Kanada'da Lise Okumak

Kanada'da Lise Okumak
4.7
910
(910 değerlendirme)
4.7

Kanada’da lise okumak geleceğinizi baştan yaratıyor. Araştırmalara göre dünyanın en mutlu ülkelerinden birisi konumunda olan Kanada lise ve üniversite eğitiminde de başı çekiyor. Fırsatlar ülkesi Kanada’da lise eğitimi görmenin bir ayrıcalık olduğu yadsınamaz bir gerçek. Liseyi Kanada’da okumak bir yandan ufkunuzu genişletecek, bir yandan ise sizi akademik alanda sınır tanımayan başarılara ulaştıracak.

Kanada'da Lise Okumak

Ücretsiz katalog

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Kanada
Şehir: TorontoVancouver
EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16+ Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: Kanada
Şehir: TorontoVancouver

Kanada'da Lise Okumak

Kanada’da lise okumak deneyimi pek çok farklı açıdan size fayda sağlayacaktır. Öncelikle kaliteli bir lise eğitimi ile akademik hayatınıza hareket getirecek olan bu hamle, lise sonrasında Kanada’da bir üniversite seçme ve hatta Kanada’da yaşam sürdürme emelleri için de kilit rol oynayacaktır. Kanada lise seçenekleri açısından dünyanın en zengin ülkelerinden biridir. Buna bir de ülkenin göçmenlere yönelik kucaklayıcı politikası eklenince, liseyi Kanada’da okumak oldukça cazip bir olasılık olarak göze çarpar.

Kanada’da lise okumaya başlamadan önce yerine getirmeniz gereken bir numaralı koşul ise İngilizce seviyenizi yukarılara taşımak. 50 senelik eğitim sektörü tecrübesi ile EF, tercihinize göre şekillenen uzun veya kısa dönemli akademik ve dil programları ile Kanada lise eğitimini ayağınıza kadar getiriyor. Farklı kültürlerle bezeli bu ülkenin önde gelen şehirleri olan Toronto ve Vancouver’da alabileceğiniz bu eğitimler, sizi Kanada lise maceranıza dilediğinizce hazırlayacak.

Kanada'da Lise Eğitimi

Kur farkı ve talep fazlalığından dolayı her bütçeye uymayan Kanada lise fiyatları, bu ülkede lise okumak isteyenlerin planlarını bozabilir. EF olarak bu sorunu ortadan kaldırmak adına sizlere Kanada’da lise hazırlık programları sunuyoruz. Toronto ve Vancouver şehirlerinde hazırladığımız bu planları ile İngilizcenizi geliştirebilir ve bir Kanada lisesinden burs kazanma şansını arttırabilirsiniz. Bilindiği üzere ileri İngilizce seviyesi Kanada’da lise okumanın olmazsa olmazlarındandır ve EF programları ile dil öğrenmek, rakiplerinizin önüne geçmenize yardımcı olacaktır.

Kanada'da Lise Okumak için Fiyatlar ve Detaylar

Kanada’da lise eğitimi almaya hazırsanız, harekete geçmek ve Kanada lise hazırlık programları fiyatlarını öğrenmek adına hemen düğmeye basın.

Ücretsiz fiyat kataloğu: Tüm Kanada lise programlarını burada bulacaksınız.

Ücretsiz seviye tespit sınavı: 10 dakikalık bir online sınav ile seviyenizi öğreneceksiniz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.