İngiltere'de Lise Okumak

İngiltere’de lise okumak sizi pek çok açıdan avantajlı bir konuma getirecektir. Kariyer planlamanızı sağlam adımlarla yapmaya başlayacak ve İngiltere liselerinin altyapısı güçlü eğitim olanaklarıyla idealinizi gerçekleştirmeye doğru yol alacaksınız. Dünyaca ünlü bir futbolcu olmak, güvenilir bir şirkette yönetici pozisyonuna gelmek veya İngiltere’de bir üniversitede akademik kariyer yapmak, İngiltere lise eğitimi ile bunların hiçbiri hayal değil.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraOxfordCambridgeBrightonBournemouthEastbourneManchesterBristolTorbayIsle of Wight

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İngiltere
Şehir: LondraOxfordCambridgeBrightonBournemouthEastbourneManchesterBristol

EF ACADEMY

14 - 19 Yaş
1-5 yıl
Yatılı Okullar
75 ülkeden gelen öğrencilerle birlikte eğitim alın. Uluslararası diploma sahibi olun ve en iyi üniversitelerin kapısını aralayın.
Merkez: İngiltere
Şehir: Oxford

EF Yurt Dışı Üniversite Hazırlık

16 + Yaş
6 ay ve üzeri
Dünya çapında 200'den fazla ortak üniversiteden birine garantili giriş hakkı kazanın ve uluslararası kariyerinizi başlatmak için gerekli becerileri geliştirin.
Merkez: İngiltere
Şehir: OxfordCambridge

İngiltere'de Lise Okumak

İngiltere’de lise okumak sizi tamamen baştan yaratacak olağanüstü bir fırsattır. Dünya görüşünüzü genişletecek, olaylara farklı pencelerden bakmanıza yardımcı olacak ve akademik anlamda size en iyi hazırlığı sağlayacak olan İngiltere liseleri ile eğitim hayatınızın zirvesine çıkacaksınız. İngiliz liseleri her anlamda donanımlı ve 100% güvenilirdir.

Londra, Brighton, Cambridge veya Oxford... Nereye giderseniz gidin, insana yapılan yatırım en yüksek miktarlarda olduğu bu ülkede kendinize verilen değeri fazlasıyla hissedeceksiniz. Elbette İngiltere’nin nimetleri bunlarla sınırlı değil.

EF Education First, dünyanın en geniş özel eğitim ağına sahiptir. 50 seneyi aşan tecrübemiz ile İngiltere’de lise okuma deneyiminizi daha gerçekçi kılmak istiyoruz. Dil kampüslerimizin bulunduğu Londra, Brighton, Oxford, Cambridge, Bristol ve bunlar gibi çok sayıda cazip seçenek, İngiltere’de lise eğitimi almadan dilinizi geliştirmeniz adına tasarlanmıştır. İster 6, 9 veya 11 aylık uzun dönem bir program seçerek akademik yılınızı geçirin, ister bu lokasyonların birinde kısa süreli dil eğitimi görün. İngiltere’de lise okumak, EF ile fazlasıyla mümkün.

EF ile İngiltere'de Lise Eğitimi

Eğer siz de altyapısı tatmin edici seviyede olmayan, tüm bütçenizi aktarmanıza rağmen dilediğiniz sonuçları göremediğiniz özel okullardan bunaldıysanız, eğitimin ücretsiz olduğu İngiltere’deki İngiliz liseleri reçeteniz olacaktır. İngiltere’de lise eğitimi size ihtiyaçlarına uygun bir eğitim programı sunarken, geleceğinizi planlamanıza önayak olacaktır.

Burada devreye giren EF ise İngiltere’de lise okuma serüvenine atılmadan dilinizi güvenceye almanıza yardımcı oluyor. İngiltere liseleri ile bir numaralı koşul olan İngilizce yeterliliğini, EF İngiltere lise hazırlık programları ile garanti ediyoruz.

İngiltere'de Lise Okumak için Fiyatlar ve Detaylar

İngiltere’de lise okumak için öncelikle İngilizce eğitimi alarak dilinizi belli bir seviyeye ulaştırmanız gerekmektedir. İngiltere lise deneyimine istediğiniz Pazartesi adım atabilirsiniz.

Ücretsiz fiyat kataloğu: Tüm İngiltere lise eğitimi planları ve fiyatları mevcuttur.

Ücretsiz online seviye tespit sınavı: 10 dakikada İngilizce seviyenizi ölçebilirsiniz.