Kore'de Lise Okumak

Kore’de lise okumak, sıra dışı bir lise tecrübesi isteyenler için birebirdir. Dünyanın en ilgi çekici kültürlerinden birine sahip olan Güney Kore, sağladığı eğitim kalitesiyle de kendisine sayılı eğitim merkezleri arasında yer bulmuştur. Kore liseleri sizlere yeni bir hayatın kapısını aralarken, Korecenin tadına varmanızı sağlayacak. Seul’de K-pop eşliğinde unutulmaz bir eğitim deneyimine hazırsanız, Kore’de lise eğitimi için hazırlık programları sizi bekliyor. Üstelik 50 yıllık EF tecrübesi ve dünyaca kabul edilen eğitim sistemi EF Efekta ile.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Kore

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Kore

Kore'de Lise Okumak

Kore’de lise okumak neden mi eşine zor rastlanır bir deneyim? Dünyanın ticari merkezi her geçen gün Asya’ya doğru kaymakta ve bu ülkelerdeki eğitim ve kariyer fırsatları katlanarak artmaktadır. Çin ve Japonya’nın hızına yetişmeye çalışan Güney Kore, son yıllarda pek çok alanda ülkece bir gelişim sağlayarak önemli ticari merkezlerden biri haline gelmiş durumda. 

Eğitim ise bu alanların en başında geliyor. Kore liseleri ve üniversiteleri, artan talep ve büyüyen olanakların ışığında daha fazla öğrenciye hizmet veriyor ve pastadaki payını arttırıyor. Siz de bu gelişen ekonomiden maksimum faydayı almak adına ilk adımı atabilir ve Kore’de lise okuyabilirsiniz.

Kore'de Lise Okumak için Fiyatlar ve Detaylar

EF olarak 50 yılı aşkın bir süredir eğitim sektöründe yer alıyoruz. Kore’nin merkezi Seul’de yer alan dil kampüsümüzde her sene milyonlarca öğrenciye Korece hizmeti sunuyoruz. Kore’de lise okumak sizin de hayallerinizi süslüyorsa, hemen harekete geçin. 

Ücretsiz fiyat kataloğu: Kore lise eğitimi planlarımızın tamamı bu broşürde mevcuttur.

Ücretsiz seviye tespit sınavı: 10 dakikalık bir online sınav ile seviyenizi ölçebilirsiniz.