Yaz Okulları

Malta Yaz Okulu

Malta Yaz Okulu
4.6
865
(865 değerlendirme)
4.6

Malta yaz okulları hayallerinizi süsleyen bir okulu ve tatili sizlere sunuyor. Yaz aylarını değerlendirmek için en iyi yöntem ne olabilir? Bir yandan İngilizce pratiği yaparak diğer yandan güneş, deniz ve kum üçlüsüyle sıcak havanın tadını çıkarmayı istemez miydiniz? Arkadaşlarınızla beraber okul çıkışı yapacağınız su sporları, yat turları ve görülmesi gereken tarihi yapılarıyla Malta yaz okulları tam istediğiniz gibi bir tatil olacak.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Malta
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Malta
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Malta

Malta Yaz Okulları

Malta'da yaz okuluna giderek Akdeniz'in bu rahatlatıcı adasının tadını çıkarırken İngilizce öğrenin. Malta yalnızca güzel sahilleri ve nefes kesici manzalara değil aynı zamanda tarih öncesi tapınak ve eserlere de sahiplik ediyor. Malta adasında yıl boyunca çeşitli festivaller yapılıyor. Bunun yanı sıra alışveriş için birçok mağaza da mevcut. Su sporları oldukça popüler özellikle de su topu. Futbol, plaj voleybolu ve rugby gibi birçok oyuna katılabilir ya da izleyici olabilirsiniz. Malta yaz okullarında yapılacak birçok aktivite mevcut, böyle bir ortamda İngilizce öğrenmemek imkansız!

Bu Yaz Malta'da İngilizce Öğrenin

İngilizce Malta'nın resmi dili, o nedenle Malta yaz okulu İngilizce öğrenmek ve pratik yapmak için ideal bir ülke. Sıcak iklimi, sayısız plajı ve her yıl artan turist sayısı ile büyüyen ekomisi ile Malta tatili İngilizce eğitimi ile birleştirmek isteyenler için en doğru seçimlerden biri olacaktır. Dünyanın birçok ülkesinden insanlar tanırken, İngilizce konuşmanın o kadar da zor olmadığını fark edeceksiniz. Tüm yıl İngilizce ile mücadele ettiyseniz, hemen şimdi Malta İngilizce yaz okullarına gelin ve İngilizce öğrenmenin ne kadar eğlenceli olabileceğini kendiniz görün! Uygun fiyatlarla Malta yaz okullarına katılmak için zaman kaybetmeyin.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.