Japonya'da Lise Okumak

Japonya’da lise okumak bir ayrıcalıktır. Ülkenizdeki liseler sizi üniversite sınavları için belli bir seviyeye kadar hazırlayabilir, ancak bakış açınızı genişletmek ve hayatı bambaşka bir pencereden seyretmek istiyorsanız bunu Japonya gibi şahsına münhasır bir ülkede eğitim alarak yapabilirsiniz. Japonya liseleri sizi hayata hazırlarken kariyerinizi planlama şansına erişecek, diğer Asya ülkeleriyle içli dışlı olma fırsatı yakalayacak ve bu kültürü bizzat tecrübe edeceksiniz. Alışılmışın dışında bir yurt dışı lise deneyimi için EF garantisi ile Japonya lise eğitimini seçin.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Japonya
Şehir: Tokyo

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Japonya
Şehir: Tokyo

Japonya'da Lise Okumak

Dünyanın her ülkesinde çeşitli eğitim seçenekleri karşınıza çıkar. Birbirine benzeyen lise ve üniversiteler nereye giderseniz gidin yarış halindedirler. Japonya’da lise okumak bu tip sıradanlıkların arasından sıyrılarak unutulmaz gençlik yılları yaşamanıza yardımcı olacak bir serüven olacaktır. Japonya’da lise eğitimi aldığınız takdirde sizi her alanda ön plana koyacak Japoncayı öğrenecek ve CV’nize dudak uçuklatan bir özelliği koymuş olacaksınız. Japonya liseleri ile kolayca fark yaratacak, hedeflerinize koşar adım ilerleyeceksiniz. EF’in Tokyo’daki dil kampüsü, sizi bu tecrübeye fazlasıyla hazırlayacak.

Japonya'da Lise Okumak için Fiyatlar ve Detaylar

Japonya’da lise eğitimi almak için ilk adımınız Japonca öğrenerek başvurularda şansınızı arttırmanız olacaktır. Bunun için size EF Tokyo kampüsünde çeşitli dil programları sunuyoruz.

Ücretsiz fiyat kataloğu: Japonya lise ve dil programlarının tamamını burada bulabilirsiniz.

Ücretsiz online seviye tespit sınavı: Dil seviyenizi tespit etmek için 10 dakikalık bu sınavı yapabilirsiniz.