İspanya'da Lise Okumak

İspanya’da lise okumak ile düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Hep İspanya’da yaşamayı ve bu renkli kültürü derinden solumayı mı düşlediniz? Üstelik bu eşi bulunmaz deneyimi İspanya’da üç ana merkezinden dilediğinizde gerçekleştirebilirsiniz: Barcelona, Madrid veya Malaga! İspanya liseleri size sıcakkanlı yerel halk ve birbirinden keyifli gelenekler ile unutulmaz anlar yaşatacak. Büyük şehirlerden birinde alacağınız İspanya lise eğitimi sayesinde İspanyolcanızı geliştirirken sosyal yönünüze yeni özellikler katabilecek ve olabildiğince sıcak bir yaklaşıma sahip olan İspanyollar ile dilediğiniz birlikteliği kurabileceksiniz.

EF Yurt Dışı Dil Programları

10 - 18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: İspanya
Şehir: BarselonaMalaga

EF Yurt Dışı Dil Eğitim Yılı

16 + Yaş
6, 9 veya 11 Ay
Uzun dönem dil eğitim programları ile yabancı dilinizde akıcılık kazanın, uluslararası kariyer veya eğitim için hazırlanın.
Merkez: İspanya
Şehir: BarselonaMalaga

İspanya'da Lise Okumak

Muhteşem bir iklim, arkadaş canlısı bir toplum ve olağanüstü zenginlikte bir mutfak... Evet, İspanya’da bahsediyoruz. Bu kültüre hayır demek hiç kolay değil, özellikle burada eğitim şansı sunulduysa. Dünyanın en geniş özel eğitim ağına sahip olan EF tarafından hazırlanan İspanya’da lise hazırlık programları, İspanya’da lise okumak isteyen herkesi bu görkemli ülkeye davet ediyor. İspanya liselerinde çekingenliğinizi üzerinizden atarak bu toplumun bir parçası olabileceksiniz. İspanya’da yaşam hayalleriniz varsa da İspanya’da lise eğitimi tüm planların ilk adımı konumunda.

İspanya'da Lise Okumak için Fiyatlar ve Detaylar

İspanya’da lise okumak için sunduğumuz dil programlarından birine şimdi kayıt olarak Barcelona, Madrid veya Malaga’da İspanya maceranızı başlatabilirsiniz.

Ücretsiz fiyat kataloğu: Tüm İspanya lise programlarımızın tamamına ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz online seviye tespit sınavı: 10 dakikalık İspanyolca seviyenizi öğrenebilirsiniz.