Yaz Okulları

Kore Yaz Okulları

Kore Yaz Okulları
4.9
808
(808 değerlendirme)
4.9

Kore yaz okulları hareketli yaşamlara uygun olarak tasarlanmıştır, ve kısa bir sürede Korece dil yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlar. Seul’de Korece öğrenerek bir yaz geçirerek, hızlı dil gelişiminden ve zengin bir kültürel deneyimden faydalanabilirsiniz. Bu yaz sıradışı bir şey yapmak istiyor musunuz? Plaj tatilini atlayın ve onun yerine Kore’de bir yaz kursunu seçin.

Programları incele

EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

10-18 Yaş
2-24 Hafta
Bireysel veya EF Lideri eşliğindeki grup seyahati seçeneklerimiz ile esnek uzunlukta ve her şey dahil eğitim programlarımıza katılın.
Merkez: Güney Kore
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

18-25 Yaş
2-24 Hafta
Akredite EF okullarında daha hızlı dil öğrenin. 50 merkezde, 10 dilden birini seçin. Dilediğiniz Pazartesi kursa başlayın.
Merkez: Güney Kore
EF Yurt Dışı Dil Programları

EF Yurt Dışı Dil Programları

25+ Yaş
1-24 Hafta
Global kariyerinizi kişiselleştirilmiş dil kursları ile en iyi şehirlerde geliştirin. Yetişkinler ve profesyoneller için tasarlanmıştır.
Merkez: Güney Kore

Kore Yaz Okulları

Bir üniversite öğrencisi veya yeni bir yetenek geliştirmek isteyen bir profesyonel olsanız da, Kore’de aralarından seçebileceğiniz büyük bir yaz kursları yelpazemiz bulunmaktadır. Öğrenciler için, özel Yaz kampları sizi gelecekte kariyer hedefleri ile donatmak için paha biçilmezdir, ve size Korece öğrenmenin yanı sıra mesleki bir stajyerlik yapmanızı sağlar. Korece öğrenmeyi hedefleyen profesyoneller yoğun dil kursları veya yabancı dilde eğitim gezileri arasından bir seçim yapabilirler. Bu yüzden, dil öğrenmenin yanında gezip görme ile dolu bir Yaz geçirmeyi, veya gezip görmenin yanında yoğun bir dil deneyimi tercih etseniz de, size uygun bir şeye sahibiz. Hemen iletişime geçin ve unutamayacağınız bir Yaz için hazırlanın!

Kore Yaz Eğitimi

Kore’de yaz okuluna katılarak, dünyanın her yerinden arkadaş ve bir ömür boyu unutulmayacak hatıralar edinme fırsatını bulacaksınız. Benzersiz kurslarımız, ülkenin sunduğu her şeyin en iyisinin tadını çıkartırken dil yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlayacaktır. Esnek ders programları ile, boş zamanınızda ne yapmak istediğiniz konusunda özgür olacaksınız: dilerseniz tropikal Jeju Adası’nı ziyaret edebilir veya Seul şehrinin her köşesini keşfedebilirsiniz. Derslerimizin tamamı yoğun kültürel pratik sunmaktadır ve bu demek oluyor ki bir gün tapınakları gezinirken bir sonraki gün geleneksel aşçılık sınıfında nasıl kimchi yapacağınızı öğreniyor olabilirsiniz. Dil öğrenmek dilbilgisi öğrenmeden daha fazlasıdır - aynı zamanda deneyim ile ilgilidir. Kore’de bir yaz kursuna katılarak, dil yeteneklerinizi geliştirirken aynı zamanda Kore’nin günlük yaşamına ve tarihine gerçek bir kavrayış deneyimleyeceksiniz.

Neden EF?

Güven

Yurt dışı dil eğitiminde dünya lideri olmamızla beraber, sektörde 50 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Bağlantı

100'den fazla ülkeden öğrencilerle birlikte öğrenin.

Kişiselleştirilmiş

Seçebileceğiniz 50'den fazla kampüste programlarımıza kaydolarak dünyayı keşfedin.

Başarı

EF Metod ile daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde öğrenin.

Sonuna kadar EF

Kendi okullarımız ve dünya genelindeki ofislerimiz ile olağanüstü bir hizmet sağlıyoruz.

Küresel olarak akredite edilmiş

Öğretme uzmanlığımız ve öğrenme yaklaşımımız küresel olarak tanınmaktadır.