okumak

Almanya’da lise okumak ile hem üst düzey bir eğitim alın, hem de kariyer planlarınızı şimdiden yapmaya başlayın. Alman eğitim sistemi, düzenli ve disiplinli yapısı ile tüm dünyada ün salmıştır. Öğrencileri görevlerini birebir yerine getirmeye ve daha sorumlu bireylere dönüştürmeye odaklanmış bu sistemi Alman liseleri ve bu mentalite ile işleyen tüm kurumlarda gözlemleyebilirsiniz. Almanya liseleri bünyesinde bu mantık sizlere aşılandığınızda kendinizi sorumluluk sahibi, bilinçli bir yetişkin olarak bulacaksınız.

EF ile Almanya Lise Hazırlık Programları

Alman liselerine kayıt olmadan önce Almanca seviyenizin yeterli düzeyde olduğundan emin olmalısınız. Dünyanın en geniş özel eğitim ağına sahip EF güvencesiyle Berlin ve Münih’te bulunan Almanya lise hazırlık programlarından birine katılarak öğrenme garantili Almanca dil eğitimi alabilirsiniz. Önce Almancanızı geliştirin, sonra Almanya’da lise eğitim görün ve devamında Alman üniversitelerinden birinde kendinize yer edinin.

Almanya'da Lise Okumak için Fiyatlar ve Detaylar

Alman liselerinde eğitim almak hemen harekete geçebilir, dilediğiniz Pazartesi bu maceraya adım atabilirsiniz.

Ücretsiz fiyat kataloğu: Bu online broşürde Almanya lise eğitimi için tüm fiyatları bulacaksınız.

Ücretsiz online seviye tespit: 10 dakikada seviyenizi öğrenebilirsiniz.